муха в кедах• 05 декабря 2024
Почему из всех выехавших хуже всего относятся к тем кто уехал в США?
Замечаю еще более менее сдерживаются в высказываниях о выехавших в Европу, Канаду, а на уехавших в США просто зриває дах)))
Ответ дляEvga32
А де логіка? Чому їм довелося так виїхати? Хіба не тому, що цей закон порушили якраз щодо них?
Їм довелося виїхати, бо вони зрадники. Хто проти них щось порушив? Ви думаєте є країни де під час війни здорові бики поїдуть скупляти в костко стейки?
Чому за їх майно і родичів хтось має воювати, а вони за гроші виїхали?
Давайте віддамо цю країну росіянам і всі виїдемо. Навіщо люди вмирвють на війні?
Вони ж потім повернуться продавати або користуватись свохм майном за яке хтось загигув?
Ответ дляМаМарго
От якби ще такі дурні тьотки як ви виїхали, може б в Україні колись щось і налагодилось
Inconvenient• 05 декабря 2024
Тому що в США найвищі зарплати і рівень життя, але ненависті у співвітчизників вистачає на всіх.
Inconvenient• 05 декабря 2024
Ответ дляEvga32
Ні, нехай краще зі свою злостивістю залишаються в Україні і нашу репутацію не плямують, хоча вона і так погана.
Не чіпай - вб ю• 06 декабря 2024
То просто саме ви на цьому зациклені. А от чому - то вже питання до вас.