Пожмаковна• 06 декабря 2024
Четверо чоловіків
Святкуємо з друзями, сімейні пари. Дівчата - мої подруги, тож я знаю, що дарувати🤓
А ось чоловікам? Четверо, Карл, четверо! 😬
Які ідеї можуть бути креативні? Бо тільки шкарпетки приходять в голову 🙈
Проработник• 06 декабря 2024
Без понятия. Нужно исходить из характера, увлечений. Спросите мужа, подруг
Наездница• 06 декабря 2024
Можна подарувати тцкашника і проблема відпаде. Бо щось багато у вас там - на святі
Манка Я• 06 декабря 2024
а що дівчатам даруєте? то пари? треба робити персональні подарунки? може тоді вже сімейні?
Раз одела не бу• 06 декабря 2024
Ого. Это вы друг друга поздравляете? Типа купить нужно 8 подарков? И это не считая детей, родителей, родных 😱
Пампушечка• 06 декабря 2024
Сыграйте в тайного Санту, зачем заморачиваться с подарками всем. А проще вообще не заморачивайтесь подарками, вы что, дети? Друг другу, если есть желание, пожалуйста, но зачем всем?
Пожмаковна
• 06 декабря 2024
Ответ дляБарабасиха
Для чого дарувати всім?
Тому що друзі) і святкуємо разом))
Впевнена, що всі будуть так само бажати привіт тати одне одного.
Так точно!• 06 декабря 2024
Ответ дляНаездница
Лично от меня тебе...