Джонсонюк• 06 декабря 2024
Сколько делают цитологию в поликлинике
Нервничала и не уточнила, кто делал недавно подскажите и ещё результат приходит в хелси или звонят? Спасибо. Сори волнуюсь
Мотористка• 06 декабря 2024
Не знаю, як в Києві, в Полтаві мені робили за 1 годину і коштувало це 100 грн.
Джонсонюк
• 06 декабря 2024
Ответ дляМотористка
Я бесплатно сдавала у врача
Поторописька• 06 декабря 2024
2 тижні приблизно. Краще їм подзвонити і дізнатися чи прийшов результат аналізів, через 10 днів. Це якщо безкоштовно здавали.
Джонсонюк
• 06 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Спасибо я так и думала