Копуша• 07 декабря 2024
Возраст под 50 и ПАП-тест
Может, кто ещё сталкивался с такой проблемой, что невозможно нормально взять материал для ПАП-теста. Шейка склеилась (климакс, низкие гормоны, может ЕР не было, а только КС). То есть для осмотра и взятия мазка доступна только наружная часть ШМ, глубже (откуда по правилам надо брать) не получается достать. Ну или надо уже хирургическое вмешательство для этого. Может, есть тут врачи. Что делать в такой ситуации? Знаю, многие гинекологи не станут заморачиваться, возьмут мазок, откуда получится и ничего уточнять не будут. Но моя очень дотошная, всегда подчёркивает, что до нужного места не может добраться. Ну и что делать, я же не знаю.....
Снегопадка• 07 декабря 2024
я знаю тільки що після сорока наружна частина шийки ховається в середину каналу, тому візуально можна нічого і не побачить. Але чому не можна взяти якусь довшу щіточку? невже не придумати типу 5см?
з операцією це вже перебор.
Копуша
• 07 декабря 2024
Ответ дляСнегопадка
з операцією це вже перебор.
Ну там, я так розумію, проблема не в довжині, а в тому, що це буде травматичне взяття і зразок буде зіпсований кров´ю. Бо там оклюзія шийки, я так розумію, вона геть закрита.
Снегопадка• 07 декабря 2024
Ответ дляКопуша
це може тут відповість лаборант, бо мені здається, що вони вміють клітини крові відрізнити від поганих клітин. Бо в мене постійно мазок беруть так шо кровить потім ще три дні. І в цитології так і пишуть, що присутні елементи крові.
Копуша
• 07 декабря 2024
Ответ дляСнегопадка
Дякую
Копуша
• 07 декабря 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Вам немає 50 в вже зовсім відсутні місячні?
Так, вже 3 роки, як немає, але в мене хірургічний клімакс (видалені яєчники).