Дівчина заглядєніє• Изменено 07 декабря 2024
Ріелтор бере комісію з власника 50% і орендаря 50%. Це зараз так?
Мені завжди здавалось що комісія в розмірі 50% з якоїсь однієї сторони
Завжди звертаються орендарі
Він їм шукає- вони і сплачують
Він знайшов мою рекламу і питає чи можу я йому 50% комісії оплатити за те шо він знайде мені клієнта
Звісно що в нього база клієнтів і він швидше знайде клієнта
Завжди звертаються орендарі
Він їм шукає- вони і сплачують
Глаголиця• 07 декабря 2024
Это где так, не Львов случайно? А то только у них и еще в паре городов общая комиссия 100%
Дівчина заглядєніє
• 07 декабря 2024
Ответ дляГлаголиця
В Києві
Я мабуть відстала від життя..
Глаголиця• 07 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
В Києві
Я мабуть відстала від життя..
Та ну, 50% только с арендатора. Это что-то наглое вам попалось
Куратор дебошей• 07 декабря 2024
Он прикалывается? В Киеве сдается все за сутки. Ещё не хватало платить за поиск арендатора😂
Треба ось так• 08 декабря 2024
Я считаю риэлторов злом . Есть конечно профессионалы , но есть те,которые сидят на сайтах , мониторят и на ровном месте зарабатывают .А вы спросите этого риэлтора , он от агенства и какого , есть ли лицензия и т д .
Куратор дебошей• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба ось так
Это не лицензированный вид деятельности. Какая лицензия?
Зроблено у 80-х• 08 декабря 2024
Послугу повинен оплачувати замовник. Тож якщо ви не хочете самі фотографувати, розміщати, спілкуватися, показувати - наймаєте ріелтора для цього. І платите йому. Тоді орендарі не оплачують комісію.
Взагалі ринок нерухомості у Києві рухається у цьому напрямку. В оренді цей процес повільніший.