Якщо подивитися зі сторони, то все ідеально як у фільмах.
Чоловік гарно заробляє, не ображає, дає свободу в плані "хочеш іди працюй, хоче сиди вдома, якщо тобі комфортно"
З іншої сторони.
Немає емоційної прив´язки, кожен живе своїм життям, немає зацікавленості один в одному,немає спільних інтересів, секс тільки коли я сама проявлю ініціативу, взаємодопомоги 0.
Тобто все схоже на те що " якщо ти хочеш жити і ні в чому собі не відмовляти фінансово, живи, в тебе для цього комфортні умови"
P.S. в шлюбі 13 років
З іншої сторони.
P.S. в шлюбі 13 років
Результат:
вже голосів:
64 (91.43%)
Живи і не ний! Буває і гірше!
6 (8.57%)
Розлучення
Упругая попка• 07 декабря 2024
Мне очень важно любить и быть любимой, иметь совместное время и ждать вечера,чтоб встретиться. Отказаться от этого для того,чтобы просто киснуть в болоте?
Мій не такий• 07 декабря 2024
Як розділені обовʼязки по догляду за дитиною? Як спільний час з нею проводите разом?
ЛюбимаЯНЬ• 07 декабря 2024
А после развода вам на работу нужно будет идти или он и дальше будет содержать? Если второй вариант, то разводитесь, а если первый, то подумайте куда и кем работать пойдете
Ответ дляМій не такий
Коли він вдома 50/50
КарамбОлька• 07 декабря 2024
Мені, коли морально дискофортно, дуже тяжко і ніякі матеріальні радощі не допоможуть. Але... Якщо я сама себе не зможу забезпечити на комфортному рівні, то тут варто задуматися.
ЛюбимаЯНЬ• 07 декабря 2024
А вообще у вас просто, наверно, кризис в отношениях. Погорите с ним, что вас тревожит, походите на свидания с ним, проводите время вдвоем в общем, если не дурак, то все хорошо сложится
Ответ дляКарамбОлька
От і я ж про це думаю
Ответ дляКарамбОлька
А часто він вдома?
Ні, раз в 1-2 місяці
Сама не знаю• 07 декабря 2024
Якщо через рік чоловік одружиться з іншою і буде платити мізерні аліменти, за що будете жити з дитиною?
Ответ дляФенте Фря
Так а как он мужем стал вам
В дитинстві надивилася маминих скандалів і бійок, думала виберу собі ’комфортного’, а виявилося це теж не просто
Сама не знаю• 07 декабря 2024
Ответ дляKinderPingvi91
Ні, раз в 1-2 місяці
То що для вас зміниться з розлученням?
Астоновитесь!• 07 декабря 2024
Я пішла в аналогічній ситуації. Тільки ще й з дітьми. Фінансово складно, але так в кайф без нього.
Ответ дляСама не знаю
Фінанси. Поки доб´юся аліментів десь півроку пройде
ОноВамнадо• 07 декабря 2024
Не известно, ни сколько вам лет, ни какие у вас приоритеты, есть ли свои деньги и жилье. Я бы не развелась, потому что моя жизнь вокруг мужа не вращается и мне важен комфорт. Но я не знаю, как у вас.
Сама не знаю• 07 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Автор і так без нього, лиш з його грошима.
Сама не знаю• 07 декабря 2024
Ответ дляKinderPingvi91
Нова дружина може думати по іншому. І аліменти значно зменшаться
ЛюбимаЯНЬ• 07 декабря 2024
Ответ дляKinderPingvi91
Вы уверены, что обиженный муж захочет добровольно платить такие алименты чтоб вы в шоколаде жили? Поверьте, мужчины после развода открываются по новому) п,с. Вы сообщение изменили) изначально написали про то, что на его алименты будете жить в шоколаде с ребенком. А то вдруг люди не поймут откуда я шоколад нарисовала
Ответ дляСама не знаю
Якщо правильно оформити, нічого не зміниться
Сама не знаю• 07 декабря 2024
Ответ дляKinderPingvi91
Дитина виросте. Аліменти закінчаться. Що далі?
Подмигашка• 07 декабря 2024
Ответ дляKinderPingvi91
Він військовий?
Подмигашка• 07 декабря 2024
Ответ дляKinderPingvi91
Судячи з висновків ви таки скористалися варіантом сидіти дома)
ОноВамнадо• 07 декабря 2024
Ответ дляKinderPingvi91
Так муж тоже может ’правильно’ оформить. С тем учётом, особенно, что деньги у него.
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Змінила? Хз. Я не дуже шарю в цьому додатку. Пишу тільки коли накипить
ЛюбимаЯНЬ• 07 декабря 2024
Ответ дляKinderPingvi91
Слушайте, ну если вы настроены решительно и сейчас муж хорошо зарабатывает, то пусть наплачьте у него пока на квартиру типа для ребенка, его будущего и тд, а лучше на две, а то вдруг ты милый умрешь, я хоть сдавать буду. И оформляйте полностью на себя. Хоть какая-то подстраховка