Обнимашкина• 08 декабря 2024
Що краще порадьте?
Дитині 11 сильний тик робить ротом.
Обнимашкина
• 08 декабря 2024
Мені лікар один випасив нейрокідс а другий сілента .Тому питаю шо краще
Ленивица-красавица• 08 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Вам нужен доказательный доктор не из поликлиники. Это серьёзно. И чтобы он Вам объяснил про образ жизни.
А в поликлинике нет доказательных докторов?
Шотуткоїться?• 08 декабря 2024
Ви дійсно таку проблему хочете вирішити на анонімному форумі? Щоб хтось проголосував, що приймати вашій дитині?
Малая еще та• 08 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Доказові доктори із медикома виписують когівіс та тенотен. Допомогла традиційна індійська медицина, вичислили глистів, прогнали і дитині швидко покращало