Рубаю олівлє• 08 декабря 2024

Підкажіть будь ласка, як тільки тест показав+, потрібно йти до лікаря?

Щоб підтвердив вагітність маткову. Вірно?
Мюллерная• 08 декабря 2024
Так, йшла одразу, лікар розкаже все, що треба робити
автор Рубаю олівлє • 08 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
До будь якого гінекола?
автор Рубаю олівлє • 08 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
УЗД роблять,трансвагінально?
После шести ни-ни• 08 декабря 2024
Ответ дляРубаю олівлє
До будь якого гінекола?
Ні...тільки до пороха
Мюллерная• 08 декабря 2024
Ответ дляРубаю олівлє
До будь якого гінекола?
Шукайте за відгуками, вам він потрібен постійно на зв´язку
Идеальная оптимистка• 08 декабря 2024
Авторе, якщо Ви себе нормально почуваєте, то нащо бігти до лікаря?
Секретница• 08 декабря 2024
Ну, сразу на УЗИ может быть ничего не видно. А врач же не маг. Скажет прийти через 1-2 нед.
Мюллерная• 08 декабря 2024
Ответ дляРубаю олівлє
УЗД роблять,трансвагінально?
Так
Аноним Советчик• 08 декабря 2024
Я йшла обидва рази в 10-12 тижнів . Раніше не вважала за потрібне
автор Рубаю олівлє • 08 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Дякую за відповідь
автор Рубаю олівлє • 08 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Тільки сьогодні тест показав позитивний результат. Гадаю ну дуже маленький термін ще
УраганнаЯ• 08 декабря 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Через 2,5-3 неділі.

В 12-13, як писали вище, то вже перший скринінг

Щоб видно було, маткова чи позаматкова йдіть на 3 неділі
Украиночка• 08 декабря 2024
Автор, в 7-8 недель можно подтвердить маточную
беременность, в 9+ послушать сердцебиение

В 12-13 уже назначат скрининг, потому желательно встать на учет раньше, чтоб не пропустить его.
Сундучок с каникулами• 08 декабря 2024
Я була в лікаря на ранньому терміні, а вона сказала приходити аж через 2 місяці, бо термін дуже маленький.
Тому я робила узі в приватній клініці сама, щоб переконатися, що все добре. Ведення вагітності в них було дуже дороге тоді для мене. Тому я потім такі стояла на обліку в районній клініці.
Сподіваюся, що зараз більш відповідально до цього відносяться.
Любви вам!• 08 декабря 2024
Я пошла в 6 недель на УЗИ, чтобы сразу увидеть эмбрион с сердцебиеним. На учёт можно стать ближе к 1 скрингу, я стала в 13 недель уже с результатом скрининга и Нипта
дожену і ощасливлю• 08 декабря 2024
На таком сроке, как у вас, УЗИ ещё ничего не покажет. Подождите немножко. И на учёт так рано ещё не ставят, ближе к 12 неделе только.
автор Рубаю олівлє • 08 декабря 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Як вірно розрахувати термін? Перший день останніх місячних 10.11
Гарнюнька• 08 декабря 2024
Ответ дляРубаю олівлє
От месячных и считается. Считайте, что вы беременны с этого момента.
дожену і ощасливлю• 08 декабря 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ото і вважається першим днем вагітності. Тобто у вас вже 4 тижні. Скачайте собі у плеймаркеті додаток-календар для вагітних.
автор Рубаю олівлє • 08 декабря 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Вже. Дякую
автор Рубаю олівлє • 08 декабря 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Через 2,5-3 неділі.

Тобто, через три неділі?
автор Рубаю олівлє • 08 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка

Так. Я знаю за скрінінги . Дякую. Буду тепер читати та шукати лікаря
автор Рубаю олівлє • 08 декабря 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Просто хвилююся що узі трансвагінально. Чи не нашкодить вагітності
автор Рубаю олівлє • 08 декабря 2024
Ответ дляЛюбви вам!
А навіщо ніпт? У вас були покази?
Стопясят раз обсуждала• 08 декабря 2024
Перший раз я пішла відразу після тесту в мене відправили додому тижня до 10го. Другий раз я вже начиталася сама, що мені робити і пішла на узд в 7 тижнів, вже видно в маткову вагітність, і серцебиття, і в 9-10 тижнів пішла ставати на облік. До цього треба пити фолієву кислоту 400-800 і йодомарін 200. Транснванінальне узд не може зашкодити. Але краще його зробити пізніше, щоб окрім наявності в матці було видно ще й пульсацію.
Сундучок с каникулами• 08 декабря 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Не нашкодить точно. Це взагалі не травматична процедура.
DariaBonda• 09 декабря 2024
я пішла до лікаря в той же день, як дізналася що вагітна, це було 5-6 тижнів по місячним

в перший же день мене подивився лікар, взяв всі необхідні мазки, відправив на узд підтвердити маткову вагітність

також написав які аналізи здати додатково: хгч, ттг і прогістерон
до речі, виявили серйозні проблеми з щитоподібною залозою, що могло б мати сумні наслідки, якби не здала аналізи прям на початку вагітності

потім в 8 тижнів прийшла послухати серцебиття, і на 10 тижні поставили на облік