Червона рута• Изменено 08 декабря 2024
Якщо математика туго йде- це автоматично будуть проблеми з хімією та фізикою?
Погане мишлення
Дуже слабенька в навчанні
Але біологія на ура йде і хоче бути лікарем
Але ж як вона буде навчатись по хімії? Якщо там теж задачі
Дуже слабенька в навчанні
Чучело-Мяучело• 08 декабря 2024
Мой ребенок отлично знает химию и очень плохо математику. Для меня не понятно как это возможно
Червона рута
• 08 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я теж думала шо важко по хімії. Для мене там взагалі нічого не зрозуміло
Жена аллигатора• 08 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Возможно. Я по химии на олимпиады ездила. Математика тяжело давалась, ходила заниматься дополнительно
Червона рута
• 08 декабря 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Бо я чесно вже хрест поставила на хімії
Так як по математиці взагалі провал
НаБалКоніХодять• 08 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
В хімії треба багато запам´ятати інформації, а основні обчислення це пропорції.
В математиці треба ще і логічно мислити.
Може проблема в цьому.
Ось у мене дитина також запам´ятовує багато інформації, а от з математикою туго.
Але я б вам порадила хорошого репетитора по математиці.
В мене колись слабкі вчителі в школі були, а коли пішла на курси при університеті стався якийсь прорив
Може проблема в цьому.
Червона рута
• 08 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Може проблема в цьому.
Прикольно
А у вас групові чи індивідуальні курси?
Ангелок з ріжками• 08 декабря 2024
Я очень хорошо знала и алгебру, и геометрию. А вот химию и физику вообще не понимала. Никак. Мне кажется, это не взаимосвязано
НаБалКоніХодять• 08 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Прикольно
А у вас групові чи індивідуальні курси?
В мене були групові.
Але вчитель була мега професіонал.
Мозговая пилочка• 08 декабря 2024
Я думаю, все индивидуально. Я любила алгебру, геометрию, укр мову и Английский, ездила на олимпиады. Химию тоже хорошо понимала. А вот физику совершенно не понимала
Айпишница• 08 декабря 2024
Ні. Я математику гарно знала 4/5 ( в мене мама вчитель). Фізику 0. Хімія 4.
НаБалКоніХодять• 08 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Просто вчителі були мабуть не дуже.
В мене фізику і хімію вчили дуже професійні викладачі, а математику не дуже.
Ну і результати були відповідні поки не пішла окремо на курси математики
Червона рута
• 08 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Не вийде лікар з людини, яка не вміє логічно мислити
Тобто всі лікарі гарно мають знати математику?
Я вся ваша• 08 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Мають впринципі бути дуже здібними до навчання, а це означає знання всіх предметів. Лікар - це, в першу чергу, логіка і великий об´єм інформації для запам´ятовування.
Ангелок з ріжками• 08 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Смішно) в нас й не такі лікарі є))
Я вся ваша• 08 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Смішно) в нас й не такі лікарі є))
Не вважаю таких лікарями, в Україні, звичайно, модна закінчити вуз навіть дуже тупим
Ангелок з ріжками• 08 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Просто вчителі були мабуть не дуже.
Можливо. Хоча по математиці була вчителька теж не дуже, але математика стала моїм улюбленим предметом . Навіть зараз дочці із задоволенням допомагаю. А от фізика й хімія - то не до мене)
Ируся-пуся• 08 декабря 2024
Мабуть так, у мене не йшла математика і то саме з фізикою та хімією. Але дуже багато залежить від вчителя та програми
Ангелок з ріжками• 08 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Ну так диплом є. Лічать/калічать людей.
Я от сьогодні підняла на ноги 5 лікарів, щоб сказали який АБ можна приймати дитині з епілепсію(( чіткої відповіді від жодного так й не почула((
Я вся ваша• 08 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну так диплом є. Лічать/калічать людей.
Таке є, на жаль. Математика - це просто і логічно , якщо мислення працює, то там нема що не розуміти.
Сало не люблю• 08 декабря 2024
У мене були трабли з математикою і фізикою. Хімію знала блискуче, в універі вчила 6 хімій - неорганічна, органічна, біонеорганічна, аналітична і ще дві якісь. Працюю майже за фахом, математика не потрібна, що сама не можу порахувати, рахує ексель.
Ответ дляСало не люблю
Биолог? Коллоидная химия и биохимия
Айболитная• 08 декабря 2024
Хімія - взагалі спокійно може чудово знати. Фізика шкільна - теж. І взагалі, якщо ще нема цих предметів, то дитина ще дитина) Всьому можна навчитись, якщо є бажання і можливості.
Додаткові заняття, а якщо ще й з гарним вчителем, точно допоможуть
Упругая попка• 09 декабря 2024
Мне 30 лет. У меня в школе была беда с алгеброй и геометрией.
Училась я на отлично в университете. Гуманитарная специальность.
Сейчас анализирую и понимаю: в школе я не понимала значение алгебры, не понимала, для чего она нужна, какой смысл этих уравнений, где может пригодиться и в каких науках. Что конкретно мы измеряем и вычисляем? Для чего? Нам учителя не объясняли, а только заставляли зазубривать и делать по шаблону или формуле. В школе не учили думать.
И да, зависит от учителя. Одна ставила мне одни четверки. Пришла другая учитель, с новым подходом и отношением ко мне. И появились пятерки.
Сало не люблю• 09 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Биолог? Коллоидная химия и биохимия
Ні, фізколоїдної не було, була пром хімія чи якось так - викиди, типові забрудники і забруднювачі тощо