Омлетик• 09 декабря 2024
С возрастом появилась лень, как с ней боритесь?
Даю справку• 09 декабря 2024
В стосунках? Ну перший мій шлюб розпався, бо почуття гласли. Мені було складно знайти ще одного нормального чоловіка. Тому тепер я слідкувати за тим, щоб у нас був якісний час лише вдвох, активно підключати один одного до власних хоббі + ну і, звичайно, секс. Без сексу кохання і шлюб часто закінчуються.
Мені з чоловіком 100% краще ніж без нього, тому над стосунками працюємо обоє
Виправлялочка• 09 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Хіба автор питала про стосунки?
Даю справку• 09 декабря 2024
Ответ дляВиправлялочка
Хіба автор питала про стосунки?
Категорія ’ Он и она’. А про що вона питала?)) Наче немає категорії ’ Здоров´я’ у неї
Виправлялочка• 09 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Про себе кохану. Про побутову лінь як супутницю життя. Можливо вона, навіть, незаміжня)))
Омлетик
• 09 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Про себя. Мне лень даже кушать уже, не то что купаться и готовить. Ем всякую гадость в виде снеков или уже приготовленную кем-то еду, общепит. Лишь бы лишний раз не напрягаться. Уже даже посуду в посудомойку лень сложить, не то что помыть. Все дела постоянно откладываю на потом.
Даю справку• 09 декабря 2024
Ответ дляВиправлялочка
Ну тоді треба було категорію вірно обирати))
Даю справку• 09 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Якщо у вас на це є гроші, то супер) в мене лише оренда 30 000 грн., тому питання взагалі там не стоїть)) йду, працюю, досягаю мети, вчуся, будую кар´єру. Ps: очікую фіолетових тьоток)
Виправлялочка• 09 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Ви праві. З огляду на категорію, можна так сприйняти так, як Ви.
Виправлялочка• 09 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Не фіолетова - я нормальна))) ким працюєте?
Омлетик
• 09 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Я не отнесла в категорию здоровье, потому что я ходила к врачу проверяла этот момент, лень не связана со здоровьем, депрессией и тд
Даю справку• 09 декабря 2024
Ответ дляВиправлялочка
Керівником відділу ЗЕД
тяжкаялюдина• 09 декабря 2024
В мене теж така проблема, хоча раніше могла відпахати 16 годин і не моргнути.
Купила собі магній сьогодні . Подивимось.
Ждушечка• 09 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Мне даже вообще что-либо есть лень. Мне вообще все равно на эту жизнь. Ничего в ней мне больше не надо. Если бы завтра просто не проснуться, я была бы счастлива.