begovelik• 09 декабря 2024

Ситуація у поїзді

Колись давно було. В поїзді сидить чоловік, у нього з собою великий пакет з продуктами. Якось він намагається знайти місце для нього в багажному відділенні, але через розмір пакета не може його туди втиснути. Він весь час тягне і тягне, спробує стиснути пакет, але нічого не виходить. І раптом до нього підходить інший пасажир і пропонує допомогу: "Може, спробуєте поставити його на сидіння поряд?" Чоловік дивиться на нього і каже: "Я думав, що це була єдина ідея, яка не прийшла мені в голову!"
Dark_Elf• 09 декабря 2024
Ретроградный Меркурий? 😃
Альфасамка• 09 декабря 2024
я їхала, їхав якийсь монах козьол. Питає чо я така жінка і без дітей. Курва мать!!!
kuskus• 09 декабря 2024
Я взагалі не зрозуміла логіку його відповіді. Значить була ще, як мінімум, одна ідея, яка не прийшла йому в голову
Макака Джо• 09 декабря 2024
Рубрика Удивительное рядом?
timyrkina• 09 декабря 2024
день відкритих дверей у Павловці?
автор begovelik • 09 декабря 2024
Ще ситуація: У вагоні сидить чоловік, який тримає великий гамбургер. Пасажир навпроти зацікавлено дивиться на їжу, але нічого не говорить. Чоловік з гамбургером помічає цей погляд і каже:
– Ви хочете?
Пасажир радісно відповідає:
– О, дякую, хочу!
Чоловік глибоко вдихає, кусає величезний шматок і каже:
– А я теж хочу! 😊