Кто крайний?• 09 декабря 2024
Які серіали вам подобається дивитися англійською для вивчення мови?
Плекаю думи• 09 декабря 2024
Дивлюся фільми. Починала серіали, але не пішло.
Обираю старі, 90-х - 2000-х років , бо в сучасних занадто багато сленгу, і вимова жахлива.
Із нещодавніх - З широко закритими очима; Милі кістки; Емма (остання). Записую нову лексику в зошит. Чудові фільми, і вимова хороша, діалоги, багато зрозумілих корисних фраз, а не проковтнуті слова.
Лунтик-паунтик• 09 декабря 2024
У меня 13-летняя дочь предпочитает слушать в оригинале (почти не смотрит, тк рисует), ради нее я смотрю всё подряд, только себе на подстраховку субтитры английские включаю. Из последнего вот досмотрели Академию Амбрелла, до того - Последние из нас.
Апофиозная• 10 декабря 2024
Улюблені. Які вже знаєш. Я ’Теорію великого вибуху’, наприклад, люблю.