Советничаю тут• 10 декабря 2024
Живу у Європі, Медицина
Розповідала про нашу медицину. Що треба багато чого купувати, робити аналізи за гроші. Тобто спочатку ти робиш аналізи на свій погляд , а потім з результами до лікаря - так економніше. найбільш здивувало що кров, то треба привести живих людей. Хтось оперується - родич здає кров. кажуть думали що таке тільки у Африці залишилось. Думаю зараз , а африканці теж вважають свою медицину найкращою?
Пацака-задирака• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ніхто офіційно звісно мені таку довідку не дає). Ну так, я просто так, 5 років тому, тому що з’їхала з глузду, шукала донорів))
То можуть бути ваші проблеми, що ви невірно зрозуміли і шукали.
Я з дитиною в онко лежала. Там теж постійно потрібні були донори. Або домовляєтесь з банком крові і вони продають що і скільки потрібно. Так теж були мами, які намагались довести, що їх дітей не лікуватимуть, бо немає донорів.
А насправді лікували всіх, і навіть якщо не могли купити ту кров. Просто волонтери здавали.
А ті мами не зрозуміли слова лікарів
Пацака-задирака• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Тобто ви не вірите що в Україні шукають донорів, коли щось трапляється серьезне, пов’язане з переливанням крові?
Я вам говорю, як мама дитини, яка онко пройшла - там переливань десятками. І з мамою теж потім
В кого не було донорів нічого не вимагали. Передавали волонтерам або просто замовляли в банку крові безкоштовно.
Це охматдит онкогематології і Ломоносова колишній інститут.
Несемо світло разом• 10 декабря 2024
Я тоже рассказывала немцам, что в пятницу позвонила и записалась на прием к врачу на понедельник. В субботу выехала из Германии, в понедельник в Украине прошла консультацию за 20 евро и сразу же начала курс лечения. Для них это кибер скорость и смешная цена. .
Неначасі• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, будь яку людину, щоб здав кров. Я як раз лікувала родичів перед війною операції. Ото щоб прийняли бабушку у лікарню - приведи донора
Вибачте взагалі вперше чую про таке
Неначасі• 10 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Что вы не поняли?Что в Украине перед операцией человеку надо найти два донора либо заплатить за кровь,которая может и не понадобиться?
Где вы такое находите , маме перед войной делали две операции мне кесарево , я о таком даже не слышала , это операции какие то особенные? 👀
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
А ті мами не зрозуміли слова лікарів
Так не зрозуміли, і прям усі, не тільки я, що масово шукали донорів. Прям відділення тупих пацієнтів
Неначасі• 10 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
Значит, Германия не западная Европа.
Мне с пневмонией назначали только общий и с-реактивный белок.
После - никаких анализов.
Сама нашла лабораторию в другом городе, куда можно приезжать без направления и проблем.
В 3 раза дороже, чем у нас, но модно сдать практически все.
Ребенок болел дважды, назначали антибиотики. Выпросить анализы у педиатра мне не удалось, везти в другой город не могла.
Все зависит от домашнего и детского врачей.
После - никаких анализов.
А моей знакомой которая там живет 30 лет! Ее лечащий врач сказал что бы она искала другого семейного ( так как для него она сложный пациент) человек в 60 лет уже ходить не может из за болей в спине обследования выпросить не может , так что как тт так , и она гражданка давно и проплатив всю жизнь страховые сборы искала массажистку из Украины и ходила на консультацию к нашему хирургу , так что так что как повезет
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
У мене рядом сімейний понеділок-субота приймає по живій черзі. Не треба і записуватися, Німечина. Якщо травма , перелом ноги був - як і у нас Нотфаль, і 2-4 години дають за 10 євро чобіт, гіпсу тут нема. Якось у сина ноготь вріс, є термінова клініка, теж жива черга - прийшли, на місці все цому зробили. коли був приступ астми, прийшла до першого найближчого лікаря, без черги - все виписав. Да і всі ліки чи 5 євро, чи безкоштовно
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
До тих ліків за 5 евро ще дожити треба. Терміни по декілька місяців до вузьких спеціалістів то жах.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
Особисто я не проти офіційно купити кров, якщо потрібно терміново (як в гематології) і ніколи шукати донорів, але щоб це було цивільно, а не з під поли. Станція переливання немає можливості продавати кров ’на сторону’, а в АТБ не продають і куди бігти, якщо не маєш знайомих ніде.
Так я теж була не проти, але треба було шукати, хто погодиться здати. слава Богу знаходилися чудові люди, здавали безкоштовно (записували на яке прізвище здали). Але якби було питання купляти на станції, а вони самі б платили, купляла б звісно. Але це теж не на користь нашого суспільства
Мовчу, але хочу• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А що за операція автор,і не зрозуміло чому ви так реагуєте.Я теж про таке перший раз чую.В ЕС теж просять здавати кров,і організації,і так якщо хтось потребує в соціальних мережах наприклад
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Тут не тільки я пишу, що таке є, пошук донорів в Україні. Але ж не вірять тільки мені. У ЕС віряни часто здають кров, це як пожертва Богу, організіції масово, це не обов’язково, але людьми сприймається як добровільна пожертва, благородна справа.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляНеначасі
Вибачте взагалі вперше чую про таке
Ну якщо не стикалися, то і не чули. Але це не означає, що немає такого явища
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ось усім хто не вірить, просто у гуглі набираєте шукаю донора - перша ссилка у ФБ. Я її не робила))
Мовчу, але хочу• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Автор, якщо комусь треба і немає тієї групи,так само бігають люди по знайомих шукають,в соцмережах просять .А так постійно організації заохочують до здавання крові,навіть на роботі.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Покажіть мені свіжу об’яву німецького донора, щоб таку як я вище привела на ФБ. тоді повірю
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляМerida
автор, а сколько вы в Европе платите за бесплатную медицину?
страховка на семью 300 евро
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляМerida
из 5 человек?
3, син студент у нього окрема страховка
я жила и работала в нескольких европейских странах. еще до войны. страховки куда выше тех, о которых вы пишите, автор.платят меньше тем, кому соцслужбы помогают, из-за безработицы и тд. если у вас есть пмж. и каждый месяц, каждый член вашей семьи платит столько, что назвать это бесплано - не знаю как у вас повернулся язык. от возраста, характера работы, хрони, цена растет. поэтому ваши 300 на семью, прям очень смешно получилось. хотя, даже если и так, 300х12 - 3600. вообще бесплатно.
Этожзвяздаяегообожаю• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
У мене вимагали, то я маю заспокоїтися випадком вашого чоловіка?
Вам би нерви підлікувати.
Можу навести чимало негативних прикладів медицини як і в Канаді, так і Європі, в тій же Італії і Франції. Ніде немає досконалої системи.
А в Ізраїлі взагалі три шкурки з тебе здеруть.
Ответ дляAntiprom
🤦♀️ мрак.. так можливо не просто живого донора, а близького родича тоді величезна ймовірність, що кров його вам підійде.. краще, якщо ви в чомусь не розбираєтеся то не розповідайте далі..
Нет, имеется ввиду, чтоб перелили кровь больному либо покупаете, либо приводите любого донора, с любой кровью, чтоб сдал..те баш на баш.
Надеюсь, понятно .
Лиса Патрикевна• 10 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Обосрали украинскую медицину, молодец.
Смотрите, чтоб не пришлось скоро возвращаться
У нас дійсно жахлива мелицина. Тільки якщо з лікарем повезе, то буде нормально. Але толкових лікарів у нас мало. В ЄС теж залежить, на кого натрапиш. Але там хоч не чекають хабарів.
Добра, коли сита!• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
страховка на семью 300 евро
Вы сами ее платите со своей зарплаты, или с пособия отчисляется?
Глубоководная селедка• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
страховка на семью 300 евро
Оо перешла на русский
Кусман Сиру• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Так, робили безкоштовно швидкі тести
З тестом не госпіталювали, просніться
Мовчу, але хочу• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Те що ви вислали,воно пише сторінка не знайдена.Ви думаєте,я зараз буду сидіти і вам вишукувати,що комусь потрібна кров