Советничаю тут• 10 декабря 2024
Живу у Європі, Медицина
Розповідала про нашу медицину. Що треба багато чого купувати, робити аналізи за гроші. Тобто спочатку ти робиш аналізи на свій погляд , а потім з результами до лікаря - так економніше. найбільш здивувало що кров, то треба привести живих людей. Хтось оперується - родич здає кров. кажуть думали що таке тільки у Африці залишилось. Думаю зараз , а африканці теж вважають свою медицину найкращою?
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я вам доведу що вимагали донорів. і що я про них оголошення вивішувала, конкретно під пацієнта. Ніколи такого не ьачили?
А ви часто кров здаєте? Можливо в Европі просто більше свідомих людей. А то такі як ви кров самі ніколи нікому не здадуть, та думають що її з води роблять. А як самі столкнулися так караул.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
А я вам номер карти у приватні скину. Відкрийтеся будь ласка.
я питаю на яку суму робимо ставки? Наприклад 1000 євро і я показую власні об’яви 19, 20 року з пошуком донорів, переписку у ватсапі (якщо знайду. об2яви точно зберіглися
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ви точно хвора. Ви мені писали про ковід, і що вас с інсультом не госпіталізували . І хотіли спорити на гроші. А тепер нащось донорів приплели.
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
І що це доведе? Ви мені скидайте офіційний лист,де у вас затребували донорів . А не фейсбуківські писульки,за які мрієте отримати 1000 евро. Ви точно,маєте менталні проблемі.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Інсульт це приклад, інша хвороба.Про донорів можу довести. а от як довести про відмову у госпіталізації, воно ж не має документу. Ну хіба що дам номер відділення і покази свідків з якими лежала, що не госпіталізували без ПЦР, але ж ви скажете що я брешу. Но то я можу сказати - ви брешете))
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Справка з лікарні буде, де відмовлено в госпіталізації чи операції через ПЦР чи донорів? Крім вашого словоблуддя поки ніяких фактів .
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Давайте покази свідків, офіційно завірені
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Ніхто офіційно звісно мені таку довідку не дає). Ну так, я просто так, 5 років тому, тому що з’їхала з глузду, шукала донорів))
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Але ви не маючи ніяких офіційних документів, вирішили, что можете це довнсти ще й готові на 1000 евро спорити? Номер карти вам таки скиенути?
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Свідкі офіційно завірені?)) Я можу тільки дати покази людей, що лежали зі мною, але тоді 1000 буде мало. Бо це ж списуватися треба, людей просити)
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну то давайте. Але ж як ви доведете, що вони не брешуть. 1000 буде мало, бо ви їм заплатити хочете?
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
у мене ще є чеки від ПЦП тестів, але ж для вас це не доказ, бо мені просто так хотілося сдавати ці тести)), донорів шукати. Ну така цікава психічна хвороба))
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
вони покажуть історію хвороби своїх дітей, я лежала з онкодитиною
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Звісно це не доказаз. Тому поговорка хто спорить без доказів, той останні штани проспорить це саме про вас.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Ну так ви диведіть документально що вас приймали без ПЦР тесту. не доведете - ви брехуха
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Почитайте що таке докази, і на основі чого я повинна буду повірити рандомним людям? Ви себе добре зараз почуваєте, коли цю. єресь пишите?
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну то давайте тоді вже доведіть, що в Европі всіх госпіталізували без ПЦР, як ви вище писали. Бо то виходить що ви повна брехуха.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Тобто ви не вірите що в Україні шукають донорів, коли щось трапляється серьезне, пов’язане з переливанням крові?
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Вам я ні в чому не вірю. Бо ви не зовсім здорова людина.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Доведіть ви, що не госпиталізували)) від брехухи чую
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну от, за що й пишу. Скрізь одні брехуни, тому зі своїми фактами які можете підтвердити лише на словах,замовкніть вже.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
До чого моє здоров’я і пошук донорів в україні. Ви не бачили такі об’яви, чи ви здорова , дкумаєте я всі їх пишу?
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А ви багато кров здавали,якщо чесно? Даже пімля того, як стикнулися особисто ? Чи де її повинні брати, якщо такі як ви лише кричать що їм всі повині. А в Европі більш свідомих людей. Тому почніть з себе. А то бридко читати.
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Не здивуюся, якщо саме ви і пишите. Таким як ви аби тільки Україну помоями полити, бо вже 3 дні як европейка
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Багато, і родичі теж здавали, а ви брехуха, що мене підозрюєте
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Марафетчица• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Бо можливо треба було переливання. Ви напевно з таким не стикалися. Навіть у пологових - щоб родити, здавали кров, чоловік, родич, знайомий. Було таке
Ой, пиз… брихуха…
12 галюцинаций• 10 декабря 2024
Ответ дляБабка-байкерша
так це ще й в Києві, господи)) точно брехня. Я допускаю, що в провінційних лікарнях таким чином примусово заставляють поповнити банк крові, бо де ту кров брати, ніхто не здає. Але в Києві ТОЧНО в кожній лікарні є ПЛАТНІ донори, якими лікарня користується. Я пишу тому що я з цим стикалася, і так, я оплачувала в КАСУ в київській лікарні донорів
Інститу раку, час довоєнний, татові під час хімії потрібна була кров, НІР не уклав угоду зу станцією переливання крові - що просто мега дивно, бо відділення онкогематології, добре, що були знайомі і прийшлося гнати на інший край міста, щоб купити кров. Це пощастило, що не тромобоконцентрат.
У колеги дружина лікувала онкологію, щоб отримати кров потрібно було знайти бажаючих здати на станції переливання, немає бажаючих - немає крові, а якщо ще й якісь рідкі варіанти, то взагалі. На роботі всі, хто міг, їздили здавати. До речі після лікування в Ізраїлі повернулась в Україну, але, нажаль, нігде не змогли допомогти і цінники за лікування і Ізраїлі були ого-го, оплачували з рахунку компанії.
Так що з питанням крові не все так однозначно, нажаль.
Марафетчица• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А чого б і нє? Ви ж просто так брешете, може і тоді у вас черговий напад був.
12 галюцинаций• 10 декабря 2024
Особисто я не проти офіційно купити кров, якщо потрібно терміново (як в гематології) і ніколи шукати донорів, але щоб це було цивільно, а не з під поли. Станція переливання немає можливості продавати кров ’на сторону’, а в АТБ не продають і куди бігти, якщо не маєш знайомих ніде.