Советничаю тут• 10 декабря 2024
Живу у Європі, Медицина
Розповідала про нашу медицину. Що треба багато чого купувати, робити аналізи за гроші. Тобто спочатку ти робиш аналізи на свій погляд , а потім з результами до лікаря - так економніше. найбільш здивувало що кров, то треба привести живих людей. Хтось оперується - родич здає кров. кажуть думали що таке тільки у Африці залишилось. Думаю зараз , а африканці теж вважають свою медицину найкращою?
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Вы сами ее платите со своей зарплаты, или с пособия отчисляется?
Сами платим, я уже боюсь на вопросы отвечать) В чем еще меня заподозрят?)
Добра, коли сита!• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
3, син студент у нього окрема страховка
Я, когда мы с детьми были в Германии, работать начала через полтора месяца после приезда. Семейная медстраховка составляла почти 450 евро при, надо сказать, не очень высокой зарплате. При этом у нас не было семейного врача (типа праксисы переполнены, нас не взяли никуда). Сын один раз попал в больницу на два дня, так, потом пришло ещё письмо доплатить 10 евро за пребывание в больнице. Дочке лечили зуб: мало того, что делали это в течение полугода с бесконечными переносами терминов, так, в конце ещё счёт выписали почти на 300 евро. Якобы страховка полностью не перекрывает такой сложный случай. В Украине я по 450 евро в месяц не плачу. Если к врачам нужно обратиться, суммы гораздо меньшие тратятся, и я знаю, за что я плачу. Дочь сейчас обследуется в Охматдете - почти все бесплатно, кроме нескольких анализов, которые делают в коммерческих лаборатория, и УЗИ (300 грн.)
Гореотума• 10 декабря 2024
Это прекрасно,что можно пойти и сделать анализы на свой выбор,узи,записаться быстро к врачу. Я в Англии за полтора года так и не выпросила визит к гинекологу и эндокринологу,пришлось в Польшу лететь,там в течении недели сделала все что хотела платно.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Все що скажу, лежала багато раз сама, з дітьми, ще родичі похилі у лікарні. Заробляла непогано, десь 1500 дол, але все йшло на лікарні. Так нічого з чоловіком не заробили. Тут, з тими самими проблемами, прям видихнули. Не треба розшукувати якісь крапельніці, голки, катетори, пігулки, платити санітаркам, медсестрам, лікарям. Як попадали у лікарню - кожен день списокщо купити, бо щось не підійшло і воно треба нове. У тому ж охматдиті - все купуй у їх аптеці, у лікарні не було ні бінтіка ні ватки, бо на це теж скидалися , як обов’язковий збір. Може зараз вже і рай, не знаю, але до війни оце в мене такі враження.
А шо сталося?• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Бо можливо треба було переливання. Ви напевно з таким не стикалися. Навіть у пологових - щоб родити, здавали кров, чоловік, родич, знайомий. Було таке
Ви дивна. А як ви гадаєте, звідки береться кров у банках крові в інших країнах, не в Україні? Думаєте там з помідорів її на фабриках виробляють? Щоб у разі потреби могли надати допомогу, мають бути донори. Вони можуть здавати кров безкоштовно і за гроші. Але, якщо таких донорів не знайдеться в штатах або у європі, то скажуть вашім родичам - ну, що ж поробиш, крові немає, купуйте труну. І потім порівняємо медицину
Б´ю байдики• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Чого немає? В країнах західної Європи, треба приводити живого донора?
У нас також не треба! Чули дзвін, а розказуєте, як доказовий факт, або по народному: ’розносите плітки’!
У нас, якщо людині планується операція, то просять, щоб хтось здав кров у банк крові, просто як благодійний внесок. Це може бути будь-хто з будь-якою групою крові, він ніяк не прив´язується до пациента, якого оперувати будуть. І це не обов´язок, а рекомендація, щоб банк крові постійно поновлювався.
Б´ю байдики• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Так, робили безкоштовно швидкі тести
і в нас роблять і робили. Швидко і безкоштовно.
І йти здавати платні аналізи на свій погляд - це суто Ваш особистий вибір, ніхто з лікарів нічого подібного не рекомендує.
Удальонка• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Оце людина спалилася захищаючи українську медицину)
У мого кума була операція на підшлунковій, живий 😁Що вас так дивує????
Удальонка• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ви не лікувалися у Зах Европі. Тут біохімія входить в перелік безкоштовного. Все можна попросити безкоштовно - вітаміни, ферітін. Не відмовляли. Платно теж недорого, 15 євро на Віт Д, чи В
Ось сімейна моя призначила Віт Б,Д,феритин мені, Безкоштовно 🥹
Удальонка• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Залежить від терміну виконання. Загальний +біохімія - 20 хвилин. Якщо аналіз вимагає часу, то звісно довше
Ви просто не стикалися ,мабуть.
По швидкій аналізи безкоштовно за 20 хвилин разом з мрт зроблять ,Київ так.
Советничаю тут
• 10 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Ви просто не стикалися ,мабуть.
По швидкій і у Німечини зроблять за 20 хвилин
Б´ю байдики• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Тобто ви не вірите що в Україні шукають донорів, коли щось трапляється серьезне, пов’язане з переливанням крові?
Звичайно шукають! Є люди з рідкісною групою, або з негативним резусом, якого в банку крові часто бракує. Є люди одночасно з рідкісною групою і низькими тромбоцитами і т.п. Таким людям шукають прямих донорів перед операцією, так як є великий ризик кровотечі і браку крові.
Лікарі так страхуються не тільки у нас, але і в Європі, США, Канаді.. Це подушка безпеки для пациєнта.
А Ви просто неосвічена, не розумна пліткарка, яка не здатна перевіряти та аналізувати інформацію.
Зазначу, що в моїй родині є повно лікарів, професорів, академіків із відомими іменами, а мій двоюрідний брат- кардіохірург в Німеччині.
Бісите мене, краще б не читала ваші дурнуваті коментарі.
Хай щастить!
Удальонка• 10 декабря 2024
Я не про Європу,а про Америку скажу
Племінниця зламала ногу ,на швидкій подивилися і сказали,не вмираєте,кості не сторчать?Йдіть до свого лікаря.
І тільки через 5 днів їй положили гіпс😳,бо підфартило і її лікар був вільний.
В черзі жінка сказала,що місяць!!!можна чекати поки накладуть той гіпс...
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Коли ж ви там працювати встигаете,якщо з лікарень не вилазите?
Ответ дляnnata
Нет, имеется ввиду, чтоб перелили кровь больному либо покупаете, либо приводите любого донора, с любой кровью, чтоб сдал..те баш на баш.
Надеюсь, понятно .
Та я вже зрозуміла.. чесно не стикалась з таким в Україні..
Хоча з іншої сторони, у нас велика потреба в донорстві крові, і вже навіть не говорю про війну, тому можна зрозуміти лікарів, на яких держава взвалила все..навіть пошук донорської крові, хоча сама мала б заохучувати людей здавати кров, як це робиться по всьому цивілізованному світі..
Мовчу, але хочу• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
В мене в Німеччині,лікар гуглив симптоми в інернеті сестрі,вона сама медичне закінчувала і йому підказувала,що їй робити
Живчик-счастливчик• 10 декабря 2024
Ответ дляФима Собак
Якусь дурню ви написали
яку саму?бо я геть нічого не зрозуміла...Ні, кожне слово я знаю,а от в купі...
ПироженкА• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ось вам наглядний факт, про хвалену медицину в Німмечині, з ДОКАЗАМИ, а не як ви нам тут казочки розповідаєте.
Я впала була на руку,була підозра на перелом. 28.03.2024. А термін на ренген мені даже в такому казалось би невідкладному випадку аж на 04.04.2024. А так,да дійсно медицина супер,для тих хто не помре в очікуванні.
Живчик-счастливчик• 10 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Обосрали украинскую медицину, молодец.
Смотрите, чтоб не пришлось скоро возвращаться
а,так то про українську...
Несемо світло разом• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
У мене рядом сімейний понеділок-субота приймає по живій черзі. Не треба і записуватися, Німечина. Якщо травма , перелом ноги був - як і у нас Нотфаль, і 2-4 години дають за 10 євро чобіт, гіпсу тут нема. Якось у сина ноготь вріс, є термінова клініка, теж жива черга - прийшли, на місці все цому зробили. коли був приступ астми, прийшла до першого найближчого лікаря, без черги - все виписав. Да і всі ліки чи 5 євро, чи безкоштовно
Семейный - да, а эндокринолога я жду термин с сентября, на 30 января назначено. Это просто приём, а мне надо направление на анализы, сцинтиграфия и потом скорей всего операция, причем побыстрее. Сколько я это всё буду ждать - год или больше?
А по поводу грыжи в спине - то местный ортопед сказал ну ходить же ж можешь? Значит всё ок. Я сказала мне лазеро- и магнитотерапия нужна (мне вертебролог в Киеве назначил), так он сказал забудь, тут такого нет и не будет! Лечись ибупрофеном и диклофенаком, если болеть будет. Всё.
В Киеве договорилась за неделю сделать анализы, сцинтиграфию и с результатами - к эндокринологу на приём попасть. Насчёт операции по ходу решится. Не надо ждать по пол года, еще и непонятно кого, сразу к профессору записалась на прием, оперирующему.
А у вертебролога прошла курс в свой приезд и грыжа уменьшилась на 3 мм с перспективой полного разрушения. Была б дома - уже б и не было её. А тут - ходишь и ходи, пока не упала.
А тогда уже да, начнём помогать ))) как при смерти будешь.
И не дай бог беженцам отменят обязательную оплату страховки от государства - тогда и прочувствуется цена их медицины.
Несемо світло разом• 10 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
У нас дійсно жахлива мелицина. Тільки якщо з лікарем повезе, то буде нормально. Але толкових лікарів у нас мало. В ЄС теж залежить, на кого натрапиш. Але там хоч не чекають хабарів.
Но и не переймаются, что сделают что-то не так.
Знаю вопиющий случай, как при оперировании пупочной грыжи пробили кишку, пошло заражение, инфекция попала в лёгкие, пациентка в реанимации пролежала 40 дней, не знали, выживет ли вообще. Щас бедолага выгребает последствия, и жидкость из легких откачивали, и зондом кормили, и мышцы атрофировались ходить учится, короче полный букет. Если что, это Франция. Лечат бесплатно, но утраченное здоровье уже не вернуть.
Столічна штучка• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
І що буде? Ну вернусь, знов за все платитиму, начебто для мене це якась незнайома річ. Чим мене ще налякаєте?
А нічого, що в Європі люди щороку платять за медичні послуги, якими не користуються?
Це для вас все так прекрасно, безкоштовно, а спробуйте платити по 350 євро щомісяця, і порівняти скільки ви платили в Україні щомісяця.
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
А мои так и не поняли, что значит медицина бесплатная, но надо всем дать в карман за операцию и еще купить лекарства за свои деньги.
А в Європі ліки безкоштовно роздають?
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Так, робили безкоштовно швидкі тести
А в Україні як?
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Обосрали украинскую медицину, молодец.
Зуби лікувати
Як міряти?• 10 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
А в Європі ліки безкоштовно роздають?
Да, если выписывает доктор, то бесплатно. Если операция - тоже по назначению доктора бесплатно. Если доктор не выписывает, а сам покупаешь, то один раз в год возвращается налог. И не только за таблетки, а например за линзы тоже. Я в Италии, страховку мы не платим.
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Безкоштовно хто роздає?
Приватні аптеки?
А хто власне за це платить?
Приватні аптеки?
А хто власне за це платить?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляКукусики
Какую дурню ? Рожала в 2019. Меня с ребёнком из роддома не выпускали , пока кто - то из моих кровь не сдаст или мы деньги не заплатим за кровь. Это при том, что мы всё оплачивали в роддоме и КС и лекарства.
А де по вашому брати кров лікарям для переливання? На вулиці відловлювати як тцк?
Мошей ницца• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Чекати , ну на місці, хвилин 20.
Автор, совершенно нормально, что вы пытаетесь в своей жизни ’в Европе’ найти хоть что-то хорошее. Это нормальная реакция организма на окружающий звездец. Но бесплатная медицина для простых смертных - это не сильная сторона ’Европы’. Вы не там ищете)
Бабуся Бетман• 10 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Зуби лікувати
в Україні тільки дешевше, але не краще