Невгамовна Бу• 10 декабря 2024
Як замовити таксі в Києві щоб не виглядати як не местная?)
Буде один захід, після якого доведеться добиратися на таксі (бо буде велика сумка)
Я живу тут ще з 2012го, але ще до ковіду замовляли- тоді було просто короткий номер, або уклон.
Чи є і зараз нормальні що просто по дзвінку типу 838?
Але тоді тільки готівкою? Чи і якщо через застосунок то тільки готівкою, бо терміналів нема в таксі і не всюду можна онлайн оплатити вже після поїздки?
А зараз мабуть тільки через застосунок? Мені лише на раз.
Просто я буду робити це при людях, тому не хочу підмочити репутацію))
І скільки приблизно з районами Печерська на Харківський коштує у вихідний вдень?
Невгамовна Бу
• 10 декабря 2024
Ответ дляПолБатона
Знаете, я тут как-то тему создавала ’как платить в троллейбусе в Киеве’. Я ни разу не бедна и не колхоз, родом из Киева, живу в пригороде, но не пользовалась общественным транспортом со времен билетиков бумажных. И да, не хотела опозориться, растеряться или приставать к пассажирам, чтоб объясняли мне как тут платить. Совершенно нормально выяснять интересующие вопросы на форуме, никого не напрягая, да и несколько стесняться своего незнания - не опозориться перед людьми, это тоже нормально. Мне вот тоже не хотелось в троллейбусе тупить и спрашивать помощи окружающих, если я могу выяснить все самостоятельно.
дякую за розуміння. те ж саме
Доставучая• 10 декабря 2024
А чем вам помешает приложение на телефоне? Пусть будет.Я болт заказываю. Карту можно отцепить,без проблем.Но лучше иметь карту отдельную для таких платежей.Вы же как-то на лохе или еще где заказываете,в банкомате снимаете.Пусть будет с нулевым кредитным лимитом
Засомневаю• 10 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
не розумію. що не видумувати? яке таксі? застосунок уклон? оплата на сайті якось зарання, чи треба карту прикріпити?
Там налік теж можна!!!! Просто потрібно вибрати!!!
На циголках• 10 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
Типичная киевлянка в сотом поколении подъехала или уже укоренившаяся в Киеве матерая жительница других городов?
Типичной киевлянкой хочет показаться только автор. Тема бредовая. Вы сама не видите? Или вы такая же?
Глубоководная селедка• 10 декабря 2024
Не люблю застосунки. Дзвоню опті таксі. Оператори іноді забувають пропонувати карту-готівку, то сама кажу, як розрахуюся
На циголках• 10 декабря 2024
Ответ дляПолБатона
Ну я тоже никогда в Киевском троллейбусе не ездила, хотя тоже из Киева. Это нормально узнавать и спрашивать у людей. Нормально стесняться незнакомых людей. Ненормально боятся перед друзьями «подмочить репутацию» как выразилась автор. Это тупость и колхоз в голове.
НеВРотик• 10 декабря 2024
У вас мільйон запитань, але якісь недоречні всі.
Як можна підмочити репутацію таксі? Якщо питання з оплатою, то розрахунок відбувається не на людях, а наодинці з таксистом.
Скажу свою думку. Якби при мені людина відносно молода (не пенсіонер з кнопочним телефоном) стала надзвонювати в службу таксі, диктувати якісь адреси, чекати підтвкрдження, ото я б точно здивувалась.
Швидше, зручніше і без зайвої інформації для сторонніх замовити в додатку.
Для цього потрібно заздалегідь завантажити додаток, зареєструватись там, прив´язати карту. Вирішили, що вам час їхати, запустили додаток, вказали адресу і бачите, хто вас повезе, коли буде і де він зараз.
Гроші спишуться після підтвердження замовлення, якщо оберете ’оплата картою’. Або можна обрати готівку, тоді розрахунок з таксистом по прибуттю до кінцевої точки.
МинерАлочка• 10 декабря 2024
Ответ дляНа циголках
Есть люди, которые смущаются в больших городах, боятся выделяться среди местных. Как раз вот из-за таких, как вы с таким суждением
Сусідка зверху• 10 декабря 2024
Ответ дляПолБатона
То же самое.
Живу в Соф.Борщаговке, работаю на дому, магазины, аптеки есть в пешей доступности либо маршрутка. Если куда-то дальше - в основном муж отвозит на машине.
В метро, трамвае и троллейбусе езжу раз в год. В последнюю поездку в метро помогал оплатить контролер возле проходных (было стыдно, но...). В троллейбусе - гуглила, как оплатить.
Если сейчас ехать, снова буду спрашивать, потому как оно забывается, если ездишь один раз в год.
Не рахую, а вважаю• 10 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
ну тут же засміяли вже в коментах. тому я краще тут опозорюся, а там вже підготовлена буду
Не обращайте внимания на змеюк неблагополучных здешних.
Вы все правильно спрашиваете.
Форумы ддя этого и существуют.
Удачи.
Вы все правильно спрашиваете.
Форумы ддя этого и существуют.
Удачи.
Не рахую, а вважаю• 10 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
там є термінал? можна без застосунку а просто з браузера?
Нет, нужно скачать приложение.
Удалите потом, если не будете пользоваться.
Не рахую, а вважаю• 10 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
якщо з картки, треба зарання покласти сумму? чи треба привязати картку? а потім без проблем її можна відкріпити? мені ж на 1 раз. тому хочу зрозуміти чи можна без застосунку. а застосунок зарання встановити тоді, бо там не факт що гарно на мобінтернеті встановиться
Заранее скачайте приложение и при первом запуске привяжите карту.
Давно без алко• 10 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Скачиваете приложение на телефон. На карте уже должны быть деньги, если платить онлайн. Вы можете оплатить наличкой в конце поездки, это тоже нормально, только приготовьте без сдачи. Кстати говоря, как-то общалась с таксистом, при оплате наличкой или ’водителю на карту’ (не путать с просто онлайн, когда оплата идет на счет фирмы) водители охотнее берут заказ. В приложении выбираете точку от и куда едете, выбираете форму оплаты, привязываете карту (потом можете удалить и карту и приложение) и нажимаете кнопку в приложении - вызов. Вам приходит номер машины, которая взяла заказ, там же в приложении. Не сложно. Обычно машины приезжает через 5-10 минут (это в Харькове, в Киеве может дольше)
Невгамовна Бу
• 10 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
дякую!
Невгамовна Бу
• 10 декабря 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Нет, нужно скачать приложение.
дякую!
Невгамовна Бу
• 10 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
я насправді завжди в великих містах жила - до 2012 харків, потім київ. потім 2 роки була закордоном, зараз знову в києві.. але на таксі не дуже була змога фінансова.
і зараз в мене період коли не хочеться привертати увагу якимись необізнанностями в битовусі
Невгамовна Бу
• 10 декабря 2024
Ответ дляНеВРотик
дякую за допомогу!
який додаток краще уклон, убер, болт?
я просто рідко дуже на таксі їздила. потім на початку війни повномасштабної 2 роки була закордоном, і зараз звісно багато змінилося всого. не хочеться страннегькой казатися перед важливими в ділових питаннях для мене лдьсми, тому написала сюди
який додаток краще уклон, убер, болт?
Невгамовна Бу
• 10 декабря 2024
Ответ дляНа циголках
хто сказав що то друзі? - то майбутні ділові партнери
НеВРотик• 10 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
дякую за допомогу!
який додаток краще уклон, убер, болт?
Я частіше за все користуюсь уклоном, але і болт теж є. Можу відкрити обидва і обрати в тому, де ціна краща вийде. Часто присилають знижки на поїздки, тоді, звісно, користуюсь тою службою, де знижка є активна.
Убер ще можна, але я його не дуже люблю, часто ціни завищені.
Невгамовна Бу
• 10 декабря 2024
Ответ дляНеВРотик
дякую!
Невгамовна Бу
• 10 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
Підкажіть будь ласка як відкріпити картку? Зареєструвалися- але нема в меню ле можна відкріпити картку
Невгамовна Бу
• 10 декабря 2024
Ответ дляНеВРотик
Не можу відкріпити картку в болт. Виявляється знижка -20% перші 3 доби... треба було пізніш реєстпуватися) тому думаю поки не іздила новий акант зробити але за 2 дні до поїздки
Невгамовна Бу
• 10 декабря 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Нет, нужно скачать приложение.
Підкажіть а де в болтів видалити картку? Не бачу((