Секс-Бомба• 10 декабря 2024
Дитина хоче заробляти гроші 11 р
Прям дуже хоче. Що йому порадити, окрім того що добре вчитися? І взагалі,читаєте з дітьми щось про гроші,якісь книжки?
Лялькодзьоб• 10 декабря 2024
Моєму кузену оплачували прибирання, виріс й нормально бере на себе хатні справи в родині.
В них було розподілення обов´язків, і якщо він брав на себе повністю генеральне прибирання (миття туалетів, ванни, кухні, вікон і т.і.) - йому це оплачували. Спокійно озвучили цінник, та що можуть або наймати помічниця, або він бере це на себе. Я б сказала що це навпаки навчило його цінувати працю і розуміти скільки зусиль стоїть за підтриманням чистоти вдома.
Автор, також можете заохотити підприємницький хист хлопця. Якщо є якесь хоббі - монетизувати його, в ви готові проінвестувати запуск. Наприклад, виробництво слайдів, новорічні прикраси, доставка повітряних кульок і т і
Конфиденциальность• 10 декабря 2024
Моему 14, тоже хочет зарабатывать. Карманные даю.
Говорю, иди и ищи, если хочешь. Я не знаю, кем можно работать в 14-15. И за домашние дела платить не собираюсь. Мне же за домашние дела не платят 🤷🏻♀️
И придумывать работу и платить за нее из своих денег я не буду. В бюджете семьи не предусмотрено никаких зарплат, бюджет не резиновый
Из Виа-гры• 10 декабря 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую, треба передивитися закрома. А ви ніяк не контролювали,все сама?)
Я помогла сделать замеры т к часто спрашивали. С покупателями она общалась сама. И цену поставила чуть дешевле чем я рекомендовала 😀 (я рекомендовала поставить чуть больше и торговаться, она решила поставить меньше но без торга). Описание тоже она делала сама. Добавлю что мы в другой стране, т е это все на чужом языке. Что тоже отличная практика понимать зачем же ей нужен этот ‘тупой’ Английский (кстати давно уже это не слышала)
Не їм після шостої• 10 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Это не заработок, а перекладывание из кармана в карман. И урок реьенку, что можно не помогать маме бесплатно
Так у нас вся економіка перекладання з кармана в карман.
І коли я не даю можливість дитині заробити таким чином. Це урок - навіщо робити щось більше якщо результата немає ?
Я-ваш шанс• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетчица
И дети тоже.
Родители заполняют налоговую декларацию, где указывается доход ребенка)
У моей знакомой дочка подрабатывает 2 раза в неделю официанткой (15 лет девочке). 500 евро в месяц имеет. Здесь вообще рано начинают подрабатывать.
У вас какая-то каша в голове.
Мы начали беседу с того, что вы предложили оставлять детям ключи от своего дома. Никто в здравом уме такого делать не будет.
И работают в 15 лет в Германии те дети, которые никогда не будут иметь во. Потому что те, кто учатся в лицеях не имеют возможности так тратить свое время. Так что это весьма сомнительный пример для подражания... лучше бы учились
Я-ваш шанс• 10 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ну если у вас с мужем в семье раздельный бюджет - то вполне нормальная практика и с ребёнком раздельный бюджет иметь.
Лично для меня это не пример для наследовпния
Конфиденциальность• 10 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Вам чоловік зовсім гроші не дає?
Мне дает только свою з/п в семейный бюджет. А что ваш ныкает от вас деньги, а потом из них платит вам за работу по дому?
Мошей ницца• 10 декабря 2024
Мы просили соседских детей забирать детей из школы/сада, но старшеклассников, 11 летке не доверила бы еще
Летчица• 10 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
У вас какая-то каша в голове.
Девочка учится в гимназии и подрабатывает.
Оставляю ключи соседям и дала бы соседскому ребенку. Я в здравом уме.
Я-ваш шанс• 10 декабря 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Вы у меня с языка сняли.
Тоже считаю, что такая практика приемлема только в семьях с таким укладом
Невгамовна Бу• 10 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Ага, у меня больше 20 тысяч раз никто не купил. За 3 почти года.
Скиньте будь ласка сайт, де продаєте. Подивлюся, може і я щось куплю, або мала. Якщо такий обсяг продажів - 20 тис за 3 роки, то має бути щось цікаве.
Бо дійсно, зазвичай браслети не дуже беруть.. кілька років тому племінниця намагалася десь продавати. Навіть на шкільних ярмарках не брали за ціну, що там бісер у виробі дорожче стане
Не їм після шостої• 10 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Зрозуміло.
Ні в нашій сім´ї у кожного є свої вільні кошти.
Не їм після шостої• 10 декабря 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Дивіться. Кошти в сім´ї можуть бути зосередженні повністю в одних руках. ( Голова сім´ї, і він же розпорядник коштів) Як на мене це не демократично коли одна людина вирішує кому і скільки виділити коштів на проїзд чи каву
Більш розумний підхід ( як на мене) коли частина коштів зосереджена у людини яка займається побутом, а частиною коштів кожен розпоряджається на своє бачення
Щось не спиться• 10 декабря 2024
Поділюся своїм досвідом. Дитина в 6 років дуже захотіла заробляти, бо збирала 4 місяці на іграшку з кишенькових і не вистачало.
Ідеї які виникли
- пояснити про інвестування, покласти, умовно кажучи 1000 на місяць в банк, забрати 1100
- багато читала на цю тему у психологів. Платити можна за ДОДАТКОВУ допомогу, яка не входить в коло обов*язків дитини. Наприклад, дитина викидає сміття - то є обов*язок. А підмести на дворі - додаткова допомога.
- На чому ми зупинилися )) бо в нас вона маленька. Донька ходить на гурток малювання і я домовилася з сестрою, щоб та купила в неї картину. Ми обговорили, що картину можна продати 1 раз на місяць.
Зараз в мене полетять тапки, але для моєї дитини це виявився дуже вдалий досвід. Наступного разу, вона влашутвала міні-виставку, написала ціни на картини. Й сестра купила ще одну.
Ідеї які виникли
Застряла• 10 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Нврядче ви купите, за весь час ні разу з України ніхто не купив. Звичайні браслети з бісеру, каміння, плетені з ниток.
Застряла• 10 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
Ідеї які виникли
Дуже розумно, чому зразу тапки?
Щось не спиться• 10 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Дуже розумно, чому зразу тапки?
бо питала ідей тут на форумі, та наслухалася ))
Невгамовна Бу• 10 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Може і куплю... або дайте хоч подивитися... стільки продажів за 3 роки... Хочеться хоч зрозуміти, що там