Плекаю думи• 10 декабря 2024
Створіть якусь вже тему щоб можна було гадостей отсипать
Тааааак хочеться... В поліклінику йти ліниво на розборки. Укрпошта ще квитанцій за квартиру нема. Ну от де можна досхочу один одному гадостей наговорити, окрім як туть! Що там в нас хайпове? Коханці-коханки, яжематері, квартиранти. Що ще?
Зроблено у 80-х• 10 декабря 2024
Придумайте собі кудись поїхати на громадському транспорті, виберіть маршрут - і буде вам щастя
Зам. зав. Анонима• 10 декабря 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
На пенсійній маршрутці в базарний день, але там і побити можуть
Плекаю думи
• 10 декабря 2024
Дівчата читала і сміялася! Дякую!! усе ж таки тут неповторний колорит спілкування!