Не стесняюсь• 10 декабря 2024
Мобілізація жінок
Да уж зовсім вже подуріли ось цікаво мій чоловік мобілізований з травня цього року ,якщо і мене мобілізують (я не медик) у мене мала дитина то з ким буде мій син , якщо обидва батьки мобілізовані?
ПлевалаНаВсе• 10 декабря 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Может сначала бронь оформить дадут?
Бронь дают на фронте броник
Ответ дляпобольшомусекретику
Фигня. В прошлую войну детдома были потому, что многие взрослые гибли, а не потому, что женщин мобилизовали. Если не путаю, во время Второй мировой в СССР было мобилизовано около 500 тыс. женщин. Сами понимаете, в масштабах Советов это очень незначительное количество.
Даже не гибли, а сами оставляли детей, так как в условиях войны реальной было тяжело прокормить много детей.
Anastasiya-f052• 10 декабря 2024
Ответ дляСтріляний птах
Автор, ви сильно тривожна.
Не треба свою тривожність нам передавати.
Ви так само писали в лютому 2022?
Anastasiya-f052• 10 декабря 2024
Ответ дляПавела
В інтернат.
А якщо серйозно, то двох батьків не мобілізують. Когось одного. Поки жінки добровільно.
А то ніхто не знає як у нас робиться. Сьогодні не мобілізують, завтра мобілізують.