Хтомолодець? Я!• 11 декабря 2024

Збільшена щитовидка , УЗД

Донька підліток має збільшену щитовидку. По аналізах все в нормі, ттг 1,5
Лікар УЗД написав заключення ви бачите яке, ендокринолог ( два різних була в них) сказали приймати йодомарин або йосен і за рік переробити УЗД.
Ще просила би подивися лікар УЗД шийні лімфовузли, бо один видно коли крутить шиєю ( донька 13 років). Він його заміряв 6"2. Сказав що то взагалі мало, а видно бо біля кивального м´язу і при повороті той м´яз наче його виштовхує наверх тому в видно. Приводу для хвилювань немає - так сказав.
І що таке бірадс 2 - вкінці, спостереження в дужках. Ніколи мені такого не писали. Поясніть будь ласка. І за той бірадс, і за збільшену щитовидну і за лімфовузол, що видніється.
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Аналізи в нормі, узд в нормі…
Не знаю, ніяк не заспокоюсь
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не знаю, ніяк не заспокоюсь
Я вас розумію, теж вважаю що лімфовузлів видно не має бути. Але. Включіть логіку, ви їх бачите вже тривалий час, так? Якби це було щось серйозне - ви б давно зрозуміли по аналізах.
Якщо це настільки заважає вашому моральному спокою, відверто кажу,сходіть до онколога ( це лише для того, щоб заспокоїтись нарешті), або можливо зробити мрт тих вузлів? Щоб поставити крапку.
Якщо вони так довго видніються, то при якійсь проблемі аналізи вже давно були б не хорошими. Я вам щиро кажу, не бійтеся слова лікар онколог, ви і ваші діти не його пацієнти, це лише розмова для вашого спокою та спокою ваших дітей.
Якщо підозра на серйозне (гадаю у вас страх лейкозу в дітей?) то аналізи крові це ваше підтвердження відсутності цього діагнозу. А також розміри лімфовузлів є в нормі - вам про це сказали. При проблемах в лімфовузлах змінюється в першу чергу їх структура. Напишіть прямо, що саме вас лякає в цих вузлах? Яка хвороба?
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Я не знаю яка хвороба лякає. Просто не зустрічала тих лв в дітей інших візуально , а в моїх видно. В доньки десь півроку рік як я помітила, коли з´явився не знаю. В сина взагалі десь років 6-8 точно є.
По УЗД змінених лв немає, немає таких що більшають в стані здоров´я, не має з нечіткими контурами. А я все одно за них думаю постійно. А лікарі що педіатри, що імунолог, що гематолог, що УЗД лікарі ( їх було 2 чи 3), всі стверджують що все ок.
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Тоді ще логіку вмикаєм, якщо видно у обидвох, то ймовірність що проблема одночасно в двох теж мала.
Як варіант - понизити вашу тривогу може відчуття контролю над здоровʼям. Знаєте, я сама вибачте через кожен пук біжу до лікаря. Недавно на місці лімфовузла виліз фурункул, я перелякалася що це лімфовузол. Зробили узд, лікар сказав все добре, я здала загальний аналізи крові і це мене заспокоїло.
Нехай буде так - просто раз на півроку здавайте дітям загальний аналіз крові ( взагалі вважаю що у всіх здорових людей має бути така звичка) і по аналізу крові звертаєте увагу на лейкоцити та ШОЕ.
І нехай підтвердження гарного аналізу тримає вашу тривогу під контролем наступні 6 місяців. І кожен раз коли ви будете переживати, згадуйте, що аналізи в нормі ( бо при вашій проблемі з лімфовузлами найбільший показник тут це аналіз крові).
Ну або ще варіант - цепочку робимо. Ви хвилюєтесь за лімфовузли. Тепер запитайте себе чому вони вас хвилюють? Яку хворобу боїтеся? І відштовхуючись від цього також понижуйте свою тривогу відчуттям контролю (наявний аналіз крові).
Я роблю раз в 6 міс узд всіх органів і загальний аналіз крові. Це допомагає мені тримати здоровʼя під контролем та понижувати тривогу.
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Дякую. Повний чек ап роблю раз в рік, літом. Під час навчального року якщо діти десь хворіють і в лікаря виникає питання, тоді здаю аналізи.
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ну то і все. Чого так тривожитесь? Головне що розміри в нормі, структура вузлів та аналізи. Ви молодець що стежите та контролюєте. Просто спробуйте усвідомити що ви переходите трошки межу через свою тривогу, я вас розумію, я теж така, але вчіться опиратися на факти які ви маєте. А ваші факти - це нормальні розміри та структура лімфовузлів, а також аналізи. І НАВІТЬ (просто для заспокоєння пишу) НАВІТЬ якщо б десь якась погана болячка захоче вилізти - ви не пропустите це, бо кожні 6-12 міс у вас свіжі результати і все під контролем! І нехай це буде ВАШ контроль, а не контроль над вами!!
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Дякую. Здоров´я вам.
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую. Здоров´я вам.
Навзаєм.
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую. Здоров´я вам.
До речі, а розміри які вам вказали? В мене підщелепні 2см, це трошки збільшені, але навіть при такому розмірі 2 лікарі сказали що це не суттєве збільшення і вони можуть бути такими самі по собі анатомічно.
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
В сина в мене 10-13 мм шийні, вони є різні , бо їх кілька. В доньки 6*2 але помітно при повороті шиї, то лікар сказала взагалі ок, просто він поверхневий і тому помітно, а донька має довгу худу шию от і помітно.
Підщелепні а них двох є 13-16 мм , в залежності чи хворіють чи ні. Якщо давно не хворіли то менші, якщо лише після хвороби то 15-16 мм
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
6,2 це взагалі ні про що… у вас навіть немає підстав для хвилювання. Це дуже маленький розмір, дуже. І всі решта також в нормі АБСОЛЮТНО.
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Так, але його при повороті голови видно , як придивитись то видно
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ось
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ось
Я тільки що повернула голову і на шиї теж таку побачила в себе. Дякую, тепер я теж хвилююсь))
Белочкой зови• 11 декабря 2024
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
фото
Ну я у вас не бачу.
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ну я у вас не бачу.
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
фото
Значить то дійсно варіант норми може бути в худих. Бо донька має худу шию. І той лв не видно , лише коли повертає голову, і хоч він 6 мм, лікар каже що видно серед те що біля кивального м´язу знаходиться, той м´яз при повороті голови наче виштовхує той лв на верх
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не повірите, я записалась на 5годину на узд, як побачила це на шиї)) раніше навіть не бачила що в мене так… Дуже хвилююсь тепер, бо надумала страшне в голові вже… але у вашої доньки трохи на іншому місці ніби..
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
На іншому. Відпишите що вас сказал лікар. Але в тривожності ви переплюнули навіть мене
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Це точно… побачила ваші фото і думаю гляну може в мене є теж. А побачила ще більший.
Відпишусь після 5 години як зроблять узд… телефон сідає. Одразу скину фото заключення
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
А з якого ви міста?
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
А з якого ви міста?
Львів
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Львів
А куди ходите на УЗД? А мене сестра якраз шукає дорослого доброго уздиста?
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
У Львові найкращий узд лікар вважається Гайда (прізвище), він вчив усіх уздистів Львова… приймає в леоклінік на личаківській 79
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Ясно. Скажу сестрі
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Що там у вас?
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Що там у вас?
Тільки добралася додому
Сказали,це звичайні лімфовузли і при повороті шиї їх видно і що це нормально))
Тепер думаю, може мене вищі сили послали до вас в тему щоб заспокоїти вас 😃
Але я тепер теж спокійна, буду знати що це ок якщо іх видно)
Белочкой зови• 11 декабря 2024
автор Хтомолодець? Я! • 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Тільки добралася додому
Ну от і мені сказали що вони поверхневі. Важливо їх структура і розмір. Структура по УЗД нормальна, розмір також. Рухомий, не запалений, неболючий ,овальної форми.
Сказали що неважливо чи їх видно чи ні, важливо те що я написала вище.
А я коли бачу ту гульку в доньки. І в сина кілька їх , відразу починаю переживати.
Тому й роблю ті УЗД раз в рік, як роблю їм УЗД внутрішніх органів та щитовидки , то відразу прошу щоб подивились шийні й підщелепні лімфовузли.
Хоча лікарі кажуть що в цьому немає потреби, бо вони нормальні.

Здоров´я вам і менше тривоги нам двом