Хтомолодець? Я!• 11 декабря 2024
Збільшена щитовидка , УЗД
Донька підліток має збільшену щитовидку. По аналізах все в нормі, ттг 1,5
Лікар УЗД написав заключення ви бачите яке, ендокринолог ( два різних була в них) сказали приймати йодомарин або йосен і за рік переробити УЗД.
Ще просила би подивися лікар УЗД шийні лімфовузли, бо один видно коли крутить шиєю ( донька 13 років). Він його заміряв 6"2. Сказав що то взагалі мало, а видно бо біля кивального м´язу і при повороті той м´яз наче його виштовхує наверх тому в видно. Приводу для хвилювань немає - так сказав.
І що таке бірадс 2 - вкінці, спостереження в дужках. Ніколи мені такого не писали. Поясніть будь ласка. І за той бірадс, і за збільшену щитовидну і за лімфовузол, що видніється.
Белочкой зови• 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ну от і мені сказали що вони поверхневі. Важливо їх структура і розмір. Структура по УЗД нормальна, розмір також. Рухомий, не запалений, неболючий ,овальної форми.
Сказали що неважливо чи їх видно чи ні, важливо те що я написала вище.
А я коли бачу ту гульку в доньки. І в сина кілька їх , відразу починаю переживати.
Тому й роблю ті УЗД раз в рік, як роблю їм УЗД внутрішніх органів та щитовидки , то відразу прошу щоб подивились шийні й підщелепні лімфовузли.
Хоча лікарі кажуть що в цьому немає потреби, бо вони нормальні.
Здоров´я вам і менше тривоги нам двом
Якби не ви я б навіть не знала що в мене також видно)) щойно говорила з мамою, в неї теж таке є. Я сподіваюсь ви будете тепер менше переживати) А то вас форум вже впізнає))
Хтомолодець? Я!
• 11 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Так я знаю, мене тут вже знають всі ,