Гигиенишвили• 11 декабря 2024
Не вмію заробляти багато
Мені 25 років, я постійно працюю, підробляю. Але мій дохід в середньому 25-30 тис (Луцьк). Часто чую, що хтось може робити гроші з повітря, мутити якийсь бізнес, а я цього не вмію. Це таким потрібно народитись?
Звезда в шоке• 11 декабря 2024
Ответ дляГигиенишвили
Не всі. Там деякі останнім часом почали трохи заробляти - на відпочинок їздити, жити більше на широку ногу. Але живуть в однушці з дітьми, зате мені їх постійно ставлять у приклад
Отвечайте,что пример плохой)
Ну шо не так?• 11 декабря 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Судя по всему пытаются примоститься уже)
А потім почнуть розповідати, куди автору ті свої великі заробітки витрачати і що всеодно все не так.
Ms. Android• 11 декабря 2024
Ответ дляГигиенишвили
нехай займаються своїм життям і заробляють на більшу квартиру, а не дивляться по сторонам. у вас все попереду, головне, ви мотивована, бо у вас є ціль. а носа ви ще втрете їм
попереду вас чекають-дивись, інші з дитиною (буде одна-коли за другою)
Звезда в шоке• 11 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
Или...ты же одна,помогла бы сестре,вот ютятся вчетвером в одинарке))
Автор,не ведитесь!
Сусідка знизу• 11 декабря 2024
тю
30 тис в 25 років...
мрія)
я тільки в 40 почала заробляти нормально
30 тис в 25 років...
мрія)
Захекалася читать• 11 декабря 2024
не надо никому рассказывать где и сколько зарабатываете и куда тратите, молчание - золото
Престидижитатор• 11 декабря 2024
Проблема не у вашому заробітку, бо він у вас на ваш вік досить непоганий, а у ваших близьких, що знецінюють ваші досягнення.