Валенсія_• 13 декабря 2024

Новий рік та Різдво на самоті.

Хто живе сама, будете святкувати свята ? в гості підете чи самі з собою?
Я в минулому році сама була і ок, а цьому році взагалі ніяк не хочу.
Nil admirari• 13 декабря 2024
З батьками та сестрами буду, поїду до них. Живу окремо.
Ви не хочете до когось поїхати?
автор Валенсія_ • 13 декабря 2024
Ответ дляNil admirari
Ви не хочете до когось поїхати?
мама живе сама і далеко, ніколи не святкує, одразу іде спати, в минулому році звали родичі та друзі до себе я вирішила не їхати бо потім або в них спати або якось добиратись додому, а вони по факту вже після години ночі пішли спати, тому навіть не знаю який був би сенс їхати) якби так щоб усю ніч сидіти то я б поїхала)
Nil admirari• 13 декабря 2024
Ответ дляВаленсія_
Я б до мами поїхали, все ж веселіше, ніж самій. Але якщо в іншій країні, то зрозуміло.
Алина-1240• 13 декабря 2024
Тю,зайдите на фейсбук в группы города,там каждый год ищут людей для празднования,моя подруга когда то ходила-собралось 32 человека)
Plushaa• 13 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Прикол
Nataliiazp• 13 декабря 2024
Я бы купила себе бутылочку вина, икру, сделала бутеры, немного оливье. Включила бы интересный фильм и кайфовала.
Но у меня так не получится. Нужно готовить, сидеть за столом минимум час. Я рада, что семья рядом, но не хочу ни готовить, ни сидеть за общим столом. Прям через силу всё из-за одного человека в семье, ему надо, он так привык
Nataliiazp• 13 декабря 2024
Рукалицо, пиши тогда что не нравится 😀
автор Валенсія_ • 13 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
ого)) і не думала що так буває)
автор Валенсія_ • 13 декабря 2024
Ответ дляNataliiazp
я так і робила в минулому році під фільм і тривогу пила вино з бутерами)
Nataliiazp• 13 декабря 2024
Ответ дляВаленсія_
Ну вы ж про друзів писали, може до них.
Але нащо, якщо о першій відбій.
Дома ж тоді краще. Накупити собі чогось, щоб і першого з під ковдри не виползати, максимум до холодильника.
bagira25• 13 декабря 2024
Я працюю і на Різдво і на Новий рік, тому лягаю спати. 1 січня звичайний робочий день. А так купую мандарин для настрою, мені достатньо)
ЕЛЕНА МАКСИ• 13 декабря 2024
31- 1 звичайні робочі дні. Скоріш за все на вихідні щось придумаємо з сім´єю, можливо каток. Якось так.