Протру пилюку• 13 декабря 2024
Какие у вас материальные хотелки?
Девочки, давайте визуализировать желаемое перед НГ)
Напишите свою самую желаемую материальную хотелку, на которую у вас сейчас даже денег нет, НО ВОТ ВЫ ЕЕ ХОТИТЕ)))
У меня ролексы ))
А у вас?
У меня ролексы ))
А у вас?
Анонимба• 13 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Авто
Ви собі не можете його дозволити ? Чи просто дороге хочете ?
Любви вам!• 13 декабря 2024
Дом в пуще водице
Поездка на занзибар
Поездка на какой нить бомбический концерт в европе, конкретно конечно на радиохеад, но они не выступают.
Поездка на занзибар
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 декабря 2024
Машину хочу новую, но пока не светит. Ничего не визуализируется и не берётся ниоткуда.
Протру пилюку
• 13 декабря 2024
Ответ дляКраля-Галя
Что такое ролексы?
Фирма, консервы делает рыбные
Хитрушка-чекушка• 13 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Не можу дозволити. Те, що я хочу приблизно 22-25 тис. дол. і потім його також треба обслуговувати. Двоє дітей, мама з тяжким захворюванням (лежача), ремонт в квартирі - не дуже зараз сприяють таким покупкам.
Прямо нагальної необхідності в ще одному авто в сім´ї немає, але це із разряда ’хотєлки’
Анонимба• 13 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
А яке авто хочете ? Якщо чесно взагалі не воджу машину , хоча маю гарну роботу і заробіток , але це моя фобія і я через це страждаю , бо вважаю себе успішною крім цього моменту і не можу аеле пкресилити
Дівчина Бобула• 13 декабря 2024
Миючий якісний пилосос
Гроші можу виділити, але ну дуже їх шкода. І не можу нічого з цим зробити
Краля-Галя• 13 декабря 2024
Ответ дляПротру пилюку
Фирма, консервы делает рыбные
Не люблю рыбу
Тем более, в консервах
Анонимба• 13 декабря 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Миючий якісний пилосос
А можете показати який хочете ? Це він типу як підлогу миє ? І можна тряпкоб чи шваброю вже не мити ?
Муууумие• 13 декабря 2024
Я хочу шарик музыкальный с автоснегом
Хороший, дорогой, не китайский
Зам. зав. Анонима• 13 декабря 2024
Із реальних це парфуми Шанель Шанс, тональний Шісейдо і компактна пудра поки ще не знаю яка саме, треба йти дивитись. Ще 2 сумочки - одна маленька замшева й бажано ще одну середнього розміру на роботу ходити. Теж замшеву
Теплий шарф типу шалі, тоненький, вовняний
Замшеві рукавички
Челсі
Із розділу мрій - будиночок на Сардинії
Замшеві рукавички
Челсі
Із розділу мрій - будиночок на Сардинії
Хитрушка-чекушка• 13 декабря 2024
А ще сережки хочу, з білого золота з діамантами. Побачила на сайті, коштують 38 тис. В шоці)) мені вони теж не дуже треба, але якщо ’помріяти’, то хочу