ПушАпница• 13 декабря 2024

Кому котиків? Васильків, Київ. Не знаю, куди їх подіти.

Всім добрий вечір. Моя подружка працює у Василькові, там якийсь цех у них. Директор на минулому тижні привіз двох кицьок і собаку. Це його товариша, який пішов на війну. Собака вулична, а коти домашні, дві сестрички. Там вони живуть в кімнаті, холодно. Знайома працює тиждень через тиждень. В неї є кіт. Я би собі забрала, та в мене теж є. Не вживуться, моя буде бити. Може комусь треба, котики дуже ласкаві, до лотка привчені. Або куди написати, бо шкода їх,сидять там самі.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 декабря 2024
Подивіться в фб, має бути група зооволонтерів у Василькові, зараз в кожному місті є. Може вони куди прилаштують.
автор ПушАпница • 13 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Знайома каже, в її будинку живе волонтер. Вона зверталась. Так у тої дівчини в однушці 30 котів живе. Трохи роздасть, і знов нові.
Спробую, пошукаю групу
PORKA• 13 декабря 2024
А почему думаете, что ваша будет их бить?
Анонім-ка• 13 декабря 2024
Если вы действительно готовы взять то хотя бы попробуйте , не факт что не подружатся.
Волонтеры заняты( это только самим искать.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Спробую, пошукаю групу
По різному, є такі, що притулками опікуються і звідти роздають тварин, є що вдома тримають або шукають на деякий час перетримку. Вони й стерилізують їх і щеплюють.
автор ПушАпница • 13 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Бо ревнива. І стара вже. Вона жила у цієї знайомої, а там теж кицька, вона її на вулиці котеням підібрала. То старша ту малу кошмарила.. Життя не давала. Віддала нам
Вічний двигун• 13 декабря 2024
Фейсбук, інстаграм, олх, всі можливі дошки об´яв, на кінець підземний перехід близько виходу з метро - так прилаштовували до війни. Але потрібно бути уважним, щоб не віддати так, що кота викинуть за декілька метрів чи ще щось гірше не зроблять. Прилаштовувати тільки після стерилізації.
КучМала• 13 декабря 2024
Пусть котики найдут любящих хозяев! Тоже имею кошку с характером, она собак бьет. Не то что других котиков
ТайТаке• 13 декабря 2024
Мордахи как обреченные
Малая еще та• 14 декабря 2024
Дуже гарні котики, так жалко їх 🥺! Я мамі взяла б, але потрібно кошеня, щоб звикло до приватного будинку і з німецькою вівчаркою подружилися.
Дай Бог, щоб цим дівчаткам знайшлася любляча родина і їх не розлучили, вони уже звикли бути разом
Fighter05• 14 декабря 2024
Блин бедолаги
Если нужно на еду денег - пишите в личку, скину
Забрать не могу, хоть деньгами поддержу
Кружите меня,кружите• 14 декабря 2024
Объявление лучше на ОЛХ выставьте, а не сюда.
Оцененная• 14 декабря 2024
Тему в топ. Нахіалюйте котиків. Чи вони ручні, чи ласкаві і т п.
Золота орда• 14 декабря 2024
Гарненькі дівчатка. Їх би так разом і пристроїти. Бо разом їм хоч не так сумно самим, а якщо одну заберуть, друга буде сумувати((
Малая еще та• 14 декабря 2024
Автор, виставте на олх, я бездомних через олх пристроювала. Останнього разу виклала фото бездомних кошенят братик і сестричка, які шість місяців прожили біля металевих гаражів і були дикими, до рук не йшли. То котика одразу забрали, прийшлося підсакою ловити і віддавала в коробці закритій, щоб не втік. А за дівчинку також питали, готові були забрати, але мені стало її шкода і залишила у себе, тепер мій кіт її терпить 🙂
Гимли• 14 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Какие красивые
Гимли• 14 декабря 2024
Ответ дляFighter05
Блин бедолаги
Забрать не могу, хоть деньгами поддержу
Я тоже скину на корм
Прикуси Язика• 14 декабря 2024
Я пару міс тому забрала 2 котів в такій же ситуації - теж власник на фронт пішов.
Тому шукайте, рано чи пізно знайдуться люди хто забере на перетримку.
hrystia• 14 декабря 2024
Які гарненькі)
ЯНаПэПэ• 14 декабря 2024
Ответ дляГимли
Я тоже скину на корм
Ща проснется Людка, прочтет ваш коммент и затянет волынку про своих котов) Вы же практически у нее забираете (ну в ее понимании))
Гимли• 14 декабря 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
У меня иммунитет к ее попрошайничеству ) да и коты Люды обычно долго не живут
ЯНаПэПэ• 14 декабря 2024
Ответ дляГимли
Ну никто ж не говорит о стабильности ее поголовья в конкретных особях) Новых нарожает кошка. Тем более там и кот 7 месяцев есть некачтрированый.
Так что с людкиными котами «эта музыка будет вечной»
Гимли• 14 декабря 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Она сухой мивиной поделиться с котами. Проживут как-то)
автор ПушАпница • 14 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
В мене такий в селі живе. Кузя. Чорний з зеленими очима.
Про ОЛХ я і не подумала,дякую
автор ПушАпница • 14 декабря 2024
Дякую всім. Грошей не треба. Корм директор закупив. Про ОЛХ гарна ідея, напишу там.
Малая еще та• 14 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Про ОЛХ я і не подумала,дякую
Нехай Вам вдасться знайти люблячу родину для котиків 🙏! Напишіть потім, чи вдалося їх прилаштувати
После шести ни-ни• 10 января в 03:59
Ответ дляМалая еще та
А вы уверенны, что их не для притравливания собак забирают?