ОноВамнадо• 14 декабря 2024
Дівчатка, хто розуміється на фотошопі, погляньте на фото
Вітаю! Дівчатка, я знаю, ви все можете) Допоможіть, будьласка, розібрати фото. Людина стверджує, що це оригінальне фото, але я вважаю, що Фотошоп. Можете допомогти і пройтися по фото, яке прикріплю нижче? Дякую всім!
Теща дочки• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
))) Хто ж вам сказав , що лише від злочинця? Ох, дівчата, чи не прокинулися чи спали погано...що ж ви такі? За моїм як ви кажете інтересом, стоїть робота. Я працюю багато років в цій сфері. І повірте, мені є чим пишатися. Багато тих, з ким я спілкувалася, не повернулися до тюрем, до свого роду занять. Гадаю, ваша уїдливість від незнання. А з бізнесменами, реальними, не аферистами, я також спілкуюся так, отримую компліменти в реальному житті від реальних чоловіків. А коли злочинець змінюється і відчуває щось інколи вперше в своєму житті, хіба то погано?) Добра вам.
Расскажите кому-то другому, что удовлетворения во всех аспектах женщина будет месяцами радоваться пустой писанине. Вы можете обманывать себя , но со стороны все печально.
Червона рута• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Я знаю давно, хто він. Я вирахувала його з перших секунд. Але якщо він вважав, що зможе мене використати, то в нього не вийшло. Він закохався. Я бачила, як його ковбасить. Але зараз він просто залежний. Ібо шо?. Нєфіг українських дівчат дошираком годувать!.
Вы такая наивная Сколько вам лет?
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Хто сказав, що я радію? Я працюю, шановна.
Ms. Скромность• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
В сенсі? Воно американською шпарить, документи прислав, підозрюю, шо теж Фотошоп)) Любитель він цієї справи)))
нема американської
лише англійська
Да Щас же• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Позаштатним психологом ЦРУ?
60 метрів сметани• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ви не розумієте, людина просто лейтенант генерал.... та ще й в армії США служить....тільки не смійтеся, бо в мене і так живіт болить від сміху... але десь він цю гарну бОшку взяв. І фоток накидав мені. Людина, мабуть, не в курсі
Ой. Моей знакомой так несколько лет назад тоже такой лейтенант писал. Военный армии сша. . Через пару недель переписки начал на бабки разводить. Поржали мы вообщем
ЗновЗдоров• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Закохався🤣
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
нема американської
лише англійська
ха-ха...є британська англійська, американська, австралійська, уельська - це так, щоб ви не думали, що англійською буде говорити носій і ви зрозумієте)) Перш, ніж сміятися, вивчіть питання
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Позаштатним психологом ЦРУ?
Ні, не там. Але напрям вірний
Ms. Скромность• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Нет американского языка. Не переобувайтесь на ходу )))
Напишите еще про австрийский что ли
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Закохався🤣
Нажаль. Я йому в лоба сказала, що ти такий-то і такий-то, досьє так би мовити виклала..... Але то його проблеми, не мої...
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
Напишите еще про австрийский что ли
Шановна, є. Американська англійська, канадська англійська......все є. І повірте, коли ви розмовляєте британською англійською, а вам кажуть - а ми так не говоримо, не розуміємо, то ваш ступор буде значно довший вашого сміху зараз. А коли американці почнуть замість звичних британцям слів застосовувати скорочення, вже сміятися буду я, але з вас.
Ms. Скромность• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Не тратье время зря, идите уже в комплиментах негров купайтесь, уж они то будут восхищаться Вашим умом и сообразительностью. Не то что мы тут. Не оценили такой брУльянт )))
Да Щас же• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Два місяці з ним спілкуєтесь, все йому в лоба сказали, досьє... а він Вам вчора фотошопне фото надіслав, навіщо? Він ідіот?
ЗновЗдоров• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ви серйозно зараз?😂
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
Знаєте, лише в Україні зустрічаю людей, які знають, як краще іншим, надають вказівок, яких не просили, будуть буквально отрутою бризкати, щоб доказати те, про що не просили... Ви, в них, мабудь, лідер-активістка?)))
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ви серйозно зараз?😂
Нє... Просто створила тему, щоб настрій підняти дівчатам, але бачте, вже напхали по самі помідори.....
ЗновЗдоров• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Так треба десь злити негатив від недотраху
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Чесно кажучи, ні. Розумна людина. Це без приколів. Але чому таку уйню робить...Взагалі чоловіки схильні бути ідіотами, навіть професори. Може, в них активується якась прошивка?))) А фото прислав, бо я сказала, що давай, мовляв, фотку у формі. ( бо знала, що її не існує). А звідки він її візьме, якщо той чоловік на фото захоплюється пошивом одягу, тканинами, модою? Ну от, а маючи базу доказів, надіслала йому. І знаєте що? Він не злився... Може, дійсно, ідіот?
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Та слава богу, з цим порядок))) А от по роботі буває...і чесно кажучи, я безсовісно користувалася нагодою...))) Не знаю, що краще, недотрах чи коли тобі винесуть мізки, а ти - винесеш їх іншій людині....
ЗновЗдоров• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Я не про вас
Ms. Скромность• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Спасибо, поржала.
Напомнили Проню Прокоповну, после дорогого пансиёну. Единственная, кто общается ’с носителями’, остальные просто в ступоре )))
Хорошего вечера!
Жирафовое варьенье• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ще раз кажу - грошей не відсилаю, отримую від нього те, що хочу я. Щодо того чи змінюються злочинці, можу з вами посперечатися. Бо працювала з ними і бачила, як людина навіть після багатьох років відсидок за наркотики, зберігання зброї, умисне вбивство показувала себе з іншого боку, коли ніби-то нормальні люди і сусіди не прийшли на допомогу. Тому не судіть. В 2006-2008 роках тюрми були переповнені, бо тоді люди просто розбивали ларьки, щоб зиму побути в теплі і з їжею, такі часи були. Не думайте, що я наївна.
Може голос вас зчитати , багато іото і взломати любий банкінг. Тому не обовязково посилати гроші
Да Щас же• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Нагадало з Хазанова: ’..А меня Владик зовут, дай поцелую, что значит прям сразу, уу-уу ты какая! Прям сразу, я подошел было половина шестого, а сейчас уже 32-я минута, ну дай поцелую, прям сразу.. Да если хочешь знать, мы заочно давно знакомы, я ж писатель. Книжки мои читала? Стёпу, Войну и мир.. ну дай поцелую, дай, дай.. Ты что, писателей не любишь, да? У ты какая! А режисеров любишь? Все, я режиссер. Режиссеры знаешь, мы как быстро встретим кого, хам-хам. Женимся! Разлук не переносим. Ну дай руку, дай, дай, дай руку и если дашь руку, поедешь со мной на кинофестиваль в Рио-де-Житомир, че ты смеешься. Кто женатый? Я женатый? У ты какая! Интересно даже с чего ты взяла что я женатый. А-а, кольцо на пальце. Это.. Ты не путай, это палец не мой, свой сломал, да я летчик на самом деле, была страшная авиакатастрофа, я упал с самолета без парашюта, бум, сломал палец. Пересадили другой, попался с кольцом. Видишь, главное дело женатый, тебе в нашем санатории не такое про меня наговорят, аха, неужели ты не понимаешь, что они нашему счастью завидуют. Еще бы, за моряка каждый хочет выйти...
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
’Там обрыв, но вам туда можно....’ С. Альтов
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Може, але не зчитає. Я знаю, як захищатися. Є безліч програм...Але то вже розмова про інше, вибачте)
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
Спасибо, поржала.
Хорошего вечера!
Чому єдина? Зовсім ні. Якщо ви на survival job, то певно, у вас більший словниковий запас і розуміння діалектів англійської мови, ніж у мене. Я мешкаю за кордоном багато років і відрізняю, коли британець говорить, коли канадієць, а коли зі штатів. Це так само, як китайська мова - в кожному регіоні своя. На все добре, пані.