Статус Ква• 14 декабря 2024

Вокал для дорослих

Підкажіть будь ласка, таке питиння.Хтось займається вокалом на Троєщині поблизу? Доньці 24 роки, раніше постійно займалась, їздила на правий берег.Пару разів там прильоти були поблизу, важко стало добиратись,вже після цього і співати не захочеш .Може хто знає гарну студію, гарного викладача , бажано молодого віку.
Єдина Країна• 14 декабря 2024
Вчите обробку аудіо і ваша доця заспіває як багіня
Фенте Фря• 14 декабря 2024
Ответ дляЄдина Країна
Как это ? Не имея голоса можно хорошо петь и в ноты попадать?
автор Статус Ква • 14 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
Та не думаю, шо то новенькое
автор Статус Ква • 15 декабря 2024
Ответ дляЄдина Країна
Їй сам процес подобається, вчити нові мелодії, займатись диханням, вона і так співає по дому ходить...