Кондуктор трамвая• 14 декабря 2024
Ваші діти самі вибирали, куди будуть вступати на навчання?
Або Ви наполягали на своєму?
Що по ітогам навчання? Вдалося влаштуватися на роботу по вибраній спеціальності?
Результат:
вже голосів:
22 (66.67%)
Сам вибрав і вступив
7 (21.21%)
Тиць
4 (12.12%)
Батьки вибрали і переконали
0 (0%)
Ми вступили і навчаємось
ПрипоРошенная• 14 декабря 2024
Сама выбрала. С 9го класса металась между своими желаниямм, а мы со своей стороны поддерживали и помогали в реализации. У нас просто плохой пример в семье - мой муж, которого родители заставили поступить туда, куда хотели они, и это ничем хорошим не закончилось
Булькаю• 14 декабря 2024
У сина той випадок, коли не було вагань щодо професії. Класу з 8 знав точно. Обирав лише ВНЗ.
Ми бачили, що до цього є здібності і підтримали.
Війна плани змішала, довелось один ВНЗ кидати на 3 курсі, в інший з нуля вступати. Але напрям один. Ще вчиться.
Попа как у Кардашьян• 14 декабря 2024
Сама, була в сумнівах між економікою і it.
Обрала It, по факту думаю будет працювати десь посередині.
Нашли в капусте• 14 декабря 2024
Направили,помогли поверить в себя и свои силы.
Сейчас на первом курсе,довольна выбором профессии,получается!