Качка в тапцях• Изменено 14 декабря 2024
Он, она и мамо!
Сын стал жить с девушкой. Квартира сына. Девушка иногородняя. Хорошая, домашняя. Но!! Мамо приезжает на 2 дня каждые 2 недели и видит, что печка забрызгана жиром ( немного, но есть), чайник так же. Как корректно сказать девушке, чтобы не обиделась, но и не засрались. Просто все знают, что потом этот жир фиг вымоешь, если в несколько слоев( я Мамо, если что) не хочется нудить, но и запускать тоже не вариант. Знаю, что девушка точно не сталкивалась с посудомойка и ( это чтобы положить туда решетки с печки) ну и со всей химией, которая дома, она есть. Но стоять и рассказывать, что и как использовать, тоже как то(((
Играю_на_кларнете• 14 декабря 2024
Ответ дляАсобеннАя
не ваше дело, клинера вызовут, если захотят
и какого вы туда ездите?
Почему нельзя ездить?
Басноплетка• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Пригодилась?) а нічого, що мій син працює набагато більше зрячих. Точно його не заберуть на війну. І на дану хвилину він не дуже погано заробляє якщо може купити собі машину (для дівчини). Оплачувати її проживання та своє, та курси водіння для неї. Так що ще невідомо хто на кого погодився
Машину він по фату купує для себе і водія теж готує для себе, щоб його возила, так, що тут обережніше. І так, дівчині буде простіше знайти іншого ніж вашому сину іншу, не всі хочуть зустрічатись з незрячими, я б не лізла при таких обставинах. Тим більше в вас своїх проблем вистачає щоб зараз перейматись плитою і чайником, клінінг вирішить проблеми.
Накладні мюслі• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Найбільший тягар -це дурість. Чого він не може сам зробили? Мені аж цікаво стало, чесно)
Незрячие прекрасно себя обслуживают ,чистит зубы же сам?у девушки и так с ним нагрузка в быту больше.вы сейчас в тревоге,окр,все раздражает,но не срывайтесь на ней
Карамелька• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Слухайте, де я написала, що в мене онко? Я написала, що буду оперуватися. В мене підозра. 17.12 поїду у Померки. Потім ним гистологія. Дуже сподіваюсь що не буде онко, але ... Сина мого на цьому сайти, як і мене добре знають.
’Я сейчас езжу в онко диспансер. Через 2 дня операция. Дети этого не знают. Если подтвердят онко, буду решать где проходить лечение.’
Син сліпий, у вас підозра, но сама більша проблема-засранка шо не миє решітки.
Этожзвяздаяегообожаю• 14 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
То вам воно треба з лупою ходити по квартирі й видивлятися бруд? Живіть своє життя, діти теж нехай своє живуть, можна бути щасливим і з жиром на чайнику
Только это мерзко
Я сейчас снимаю жилье, все жирное
Противно до тошноты
Я сейчас снимаю жилье, все жирное
Противно до тошноты
nabludatel• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Девушка может и уедет, а жир останется. И да. Сын не видит этого жира, в силу обстоятельств
Інвалід по зору?
Лорка-хлорка• 14 декабря 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Только это мерзко
Я сейчас снимаю жилье, все жирное
Противно до тошноты
Я сейчас снимаю жилье, все жирное
Противно до тошноты
Знімайте інше
АсобеннАя• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Я сейчас езжу в онко диспансер. Через 2 дня операция. Дети этого не знают. Если подтвердят онко, буду решать где проходить лечение.
Ой, автор..чтобы не подтвердилось,, простите.
У вас действительно непросто
Щаслива Я• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Він плавець?
nabludatel• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Не поможет. В его случае ничего не поможет. Он слепой
Так радійте що в нього є дівчина.
З бісиками• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Так, ви не раз писали про свого сина-параолімпійця з плавання. Вас тут ще з перемогами вітали) Нехай все складеться добре і у вас, і у нього.
Сердючка• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Я ничего не говорила. Просто сказала, что положила решетки в посудомойку. И все
Сделайте все это в их присутствии и спокойно расскажите, как удобно можно помыть в посудомойке.
nabludatel• 14 декабря 2024
Ответ дляКидаю курити
Ви читаєте через слово? Хлопець не зрячий
Так нехай мама порадіє, що глибокий інвалід знайшов дівчину.
Этожзвяздаяегообожаю• 14 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Знімайте інше
Ищу
Но в шоке с хозяйки засранки. Трое детей в таком живут
Перекус беру завжди• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ким працює ? Чому прибиральницю не може найняти? Як би він без дівчини жив?
Качка в тапцях
• 14 декабря 2024
Ответ дляКарамелька
автомобіль водити, ремонт робити, самостійно пересуватися, зустріти дівчину серед ночі, відбитися від хуліганів, ходити в магазин за продуктами, прибирати за собакою/котом, дивитись за дитиною і т.д.
Можно я почну з кінця. В нас є пара - оба незрячі. Народили вже другу дітинку. Обидві здорові. Ніхто їм не допомагав. Собаку кішку можна не заводити. Вони є не в кожній родині, хотити в магазин без проблем ,є доставка до дому. Відбитися від хуліганів- ну... Я теж не зможу, та і чоловіків я думаю також не кожен. Зустріти дівчину серед нових( мабудь це дійсно важко буде). Самостійно пересуваються моїм шляхом багато людей сліпих. Ремонт робити ( я свого чоловіка навчала, хоч від і здоровий)авто водити так, не зможе. Але також це може робити не кожен
Є люди яким за життя не сіли ні раз за кермо. А! У Єгипті ми були і син їздив на квадроциклі. Пощади нього сидів інструктор, але син був за кермом. А на водним моциках ми відїзжаємо подалі і далі він сам
nabludatel• 14 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ноги мити і воду пити?
Я в шоці від таких відповідей
Так, і всіляко підтримувати ту дівчину. І молитись, щоб вона не пішла від сина.
Карамелька• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Але тим не менше всі описані обмеження є і це я ще так навскидку написала.
Чу Ча• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Не лезьте к ним со своей печкой. Моя свекровь жила у нас пока лечилась от онко, успешно кстати, но как только оклыгала, тоже начала про печку, про посуду, тыкать мне и дочке. Поскандалили, навсегда, не общаемся. За своей печкой дома следите. Если эту девочку выживете, вообще подумайте, если Вас не станет, чего хотите, чтоб один остался? Вот с этой точки зрения и думайте, она не обязана Вам нравится, и она не домработница, радуйтесь что готовит Вашему сыну.
Накладні мюслі• 14 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Тогда тем более сам может убрать
nabludatel• 14 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Хай батькі дівчини купляють їй квартиру і вона засипає її як хоче. А автору шкода своєї праці. Явно ж не з неба їй гроші на ту квартиру впали.
Ну то нехай незрячий син автора проживе життя самотнім. І теж не в чистоті.
Тут така ситуація, що до дівчини не варто прискіпуватися.
Нагайна• 14 декабря 2024
купите эмвей зеленый лок и не парьтесь, меня даже на порог не пускают в мою же квартиру и это просто девушка, та и фиг с ними абы меня не трогали
Этожзвяздаяегообожаю• 14 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Святая!
Качка в тапцях
• 14 декабря 2024
Ответ дляЗ бісиками
Дякую. Чомусь тут вирішили, що я дівчину хаю і сварю. Та ні. Пішла помила ту пліту. Посиділи х нею разом. Я взагалі на її сторону стану, щоб допомогти адаптуватися. Ій і так важко, син зі своїми закидонами. Але вона не жаліїться. Прикольна така)
Качка в тапцях
• 14 декабря 2024
Ответ дляСердючка
Да я уже все вымыла. Просто думаю в следующий раз скажу, зай, там бутылка стоит, если нужно что то жирное омыть, пользуйся