мимАпроходила• 14 декабря 2024
Чи згідні з виразом?
"Сміливі завжди мають щастя"?
ОноВамнадо• 14 декабря 2024
Згодна. Я сто разів думаю перш ніж піти чи запитати...і це мені заважає жити
Алина-1240• 14 декабря 2024
Этот путь даст и большую радость от побед,но и большую скорбь в процессе
мимАпроходила
• 14 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Ага) У мене навіть футболка така є
Клас) дуже красива
мимАпроходила
• 14 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Чому?
Ленне-Рейма• 14 декабря 2024
Ну дивлячись в чому сміливість.
Будете сміливі піти проти системи - ’вкатають в бетон’.
Часливий той хто хитріший
Ольга.Д.О.• 14 декабря 2024
Ответ длямимАпроходила
Чому?
Бо мають, але далеко не завжди. Ну от, скажіми, де зараз більшість тих сміливих, хто у перші дні пішов добровольцем?
Телепузик• 14 декабря 2024
Не згода. Точно так само як і несміливі. Або мають, або не мають. Не розумію філософської глибини цієї фрази.