Десь так, але...• 14 декабря 2024
Прозоре желе, хто з вас питав нещодавно, показую
Желе прозоре, на смак кисленьке, смак полуниці яскравий, ванілі не відчутно.
Десь так, але...
• 14 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
Сверху на торты фруктовые?
За бажанням, пакет на 0.5 л води
Дрібка щастя• 14 декабря 2024
Классное прозрачное желе получается из шампанского или белого вина. И на второй день Нового года идёт за милую душу))
Десь так, але...
• 14 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
Для дітей
Я робила з вершкового лікеру і полуничного, смачно, але алко вивітрюється, тобто на смак, майже, як желе з вершків і вершків з полуницею
Десь так, але...
• 14 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
А замість звичних фруктів, можна хамона і сира накидати в таке желе
Життє Бентежне• 14 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
расскажите как
Дрібка щастя• 14 декабря 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
расскажите как
Та так же как и все желе. Просто желатина чуть побольше