Білий Лосик• 15 декабря 2024
Шольц каже, що добре інтегровані біженці з Сирії можуть залишитися
Шольц каже, що добре інтегровані біженці з Сирії можуть залишитися в країні.
То ж нічого нового, але ще раз для українців в Німеччині сигнал- працювати і інтегруватись швиденько, якщо додому не хочете повертатись. Є шанс, що залишить Німеччина.
Білий Лосик
• 15 декабря 2024
Як зазначив Шольц, коментуючи дебати в країні щодо посилення прикордонного контролю після падіння режиму сирійського диктатора Башара аль-Асада, добре інтегровані біженці з Сирії можуть залишитися в Німеччині.
Німецький канцлер зауважив, що деякі заяви ’глибоко занепокоїли наших співгромадян сирійського походження’,.
’Кожен, хто працює тут, хто добре інтегрований, є і буде бажаним гостем у Німеччині. Це само собою зрозуміло’, – акцентував він.
За словами Шольца, лише в німецьких лікарнях працює близько 5 тисяч сирійських лікарнів.
Ms. При теле• 15 декабря 2024
Залишить всіх хто буде потрібен їм.Чого повертати назад працюючу людину,яка має потенціал для країни.Іх цікавить розвиток економічний перш за все.
Дуняша• 15 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Как это относится к украинцам на пособиях?Про тех,кто работает,и так ясно.Хотя изначально их считают лохами.
Білий Лосик
• 15 декабря 2024
Ответ дляДуняша
Да..я той самий лох😂
Дуняша• 15 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Да..я той самий лох😂
И я.Хотя я не в Германии,в моей стране все ещё жёстче в плане возможности остаться.
Без QR коду• 15 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
та ж про працюючих і не йде мова.
Ms. Любмая жена• 15 декабря 2024
Ответ дляЯ така бойова
Сирійці по іншому параграфу.
Та хоть по какому. Если человек будет работать, то никто никого не погонит
Білий Лосик
• 15 декабря 2024
Ответ дляЯ така бойова
Сирійці по іншому параграфу.
Удалено администрацией...
СирОжино пирОжино• 15 декабря 2024
Украинцы, которые хотят остаться в Германии и приехали не за халявой, не бежали от бедности на выплаты - а вынужденно, из-за войны - уже давно интегрировались и работают. По крайней мере, мои знакомые и друзья. Это непростой путь, но вполне реализуемый. Но эти люди имели высокие доходы в Украине, потому пособия им нужны были только в первое время, для адаптации, курсов, возможности разобраться что к чему. Сейчас уже все работают.
Кондуктор троллейбуса• 15 декабря 2024
кто такой Шольц на данный момент? Говорить он может что угодно, как и любая советчица.
Я така бойова• 15 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Он сам уедет, те не сможет содержать семью. Очевидно не Блу кард а простые рабочие
Без QR коду• 15 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Удалено администрацией...
та ж тисячі сидять на допомозі. Тим в першу чергу і поставлять питання. Ніхто все життя утримувати не буде.
Білий Лосик
• 15 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Нуу..можуть і погнати..так було вже раніше..коли була війна в Югославіі..всіх попросили на вихід..і працюючих також
Ms. Любмая жена• 15 декабря 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ну,сейчас работающие прекрасно себя содержат.
Ms. Любмая жена• 15 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Не думаю, но посмотрим, конечно
Без QR коду• 15 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
100%. за 3 роки можна було вивчити мову і знайти роботу.
Без QR коду• 15 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
ви спочатку почніть працювати.
Білий Лосик
• 15 декабря 2024
Ответ дляЯ така бойова
Рабочий в Германии очень хорошо зарабатывает😉
Білий Лосик
• 15 декабря 2024
Ответ дляБез QR коду
ви спочатку почніть працювати.
Та я працюю..вже майже 3 роки😉
Без QR коду• 15 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Та я працюю..вже майже 3 роки😉
думаю, що вам нема про що переживати)
СирОжино пирОжино• 15 декабря 2024
Вообще, оставлять работающих людей вполне логично. Даже если это не врачи, инженеры, it. Если посчитать, сколько денег было вложено в беженцев - оплата страховки, жилья, интеграционных курсов, подтверждения дипломов, профессиональных курсов - то глупо и невыгодно государству отправлять человека домой, с учетом его самообеспечения и оплаты налогов. Получается, что государство в него вкладывала десятки тысяч евро, а как только он начал приносить доход ( платить налоги), его домой?? Не думаю
Білий Лосик
• 15 декабря 2024
Головне, щоб молоді дали можливість залишитись і навчатись далі. Наші діти розумні. Маю на увазі тих, кому вже є 18 років
СирОжино пирОжино• 15 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Так обучение на другой параграф переводят
Білий Лосик
• 15 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так, мають перевести. Було б добре. Але ж там є фінансові вимоги
Мрію про пончик• 15 декабря 2024
Все логічно. Звісно, що шкода наших людей, які втратили житло в Україні, але після закінчення війни саме Україна повинна турбуватися про цих людей. Пенсіонерів скоріш за все будуть схилити в якісь бараки, щоб вони довго не сиділи на шиї в держави. Інваліди туди само.
Дуняша• 15 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Тобто ті,кому до 18,хай їдуть додому,бо не такі розумні?
Білий Лосик
• 15 декабря 2024
Ответ дляДуняша
Не перевертайте мої слова.
Мова йде у цій темі про тих, кто вже самостійний.
Тому я акцентувала на молоді.
Діти до 18 років будуть залежити від батьків.
Тому я акцентувала на молоді.
СирОжино пирОжино• 15 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Вот я вас уверяю, что пенсионеров и уж тем более инвалидов не в какие бараки селить не будут. Отправить назад после окончания войны? - возможно. Если человек с оккупированной территории - возможно на Азюль переведут. Но ущемлять их не будут и унижать - в Германии очень почтенно относятся к старости и инвалидности.