Встидаюся запитать• 15 декабря 2024

4731185619543439 - обережно, шахрайка

Запрошує ніби в салон на манікюр-педікюр. Бере 100 грн передоплату за запис. Переписка видалена.
В салоні, що є за вказаною адресою, про таку не чули
Сиджу тихенько• 15 декабря 2024
Ви давали передоплату за манікюр? Вперше таке чую
Оябунчик• 15 декабря 2024
Удивительно. Неизвестно кому отправить деньги и даже не поинтересоваться, какие работы у мастера. Лох- это судьба.
Королева Сарказма• 15 декабря 2024
Я б тоже и сама 100 гривень бы перечислила без сомнения
Спасибо, автор
автор Встидаюся запитать • 15 декабря 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Дуже часто з нових клієнтів майстри беруть передоплату
Ответ дляОябунчик
Фото робіт були
Ух яка ж Я• 15 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
В нормальних салонах ні
Оябунчик• 15 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Фото робіт були
На сайте салона, с указанием автора работ?
Ответ дляУх яка ж Я
В нормальних салонах ні
Не всі можуть собі салони круті дозволити. Я часто ходжу в якості моделі. Таке вперше
Сиджу тихенько• 15 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Салон - це не завжди щось пафосне і з сайтом
Ух яка ж Я• 15 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну заплатили за досвід. Не завджи ж на халяву
Оябунчик• 15 декабря 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Какое отношение имеет пафос к наличию странички в инстаграм, например?
дама_из_декрета• 15 декабря 2024
Чому не написати ім´я, назву салону чи соцмережу де ви таке здибали?
Навряд чи хто буде зберігати номер картки
Трохи злякана• 15 декабря 2024
Молодец дама.
Сиджу тихенько• 15 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
А, це за матеріал. Не хвилюйтеся, вважайте за досвід заплатили
Ответ длядама_из_декрета
По номеру картки людина зможе прогуглити і вийти на цю тему.
Салон немає відношення до шахрайки
Оябунчик• 15 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Салон немає відношення до шахрайки
Можно и не гуглить номер карты. Предоплата в таких ситуациях уже должна насторожить.
Альфасамка• 15 декабря 2024
лох не мамонт
ВыФсеВрете• 15 декабря 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Я навпаки скільки не ходила то завжди на перше відвідування передплата 100 грн, якщо людина не приходить гроші не повертають.
Сиджу тихенько• 15 декабря 2024
Ответ дляВыФсеВрете
У мене майстер один уже багато років. Але до перукарів ходжу, такого не чула. Буду знати
Без QR коду• 15 декабря 2024
Да тут точно одни обиженые жизнью люди сидят,только говна могут написать авторам.фу
220В• 15 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Салон немає відношення до шахрайки
Так а сторінка її
Ответ дляОябунчик
За бьюті процедури з нових клієнтів дуже часто беруть передоплату як гарантія, що Ви прийдете.
Може, в маленьких містечках і немає такого, в в Києві скрізь
Оябунчик• 15 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Ни разу не сталкивалась. Правда, я как модель не хожу.
Кусман Сиру• 15 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Теж знаю що таке практикують майстри з повною клієнтською базою. І вважаю то нормальним. Дві години втраченого часу теж коштують гроші.
ВыФсеВрете• 15 декабря 2024
Ответ дляСиджу тихенько
З перукарями такого теж не зустрічала, тільки в майстрів манікюру. Для них це якась гарантія що нова людина прийде , бо є такі записалась і не прийшла.