ХтоЯкщоНеЯ• 15 декабря 2024

На базові речі витратила тисячу грн. Як виживати при таких цінах на гігієну?

Саме дешеве, саме потрібне.
Віддала 1093.
Як без цього? Ходити із сухими руками, губами, прищами, жирною головою, смердіти? Як?
Ганцю в кєдах• 15 декабря 2024
Работающие
Ещё раз, работающие! люди считают банальный крем для рук и интимку блажью

Зяблик протестант• 15 декабря 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Я верю
Покажете?
Зачем мне это?
Лизочек• 15 декабря 2024
Ответ дляСпасу мир
Рейсфедером мій тато називав якусь мега обчислювальну лінійку з купою формул і рухливих частин)))
Он ошибался
Ганцю в кєдах• 15 декабря 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Зачем мне это?
Наши восхищения собрать
Тоскующая• 15 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я його вже брала собі, найкращий крем для рук який у мене був
Із кремом від нівеї за 64 грн не зрівняти
я скільки перепробувала тих дорогущих кремів для рук, все фігня, була колись в кацапів ’невская косметика’ ото були класні, але наразі знайшла знову після багатьох років класний крем за 23 гривні в бонус-міксі, с шипшиною якийсь гліцеріновий, просто супер!

а були в мене креми й по 500-1000 грн фігня повна
Тоскующая• 15 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
А чем брови в порядок приводить?пинцет тож около 200 минимум
так його один раз треба купити, щоправда фіг знайдеш нормальний, але ж один раз!
Тоскующая• 15 декабря 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Автор, Гугл говорит что вазелин в аптеке 12 грн. Как средство губ на зиму можете рассмотреть если нужно поэкономить. Почитайте
гігієнічки завжди були недорогі, до речі, біоконовські офігенні, я взагалі на айхербі їхню бджілку вже багато років купляю на зиму, суперська! й дешевша за те, що у автора набагато

Тоскующая• 15 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Як я живу без бритви для брів і олії для кутикул?😆
все життя!
ЛісАпетная• 15 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
У меня такое валяется запечатаны до 2026г.
Что это такое?
Щось таке
Алина-1240• 15 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Ага,за месяца 3-4 он посеется)
Тоскующая• 15 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
У мене дуже густо ростуть брови, я замахалась їх виривати
І кутикула груба, руки як у чорнороба
у мене теж густо ростуть, ви ще більше брийте то більше буде рости! а от якщо будете пінцетом висмикувати, то не буде, ну це ж елементарно!
Однозначно• 15 декабря 2024
Ответ дляСпасу мир
Лінійка та логарифмічна, а на рейсфедер
Спасу мир• 15 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
Он ошибался
https://www.youtube.com/watch?v=XWfIQ4GynTs
Рейсфедер (нім. Reißfeder) — креслярський інструмент для проведення ліній і знаків на папері тушшю або фарбою.

Бідні тодішні жінки, я уявляю, як це було незручно
Я_з_Франека• 15 декабря 2024
Автор, вы открывали уже совершенно аналогичную тему с таким же мусором в корзине.
Вы планируете истерить каждый раз после заказа мыла и зубной пасты?
Тоскующая• 15 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Тю,жил жил,экономил,помер и родичи растаскали все
добре якщо родичі))) ми так колись у дівчини купляли стінку меблеву вживану але досить сучасну, вона купила квартиру разом з меблями, господар помер

відсунули ту стінку, а за нею коробка велика лежить, наче від нардів тільки бархатна та скотчем заклеєна вся, щоб не відкривалася, ну ми поцікавилися що там, господарка теж ту коробку бачила вперше, але ж хата її, купляла з обстановкою, тож наче по-чесному, коробка теж її

подробиці не буду розповідати, але вона відкрила, а там реально пачки грошей. причому не гривень, а доларів та євро, найменша купюра була 20 євро, здебільшого 50 та 100, не уявляю скільки грошей насправді було в тій коробці
Тоскующая• 15 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Если денег нет, можно вообще из этого ничего не покупать
окрім шампуня
Алина-1240• 15 декабря 2024
Ответ дляТоскующая

У меня соседку 24 годка машина коцнула неделю назад,то кипа родичей появилась
Тоскующая• 15 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
шкода дівчину(
Алина-1240• 15 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
шкода дівчину(
Та да

Однозначно• 15 декабря 2024
Ответ дляСпасу мир

Моя мама теж таким тоді користувалась.
Насправді, доволі зручно. Оту чорну ручку геть знімали, лишали лише металевий пінцет, в якого були тоненькі кінчики, яки добре захвачували волосинки
Прилипало• 15 декабря 2024
Ответ дляЛісАпетная
Щось таке
Спасибо
Прилипало• 15 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
окрім шампуня
Да
Зяблик протестант• 15 декабря 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Наши восхищения собрать
Чистые волосы должны собрать восхищение? В теме о БАЗОВЫХ потребностях?
Сонечко• 15 декабря 2024
А ви думаєте фігню яку ви купили буде запобігати прищам?
Сонечко• 15 декабря 2024
Біокон в еві 30 гривень , а не бальзам для губ за 300 як й ви купили
Не за Будка• 15 декабря 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Кондер, гель для интимки и крем для тела это база?
База - це господарське мило для всього ?
Лизочек• 15 декабря 2024
Ответ дляСпасу мир

В принципе, ничего нет невозможного для человека с интеллектом.
ВерСаСе• 15 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Вы спросили куда девались советчицы с духами за 10 тысяч. Они на месте)
Я вижу кто здесь на месте в первых рядах :)
Перша леді колгоспу• 15 декабря 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Можу порадити таку олійку. Мені ця зайшла, мейк ап поклав як подарунок але нормальна.
Теж така є
Дева Мария• 15 декабря 2024
Боже я дикая какая то 😹 половины это нету . Бритва для бровей это нечто ))) завидую