Безлім на все• 16 декабря 2024
для вас ок виставляти так своїх дітей в соц. мережі?
що думаєте з цього приводу? чи має право дитина на приватність не усвідомлюючи ще цього?
Результат:
вже голосів:
388 (80%)
не норм
62 (12.78%)
норм
29 (5.98%)
результат
6 (1.24%)
я так роблю
Скользкая• 16 декабря 2024
І ще допишу річ, яка багато кому не сподобається, метод, так би мовити, спробувати ввімкнути мозок батькам, що знімають таке.
Під лівим акком накидати коментів типу ’О, клас, спасибо, я круто подрочил, когда следующий видос ждать? ’
Може, хоть так дійде.
Удальонка• 16 декабря 2024
Ответ дляСкользкая
Може, хоть так дійде.
ага
і чекати на поліцію