Безлім на все• 16 декабря 2024

для вас ок виставляти так своїх дітей в соц. мережі?

що думаєте з цього приводу? чи має право дитина на приватність не усвідомлюючи ще цього?
Результат:
вже голосів: 485
388 (80%) не норм
62 (12.78%) норм
29 (5.98%) результат
6 (1.24%) я так роблю
KROX@• 16 декабря 2024
Это видео?
Міняйловна• 16 декабря 2024
Для мене не ок будь де любі фото виставляти. Не розумію навіщо? Вони в мене є. Іншим всім нас.ати на ваші і мої фото.
Паратруперсупер• 16 декабря 2024
Для меня свою жизнь в сеть сливать - в принципе не ок
Сизоока бестія• 16 декабря 2024
Для мене не норм, я взагалі забобонна і боюсь що дитину зглазять.
Яичница с беконом• 16 декабря 2024
Ну, раньше голые опы были только в фото альбоме у мамы, а теперь их видит весь мир
Розвідка Маші• 16 декабря 2024
Для мене-ні. Жодних фото. У моєї дитини інша думка, виставляє свої фото. Мені це не подобається.
Фізик-ядерщик заочно• 16 декабря 2024
Какая кому разница? Кому не ок, тот не выставляет. Кто то миллионы зарабатывает на выставлении.
Столічна штучка• 16 декабря 2024
Що ж треба робити, щоб знаходити таке?
Гола з конопель• 16 декабря 2024
Я не бачу в цьому нічого такого.
А якщо ви бачите, то думаю проблема в вас.
Отчебучкина• 16 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Я не бачу в цьому нічого такого.
100% даже внимание на такие фото и видео не обращаю
Заставляличка• 16 декабря 2024
Ни меня , ни детей, ни мужа , нет ни одной фотографии в соц. сетях
Love_Love_Love_• 16 декабря 2024
Люди в більшості дибіли 🤷‍♀️
Це ще куди не йшло, є де голих 4 -5 річних виставляють
автор Безлім на все • 16 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Я не бачу в цьому нічого такого.
ви така цікава , ну ви мою думку не знаєте, але відпишу
допустим для мене це не нормально але якщо ви не бачете нічого такого то думаю проблема у вас
ловите суть ?
В курсі діла• 16 декабря 2024
чужие фото для меня норм
но свои не выставляю уже много лет
Love_Love_Love_• 16 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ну якщо вам немає різниці що на вашу дитину дринькає педофіл, то не всім так
Вилосипедниця• 16 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Я не бачу в цьому нічого такого.
Ще й сюди притягла
Кнопус• 16 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Так, ви праві. Дитяча порнографія найдорожче коштує.
Глаголиця• 16 декабря 2024
это треш
Отжигающая• 16 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Я не бачу в цьому нічого такого.
мечта педофила
Отжигающая• 16 декабря 2024
Семьи в сети нет
Гола з конопель• 16 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
мечта педофила
Ну я не знаю які у вас мрії
Бабо-лебідка• 16 декабря 2024
Мені здається не норм те, що ви це засуджуєте, але водночас розповсюджуєте. Ок, в мами не лади з головою і вона не знає про рівень педофіліі, але нащо це робите ви, ще й відносно чужої дитини?
Гола з конопель• 16 декабря 2024
Ответ дляБезлім на все
ловите суть ?
А що не нормального?
Дитина в трусах? Ну була б в шортах, було б не те ж саме?
У вас проблема з головою, якщо ви в цьому бачите щось погане
ГоловнаЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Я не бачу в цьому нічого такого.
Ви не бачите, а педофіли побачать. Потім таке хворе відшукає дитину в мережі, почне написувати і т.д.
Як на мене, треба розрізняти, що для сімейного архіву, а що можна виставити на загал
Кнопус• 16 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
А що не нормального?
Ну в трусах, що без них.... Можна ж було з жопи дитині витягти труселя? Чи не фотографувати, коли дитина ті труси натягує до шиї?
Сірничок• 16 декабря 2024
Автор, а навіщо ви дивитесь профіль і сторіз людини, яка порушує прайвасі своїх дітей? За чим ви там підглядаєте? За чужою дівчинкою в трусиках?!
Крошечка-хаврошечка• 16 декабря 2024
Я не виставляю ніде
Мене нема навіть в сойюцмережах. Лише тік ток без фото і під псевдонімом.
Люблю_смаколики• 16 декабря 2024
Ответ дляСизоока бестія
Я вам больше скажу, я такая и во взрослом возрасте, ограничила круг общения только мужчинами и выставляю изредка какие-то видео с путешествий и фото будучи уверенной что они точно меня не сглазят и не пойдут порчу наводить))) тётки страшно завистливые
Радуга-дуга• 16 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
А що не нормального?
Ну а вы по улицам летом ходите в трусах или шортах все же? Наверное, в трусах, это ж одно и то же по-вашему
Кнопус• 16 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
А якщо на вас наведе порчу тьотка того мужчини, якому ви дали доступ до відео Чи ви думаєте, що ніхто не шариться під профілем а-ля мужчин?