Из Виа-гры• 16 декабря 2024
Чи права свекри по відношенню до дітей? Чи я не права?
Доброї ночі всім!
Просто хочу почути думку інших людей))
Ситуація така: у свекрів була ділянка землі в гарному,дорогому місці. Під Києвом. Вони її передали дочці. Після продажу вона змогла купити ділянку з будинком і ще одну.
А сину вони пообіцяли передати (взамін) трикімнатну квартиру в спальному районі,в якій вони проживають. Тобто років через... Дай Бог їм здоров´я.
Ітог: сестра чоловіка живе вже багато років в своєму будинку,а ми на з´ємній 1-к квартирі більше 10 років. Я чоловіку кажу,що його "кинули". А він каже,що я не права і в нього колись там буде спадщина))
Я не права?
Просто хочу почути думку інших людей))
Я не права?