Поддакиваю иногДА• 16 декабря 2024
Розшукується зефір.
Дівчата, може допоможете знайти виробника зефіру лише за описом?
Не знаю ні торгової марки, ні зовнішнього виду пакування, нічого. Лише бачила, що постачається у великій упаковці, це ваговий зефір. Там були дуже блідо-зелені ( ніби колір шавлії, але ще блідіший), дуже блідо-жовті, дуже блідо-лавандові. Сподобалося, що кольори не яскраві, не переборщили з барвником. Там навіть не колір, а скоріше, відтінок кольору. І на смак цей зефір не нудкий, не пересолоджений. Цукор на зубах не рипить, дуже приємна структура, такий пружний, дуже смачний.
В нас він продавався лише в одному місці. Продавці його фасували по кілька штук. Напевно, я його сама весь і з´їла. Потім прийшла, кажуть нема, буде в понеділок. Сьогодні прийшла, а вони мені так гордо: є ваш зефір. І показують на зовсім інший. Ну я взяла на пробу, але ну зовсім не те. Якісь яскраві кольори, багато есенції смакової і солодий, аж щелепи зводить.
Хочу найти виробника того смачного, але навіть не знаю як його знайти. Рию гугл, але все марно.
Може є любителі зефіру, які впізнають за описом і підкажуть виробника. Буду дуже вдячна)
Горня капучіно• 16 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
А там вы влезли с зефиром в руках)
То, вообще то, судя по всему была белочка.
Кавуся• 16 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Оно там из такой херни колотиться, шо тот состав, шо написан на упаковке нихрена не совпадает.
Та склад продукту і я не вірю українським виробникам, особливо таких маленьких шарашкиних контор. Жако це ж мабудь як пельмені Левада або Галя балувана, цех невеликий . Там антісанітарія теж. Я в Галі була, то фу дівчата, чесслово.
Мальчижка• 16 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Уже примеряете костюмчик на корпоратив)?
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Так, я зараз сиджу на їхньому сайті. Шкода, ніде нема фото коробки, де були б всі смаки разом. І я не впевнена, що зелений, то був грушевий смак. Він настільки неяскраво виражений, що я й не зрозуміла що то за смак був. Хоча, саме цим мені й сподобався зефір: мало барвнику, мало цукру, мало ароматизатору + на агарі. Ну супер, еге ж?
Смешнюча• 16 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Завод, это прям громко сказано. Так, цех. Кум работал.
В сенсі, там така махіна, який цех? Він в мене в місті, просто ніхто із знайомих не працював там. Але вже не вперше чую саме тут про жахливі сан умови
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Ромни-кондитер
Ні, на жаль. Нема в них на сайті такого зефіру.
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Автор, воно?
Ні, там була величезна коробка і продавці з неї фасували у маленькі пакети по кілька штук.
Шотуткоїться?• 16 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А чому ви тоді не спитаєте в продавців? Вони ж точно знають, хто постачальник!
Кавуся• 16 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Знайшла в них на сайті, ви праві немаленька фабрика. У них свій сайт, можна все почитати.
Кавуся• 16 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Продублювався пост.
Залетна Я тут• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
Роменський зефір вже обговорили? Там також є різнокольорові
Ще ні)))
У них такий цікавий на сайті є - шоколадно-зелений))) Я такого взагалі не бачила у продажу)
Не танцую- но пою• 16 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Попросите контакты поставщика у продавцов.
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Я була сьогодні. Вони мені дали зовсім інший зефір і сказали, що це той, який я купувала. Того самого виробника. А цей новий і поруч не стояв. Я вже зрозуміла по зовнішньому вигляду, що то не воно. То й не просила назву виробника.
Залетна Я тут• 16 декабря 2024
До речі, роменський зефір теж підходить під опис автора:
Манго, чорна смородина, яблуко - саме ті кольори)
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ні, не він. Тут смужечками, а той був однотонний. І форма зефірин не така.
Латвийские_Номера• 16 декабря 2024
Сильпо, зефир манго и яблочный. Оооочень вкусный.
И грушевый Рошен.
Зараз все скажу• 16 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ні, точно не Рошен. Вони свій зефір по точках не постачають, лише в своїх магазинах продають.
Тм із варуса.
Упаковка по 5-6 штук, ящик на декілька кг.
Зараз все скажу• 16 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Богуславна посмотрите.
А вообще, вы пробовали в Сильпо их зефир? Манговый, это просто бомба.
За 500 гривен, він має бути з сусальним золотом
Зараз все скажу• 16 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
В Києві такого не бачила
І я. Шкодую, що харківські продукти в Київ не пускають. А у цього виробника і цукерки смачні
Зараз все скажу• 16 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Стимул смачно?
Я мовчки пішла з теми.
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Стимул смачно?
Я мовчки пішла з теми.
Ви якось поміж рядками читали, напевно. Хоча , тема досить велика, три сторінки і ви дочитали до останньої. Чи не дочитали? Не суть.
Я шукаю зефір, Стимул не куштувала взагалі ніколи. Просто, той, що я шукаю, НІБИ схожий на зефір Стимул. Хоча, за фотографіями на сайті виробника дуже важко оцінити смак, чи не так?
Щебетуха• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
У нас зефір Стімул продають лише білий і блідо-рожевий.
Його хвалять за те, що зроблений на агарі, а не на желатині.
Хоча мені на смак більше подобається зефір Жако.
Він не солодкий,а кислий
Залетна Я тут• 16 декабря 2024
Ответ дляЩебетуха
Він не солодкий,а кислий
Ні, мені він точно не був кислим на смак - я купувала білий ваговий, кожен запакований у прозорий пакетик. Хоча, можливо, кожен по-різному відчуває смак)
Там ще був рожевий, але я його не люблю, то й куштувати не стала.