Файно Замало• 17 декабря 2024

Чим ви протираєте екран телефону?

Поділіться, будь ласка, що це за засоби.
Королева Сарказма• 17 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Люди, хто купує б/у робіть висновки, чи варто.
Я никогда не покупала ничего б/у, кроме машины. Каждый год выходит новый айфон - беру. Не в кредит. Тру чем хочу. Потом продаю - а те люди, что берут моё б/у - мне глубоко фиолетово, что им там нравится или нет, чем я тёрла свои экраны
ОноВамнадо• 17 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Люди як барани. Є статті, купа статей, що не можна, а вони тут хваляться як вони труть тим, що не дозволяється. Ну це ваша власність, тому тіштеся, що ви її знищуєте самі ж. А мені прошу порадити щось адекватне.
Не доставайте телефон из коробки. Купили, пусть так и будет.
Маю сечі• 17 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Наждачкою протріть.
ОноВамнадо• 17 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Наждачкою протріть.
Можно плюнуть и растереть Обуховской)
автор Файно Замало • 17 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Можно плюнуть и растереть Обуховской)
Можна і в посудомийну машину, і в пральну, спробуйте. А я тойво плювала на всьо, річ служить мені, а не я їй.
автор Файно Замало • 17 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Корисна порада для більшості коментаторів. Поки не прочитаєте інструкції, не діставайте!
автор Файно Замало • 17 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Наждачкою протріть.
Покажіть спочатку ви результат. Чистий?
Королева Сарказма• 17 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Вы как из 90-х. Надеюсь, свой новый айфон в целлофановом пакете, как пульт держите😂😂
julia-678c• 17 декабря 2024
О, новый троль к нам пожаловал
автор Файно Замало • 17 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Невже приємно самій умисно пошкоджувати камери і екран телефону, самій нищити своє майно...
автор Файно Замало • 17 декабря 2024
Ответ дляjulia-678c
О, новый троль к нам пожаловал
Я подумала навпаки, тролі зайшли
ХвилювАллочка• 17 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Автор, а вы когда труселя в стиралку засовываете не переживаете о том что портите свое имущество?
автор Файно Замало • 17 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Щось таке написали, краще б промовчали...
В гости звали?• 17 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Спирт не можна, ви що. Це найкращий дезінфектор, але тоді екран знищений.
Який екран? Захисниц? Він мвняється раз на 2-3 місяці
В гости звали?• 17 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Про спирт
Несмотря на то что эта жидкость лучше остальных очищает экран, она же разрушает защитное покрытие телефона, из-за чего он становится более чувствителен к повреждениям. Можно ли спиртом протирать экран телефона - нет. Можно ли протирать экран телефона антисептиком или влажными салфетками на основе спирта? Тоже нет.
На ньому куча мікроб і бактерій.
Пи Пи Пилюля• 17 декабря 2024
А не проще наклеить защитное стекло на экран и не париться над тем, чем его тереть?
Hench• 17 декабря 2024
Виробники ломають голову, винаходять різні класи міцності скла щоб їм можна було користуватись довго і надійно...люди клеютт на це скло дешеві плівки чи шмат пластику.🤦

Санітайзером протираю час від часу що цей що минулий, без плівок і пластику на склі, без чохлов-книжечтк, лише бампер по краях. Жодних розбитих екранів, продавав старий тел без подряпин на екрані, хоча більшість часу він був в кишені.
автор Файно Замало • 17 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Будь-який, і навіть плівку. І камери.
В гости звали?• 17 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Будь-який, і навіть плівку. І камери.
Відповідь у назві скла - Захисне))
автор Файно Замало • 17 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Відповідь у назві скла - Захисне))
Я особисто хочу правильно протирати навіть захисне скло. Навіщо мені умисно шкодити навіть захисне скло. А також камери, вони не мають захисту, а потребують протирання.
Коко На Страже• 17 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
А что стеклу -то будет? Ничего ему не будет. Вот с ключами барахтался в сумке - царапина таки появилась. Ну и хрен с ней
Не цените свой гаджет(
Пускаю бісики• 17 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Ні, але у більшості айфони, тому припустила.
У большинства айфоны, а у остальных допотопные, получается?
Щас ухожу• 17 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
про труси теж написано,як їх правильно прати(
які невігласи!!((
Коко На Страже• 17 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Я протираю одягом,який в даний момент на мені надітий.Але є спеціальні серветки для монітора.Погугліть.
Може і є. Я протираю (якщо), вологими безспиртовими серветками (для малюків). Але в мене плівка - не потребує шаленого догляду, мікрофібра на ура)
Не зви чайна• 17 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Сумно ,що ви в більшості тих,хто піклується за екран айфона більше за стан людяності у суспільстві ! Може ви і за еколгію так переживаєте ,як за свій екран ? -не думаю!
Угадайс• 17 декабря 2024
Автор, ви вчитель? Ви задали питання чим хто протирає. Люди відповідають. А ви на їх відповіді реагуєте ніби це контрольна «о ні, як це світером чи спиртом. Є ж статті, шо не можна».
Ну так є статті, чим можна.
Задали питання - читайте варіанти, а не критикуйте
ХвилювАллочка• 17 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
Не цените свой гаджет(
Я очень просто отношусь к вещам. К любым. Знаю что сушилка значительно сокращает срок службы вещей, но пользуюсь ей с удовольствием. Так же сковородки без малейшего угрызения совести засовываю в ПМ. В багажник нового авто могу загрузить условно дрова не переживая что вдруг коврик испачкается.
Гвозди понятное дело, я телефоном забивать не стану, но и старательно протирать специальными тряпочками с придыханием экран считаю абсолютно лишним.
Ценю я нематериальные вещи, то что нельзя обновить, купить или обменять
автор Файно Замало • 17 декабря 2024
Ответ дляHench

Клеють ще і захисне скло на скло телефона. Але тоді телефон стає товстішим, важчим і не кожному це підходить, тому вибирають плівку.
Ну я так не можу, без захисту екрану. Все-таки навіть з плівкою спокійніше, що не буде подряпин, а зі склом взагалі спокійно. Є надія, що він впаде і не доведеться потім його ремонтувати або купувати новий.
А те що у вас не розбився, ну то ще від власника залежить, як він ставиться до свого майна. І від поверхні, на яку він впаде😄
автор Файно Замало • 17 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ні, допотопні це якісь старі, перші в житті, що були у людини давним давно. Дістала з скрині і витирає пил.
Коко На Страже• 17 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Нет привычки просто возносить вещи в ранг культа. Вещи служат мне а не я им
Вспомнила. Давно было. Некие люди купили новую мебель. Но она оставалась не тронутая, и гостям запрещено было садится на кресла, диван и т.д
Идиотизм...(