Бжоли-бандерівці• 17 декабря 2024

Чи всім українцям після війни потрібне буде лікування?

Як ви вважаєте? Чи всім нам потрібно буде лікуватися після війни? Постійний стрес, хвилювання за рідних на фронті, смерті рідних, переживання за рідних в полоні, хронічний недосип, думки як жити далі, ненависть до кацапів, страх.....все це пройде з часом безслідно? Чи травма до кінця життя яку треба лікувати?
Глубоководная селедка• 17 декабря 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Я это прекрасно знаю, рулетка каждый день
Просто многим кажется что те кто выехали с утра бокал проссеко и канапку с икрой употребляют, солнце им ярче светит - а по факту проблем там не меньше, просто они другие
Ви перебільшуєте, так не здається нікому. Просто в Україні зараз теж важко заробити, оплатити житло, комуналку тощо. Але це ще за умов війни і постійного стресу.
Ваша знайома, йдучи з заводу, не думає ´зараз йбан@@не, чи не йба@@не´ по ній ракета, або її будинку.
автор Бжоли-бандерівці • 17 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
То ви всіх лікувати будете чи особисто за себе переживаєте, що вам треба буде лікуватися
За себе і оточуючих. Навіть по колегах бачу. Хоча ще пару років тому багато з них здавалися адекватними і стресостійкими. Зараз бачу інше
БлинчикБезСметанки• 17 декабря 2024
Ответ дляЧорнобаївка
про свет мне нравится - сегодня без отключений
а как же все разбито, генерации нет, все пропало...
разводят как могут
Вообще цирк или 95 квартал, вернее ?)))
Глазам не поверила ,когда власть с плеча челяди такую щедроту кинула. Днепр на связи :)
vviki• 17 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я ж написала а темі про своє питання і свої переживання
https://www.ukr.net/ru/news/details/health/9282590...

Кожен другий згідно статистики
За ким я буду?• 17 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
То лікуйтесь вже зараз, не можна хвороби запускати
В курсі діла• 17 декабря 2024
Не всім. ТЦК не потрібно, хабарникам також
Ответ дляЗа ким я буду?
Дякую за пораду
Глубоководная селедка• 17 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Так, війна- це дуже важкий марафон, не завжди можеш бігти, бувають часи, коли треба спокійно пройтись- відновитись.
За ким я буду?• 17 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Дякую за пораду
І колег беріть в компанію
Ответ дляЗа ким я буду?
І колег беріть в компанію
І вас візьму, не переживайте. Всіх вилікуємо
В курсі діла• 17 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Всем нет. Выехавшим не потребуется.
Оставшимся, дай бог, дожить
У выехавших нет родных,за которых переживают? Нет домов? Вот вам как раз не понадобится с таким мировоззрением
Та не реву я• 17 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Тема про тих хто живе у війні. Не розводьте срач і не переводите її в русло виїхавших.
Так они сами зашли и начали)
АфродитаПетровна• 17 декабря 2024
Ответ дляТа не реву я
Так они сами зашли и начали)
А виїхавші вже не українці ?
Не торкнулась їх війна ?
Молчунья• 17 декабря 2024
Процентов 10 людей имеют психику, которая нормально воспринимает такую обстановку, ну еще сколько -то, тоже что чуть боьше 10 - нормально восстанавливаются после прекращения такого стресса. Остальным нужна помощь. Вот такие дела.
За ким я буду?• 17 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
то чого ви досі не лікуєтесь? як маєте проблеми зі здоров´ям
Голубая фишка• 17 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
А виїхавші вже не українці ?
Не торкнулась їх війна ?
Як сказала мені одна бабень зі своїм чоловіком в аєропорту у Польщі : і що у вашому Харкові,зато вдома, ви думаєте , нам у Нідерландах легко?Як би не дитина, я б їй зарядила у ї..ло, чесно слово
АфродитаПетровна• 17 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
В Запорожье примерно так и встают те, кто на заводе работает
А в Бельгії встають ті хто працювали в офісі
Є різниця ? Змінити все все і почати з нуля не за своєю волею ?
Аргументів більше ніж на морда - ліцо немає
Ответ дляЗа ким я буду?
Бачу що на злодію шапка горить
Та не реву я• 17 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Сравнили Бельгию и Запорожье
За ким я буду?• 17 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Бачу що на злодію шапка горить
слухайте, ви визнали, що маєте проблеми зі здоров´ям. так чи ні?
якщо так, то звертайтесь до лікарів. чи вам потрібні ’всі українці’ для цього
Твоя подружайка• 17 декабря 2024
Я думаю ні. Людська психіка сильніша, ніж ми вважаємо. Зараз буде негативу купа в мій бік, але вважаю, що тил живе приспівуючи як для трьох років жахливої війни. Допомога потрібна буде людям, які пережили пекло. В тилу як пекло розцінюють вимкнення світла, рейд тцк, ’я вже два роки не була на морі’. Ну якщо після цього потрібно лікуватися, то що казати військовим, їх дружинам та пережившим окупацію.
МЕСТО_Встречи• 17 декабря 2024
Тяжело, да, но меня больше беспокоит предательство близких. Даже не война, я к ней привыкла..
АфродитаПетровна• 17 декабря 2024
Ответ дляТа не реву я
Сравнили Бельгию и Запорожье
Ви не можете зрозуміти очевидні речі
Жила родина в Маріуполі , працювали в офісах і бац - ні роботи ні родини ні житла ні професії
ХтоЯкщоНеЯ• 17 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Про морда-лицо это вы про кого, про себя что ли написали?
А в Бельгии прилетают ракеты по заводам, как в Запорожье? Или просто немного из зоны комфорта вышли?
Царевна_несушка• 17 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
У тех, кто не выехал, все то же самое - дома, родственники, друзья. И еще страх лично за себя. Плюс война, минус электричество и часто вода и тепло. Минус доступ к медицине в случае чего-то серьезнее бронхита. Все еще будете мериться?
Ответ дляЗа ким я буду?
Я подякувала вам за пораду 20 хвилин тому. Чи ви думаєте вона настільки цінна що третій раз те саме пишете?
Та не реву я• 17 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
У не выехавших это все+ ракеты,шахеды, кабы, нет света, комендатский час и жуткие цены на все,поднятие налогов и бесконечный стресс.
За ким я буду?• 17 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
подякували? а сама не розуміли до цього, що хвороби треба лікувати
ХтоЯкщоНеЯ• 17 декабря 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Тыл же тоже разный, к тому что написали + ракеты, шах еды, кабы. Отлично живёт тыл по вашему мнению
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви ще раз довели що лікувати треба буде усіх