Видели вы такие дома в Украине? Я видела только в Черниговской области и Сумской.
L-i-s-a-92af• 18 декабря 2024
Ответ дляЗначит надо
я працювала досить довго в організації, якій належало багато ’бараків’, побудованих у 30х, для будівників заводів та міст. Більшість стоїть досі. Дерев´яного не було жодного. В тих бараках стіни мало не 1 метр ширино... і стеля 3 м.... а це щось 100%не типове.. Таке побудувати не тому, що деревени багато, а тому що щось інше побудувати і доставити матеріали у регіон через погодні і природні умови досить важко. То ж висновок це в важко доступних місцях у минулому. В Україні таких немає.
Безсовісна кума• 18 декабря 2024
На Луганщині таке бачила, коли до бабусі приїздила. Це барак типу. Але там, в їхньому шахтарському містечку, в такому вже ніхто не жив - воно просто стояло закинуте.
Кукусикиииииии• 18 декабря 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Ха, ха, й ще раз ха. Досі таки є по всієї півночі.
Памʼятаю як їх зносили, це був кінець 80, поч.90, але жила в центрі, на околиці не знаю.
Своего не предлагать• 18 декабря 2024
Ответ дляЛагшмивара
Здайте координати для ЗСУ, треба би Хаймерса туди запустити в той завод та в залізничний вузол.
а типа они не знают)) там не секретный завод, о нем все знают. Просто далековато, не долетит ничего(
Одяг та сумки• 18 декабря 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Ню-ню
тільки хто там живе такого не бачив. А вам з раши відніше )