Отож, тут деякі фанатки зелегського доводоли з піною у рота, що "Вовкина тисяча" фінансувалась за рахунок міжнародних грантів та що вони задонатили її на ЗСУ. Є інформація ВЖЕ що лище 4% отримувачів "Вовкиною тисячі" задонатили її ЗСУ а 96% використали на свої цілі при тому що кошти на неї були взяті з фонду " Компенсація витрат на гуманітарне
розмінування СГ земель" тобто в тей час коли ви оплатили цією подачкою комуналку цілком ймовірно що якийсь фермер може підірватися
на міні, яку не вдалось знешкодити через брак коштів на розмінування...
Ось таку професійну владу ви обрали в 2019..
Zvezdochkina• 18 декабря 2024
То есть если люди задонатили бы на ЗСУ - вам бы легче стало? А фермеру?
П.с. Я и без тысячи много доначу. Но не думаю, что это фермеру с землей как-то поможет.
Ответ дляБлискавка
Что, вы от людей хотите? Многие стали бедными.
Бути чесними перед собою.. що ця тисяча ТУПЕ чергове розбазарювання наших податків яке придумав кращеБвтік.. і що тим хто брав її їм пофіг як на на фінансування ЗСУ так і на на те скільки людей загине через брак коштів на розмінування.. а то тут втирали про гранти та донати..
Я ще не отримувала, і не знаю
Може треба та відправити на знайомих в арміі. Не фондам, а адресно.
Але я розумію людей, що взяли ці гроші і закрили якісь потреби свої. Комусь треба ліки, вони тисячі зараз.
У когось борг за комуналку.його треба теж погашати.
Вони не вови тищу взяли. Не він барин іі дав. І це не його кошти, так
І я за ефективність використання бюджету і фондів, так.
Sk-kik-mango-tesco• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Как вы задолбали. Ясно же что проплаченый троль. Что, к власти кто-то рвется, бровастый опять, ещё вариант генерал, ещё одессит, кто спонсор срача?
Ответ дляAntiprom
думаєте хтось пітає ілюзії на рахунок тієї тисячи і ще більше полюбив зе?
Natal_ka91• 18 декабря 2024
Авторе, а які претензії до людей? Більшість платить податки і військовий збір - куди це йде?
Ответ дляLudaSHS
Я ще не отримувала, і не знаю
Не можна бути одночасно за ефективне використання бюджету і при цьому оформювати ’Вовкину тисячу’... ці два явища різні по природі
Zvezdochkina• 18 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Я ще не отримувала, і не знаю
Я могу ошибаться, но адресно наверное нельзя.
По этому самый норм вариант - заплатить этой тысячей комуналку. А свою такую же тысячу отправить знакомому волонтеру на зсу.
Поэтому статистика будет неправильная.
Но автору темы это не интересно
Поэтому статистика будет неправильная.
Но автору темы это не интересно
Ответ дляZvezdochkina
Поэтому статистика будет неправильная.
Но автору темы это не интересно
Поэтому статистика будет неправильная.
Но автору темы это не интересно
Ага, ще одна відмазочка.. спочатку були: то не податки, то грант, потім ми задонатили на ЗСУ а тепер ми тією тисячою оплатимо комуналку а свої перекинемо тій бригаді яку підтримуємо.. цікаво було б побачити статистику наскільки виросли донати бригадам за грудень .. впевнена що ріст мізерний
valleriya14• 18 декабря 2024
Автор, людям все равно что о них думает какая-то проплаченная тетка с Советчицы. Не от хорошей жизни брали эту несчастную тыщу, а что бы хоть какие-то базовые нужды закрыть. Так что не вам их осуждать. Работая за 3 коп и создавая срачные темы.
Ответ дляAntiprom
А связи с тем, что люди гибнут из за рашистов, вы не видите?
Ответ дляAntiprom
В нашій корупційні відкатній системі можливо все
Не ідеалізую нічого
Якщо б баба Зіна і дід Коля не оплатили комуналку за ці кошти, то воно 100% б розмігувало щось? Фронт йде, і кошти ці можливо були для тих територій. Так Сумщина, Харківщина потребує розмінування, але там ризики теж. Я не в курсі с х угідь де що і можливість
Я розумію грошовий обіг, реінвестиція, прокручування грошей населення, це теж потрібна опція економіки.
І я розумію плачевний стан деяких сімей, хто на себе і діток оформив і закриє Базові потреби, які сімʼям важливіше.
І так в ідеальному світі все мало йти на фронт: захист/ армію/ соц пакет
Але чи йде.
Не ідеалізую нічого
Але чи йде.
Ответ дляZvezdochkina
Поэтому статистика будет неправильная.
Но автору темы это не интересно
Поэтому статистика будет неправильная.
Но автору темы это не интересно
Ну я питала недавно ось.
На машину збирає родич військовий, так казали на карту ту неможна таким, але потреба є.
Думала фонд найти що можна.
Але ви праві, збережені кошти за комуналку , своі, можна задонатити
Думала фонд найти що можна.
Ответ дляvalleriya14
Історія з цією тисячою пряме підтвердження, що більшість нічим не краща за тих хто продавав яйця армії за 17 грн..і більшість так само чинили б знайшли собі куча відмазок..
Ответ дляAntiprom
Утро, а вам уже плохо ? Кому то эти деньги стали хорошим плюсом . Цены сейчас зашквар . Воруют - плохие , дали - плохие ..
Ответ дляTaFo
я верно вас поняла, народу дали 1000 из фонда разминирования, но только 4% из народа задонатили.
поэтому виноват в этом тот, кто дал денег
Да. Винуватий той, хто дав гроші.
Мені не треба було. Але я взяла і витратила на комуналку. А зекономлену тисячу на себе. В нас же дуже «розумна» влада, їм гроші з неба падають, ну що ж… будемо користуватися.
Ответ дляZvezdochkina
Поэтому статистика будет неправильная.
Но автору темы это не интересно
Поэтому статистика будет неправильная.
Но автору темы это не интересно
Ви не помиляєтеся. Адресно не можна, лише зі списку. Тому люди так і роблять, як ви описали. Мої знайомі так точно. Хороша схема.
Знаете что мне вся эта ситуация напоминает? Урок истории.
В конце 19-го века жил в Польше один предприимчивый еврей-филантроп Израель Познаньский. Были у него крупные предприятия, на которых работал простой люд. И не зря он был предприимчивым. Работники его жили в бараках на территории его предприятий и ежемесячно с их зарплаты снимали оплату за эти роскошные апартаменты. Хотя зарплата тоже была не простой. Поскольку люди были бедные, Израиль считал, что деньги им не нужны (что бы не пропили) и платил им купонами в свои магазины, где они могли взять только определенные товары. Система ничего не напоминает?
Mondays Child• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Хватит заглядывать людям в карманы. Задрали такие вот ’активисты’, ТРЕБУЮЩИЕ от людей донатов. Напомню, донат - дело добровольное. И если у вас есть такая возможность, то у кого то ее уже нет. И стыдить таких людей, заставляя оправдываться, просто подло. Такими действиями вы и вам подобные подрывают доверие людей к самой идее волонтерской помощи ЗСУ.
рs Можете ’задонатить’ гонорар от этой срачетемы.
Ответ дляAntiprom
серйозно? ви прямо впевнені, що якщо не забрати гроші, то їх витратять ефективно? насмішили. закопають десь в дорогу чи розпилять на чергові ремонти укриттів. нас в родині 4ро. троє (я і діти) отримали цю тисячу. я плачу податки не з 20 і навіть не з 40 тисяч гривень. але дарувати ’державі’ бодай 3 тисячі свої не буду. так. краще витрачу на щось.
ефективне використання бюджету - це точно не під час війни. навіть не мрійте. бо під час війни пиляння ще швидше і в більших розмірах, ніж зазвичай. хто хоче віддати комусь в кишеню свою тисячу, будь ласка. я не хочу)
Ответ дляNatka A.
Да. Винуватий той, хто дав гроші.
Ви хоча б чесна.. це в нашій країні багато коштує.. а то тут, як про жахливі умови в яких працюють на деокупованих землях селяни, які самі розміновують землю, охаю акають і смайлики сумні ставлять, а потім бац і побігли
за тисячою.. лицемірство
Ответ дляAntiprom
за тисячою.. лицемірство
Просто для мене, це викинуті державою гроші.
І ті, хто цю програму запустив, не могли це не розуміти. Могли дати лише пенсіонерам, лише інвалідам, могли на розмінування, могли на госпіталі. Багато куди можна було адресно витратити.
Вони дали всім! І тим, кому не треба.
Ну що ж… Раз вони такі «розумні», то чому ж не взяти. Якщо держава гроші викидає.
Вони дали всім! І тим, кому не треба.