Наташa• 18 декабря 2024

Кто ставил спираль Мирена, для лечения ендометриоз, миома.Стоит ли ставить? Набрали ли вы вес?

В шоколаде• 18 декабря 2024
СтОит
Только поставила, ещё не прижилась.

Нельзя мучиться, если заливает
Сметчица• 18 декабря 2024
Це індивідуально. Мені вона таких діл наробила, що 10 років розгрібаю.
100%• 18 декабря 2024
не ставила, послухаю, думаю за кок
100%• 18 декабря 2024
Ответ дляСметчица
от і я читала про багато недоліків, а лікарі заробити хочуть
Сметчица• 18 декабря 2024
Ответ для100%
Так і є, це бізнес. Кожна обирає чи ризикувати. Але і альтернативне лікування має свої недоліки
КокошинЭль• 18 декабря 2024
Уже писала тут. Буду ставить 💯. Сумасшедшие потери железа.
Ацетилсалициловая кислота• 18 декабря 2024
Ответ дляСметчица
А що саме було ?
В шоколаде• 18 декабря 2024
Ответ дляКокошинЭль
Мне тоже врач сказала что у меня кровотечение а не месячные. Поставила.

Вы долго тяжести не поднимали?
Сметчица• 18 декабря 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А що саме було ?
З побічних абсолютно все, що в листі побічних дій. Тільки є моменти які перейшли в хронічне і це не має обратної дії. Гормони річ непередбачувана.
Можете ставити тих баб з рукою на лобі хоч тисячу. Фахівці роздивлялися мій випадок на симпозіумі в Києві. Ну отак, буває. Кажу ж - індивідуальна реакція
Ответ дляСметчица
Від мірени можуть з´явитися хронічні хвороби? А які саме? Це серйозно (
Сметчица• 18 декабря 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Одразу з´явився гіпотериоз, жкт полетіло, кропив´янка.. не рахуючи періоду адаптації, місяці 3 на стіну лізла так розривало таз
В шоколаде• 18 декабря 2024
Ответ дляСметчица
Так там доза гормонов минимальна
жар-птица Нюра• 18 декабря 2024
В мене вже друга стоїть, все ок, вага як і була, міома не збільшується, кд майже немає. Але я не мнітельна, і собі нічого не надумую.
Ошеламиссимо• 18 декабря 2024
Я тиждень лежала на дивані, не робила нічого, щоб прижилася. І все одно вона випала. При тому в мене було враження, що я її народжувала, як схватки були, поки вона майже випала. А потім ще й до лікаря довелося їхати, повністю щоб дістали.
Жуть коротше.
Сметчица• 18 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
Так там доза гормонов минимальна
Ну ось мені її було достатньо. І як потім дізналася, не одна я така
Блиск думки• 18 декабря 2024
Ответ дляСметчица
А що зараз ще лишилося? Теж пропонують я ще годую в роздумах
Аденоміоз, заливає та голова жахливо болить тиск при місячних
жар-птица Нюра• 18 декабря 2024
Ответ для100%
А в чому саме заробіток лікарів?
Мірена продається в аптеці, ви обираєте де купити, гінеколог просто ставе, можете за це дати лікарю грошей або не давати. До речі навіть є електронне направлення на таку послугу
100%• 18 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
А в чому саме заробіток лікарів?
В нашому райцентрі мені гінеколог пропонує все в неї робити, можливо десь і є по направленню, дякую
Печальки.нет• 18 декабря 2024
У меня 0-1 степень аденомиоз, эндометриоз. Но без обильности, болей и т.п.
Перед менструацией мазня была.

Поставила осенью 22 года. Теперь менструация крайне скудная, использую только ежедневки, но все равно 7 дней. И бывает ещё пару дней мало заметные выделения в другие дни цикла. Перед и после. Врач говорит, что это нормально, эндометрий выходит неравномерно, для спирали такое вполне типично.
Ну такое, вообщм.
Вес +/- стабильный, пару-тройку кг в первый месяц только пришло.
жар-птица Нюра• 18 декабря 2024
Ответ для100%
Ну ви ж можете через таблетки.юа подивитись вартість Мірени в аптеках вашого райцентра, і якщо у гінеколога вище то так і сказати ’Мірену я куплю самостійно’.
Незнакомлюся• 18 декабря 2024
Ответ дляСметчица
Вот и мне сейчас врач предлагает ставить Мирену. Мол это безопасно и удобно. Я несколько лет пью Ярину и никаких побочных эффектов, А мне говорят , что надо переходить на спираль. А я опасаюсь
Тримбулька• 18 декабря 2024
Мирена-очень индивидуальный проект. Если почитать отзывы на форумах-очень много людей пишут о побочках. Сама знаю двух женщин, у кого было все норм. Но Мирена-это искусственный климакс-так ее называют. И ставить можно до 49 ти лет. Если человек никогда не пил гормоны, и нет негативных явлений типа кровотечений, лучше не рисковать. У меня была и миома, и аденомиоз, и полипы с гистерой. Особо ничего не беспокоило. Врач долго склонял к спирали, но не рискнула. Вошла сама в климакс. При этом в юности пила и колола гормоны. В каждом случае все индивидуально. Но гормоны-вообще малоизученная область, и сколько б там их ни было-кто знает, как они повлияют на систему организма.
Зараз на дієті• 18 декабря 2024
Ответ для100%
Я тільки про + чула. А які недоліки?
Зараз на дієті• 18 декабря 2024
Ответ для100%
Ну нкхай заробить ті 300 грн, вам жалко? Врна роботу робить.
Мизимец• 18 декабря 2024
Ответ для100%
не ставила, послухаю, думаю за кок
І мені краще кок.
Зроблю через місяць гістероскопію і знову буду приймати таблетки. Гінеколог говорила за спіраль. Не хочу. Хай знову назначає пігулки.
Репетиторша• 18 декабря 2024
Второй раз уже. Никаких побочек. Никакого набора веса. Чувствую себя прекрасно.
Зоркая Зорро• 18 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
Так там доза гормонов минимальна
Там ще й дія гормонів місцева.
Зоркая Зорро• 18 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Жуть коротше.
Вона всередині розпалася на частини?
Там-тарарам• 18 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Жуть коротше.
А у вас в якому стані шийка?
Мені 2 лікаря кричать ставити, а одна сказала, що без пролікованої шийки (ерозія, ектопія) вона випаде
КокошинЭль• 18 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде

Вы долго тяжести не поднимали?
Я только буду ставить, ТК даже 2-3 дня не могу работать, так заливает