Руда Сова• 18 декабря 2024

Как вы думаете, кто будет следующим Президентом в Украине?

Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
У меня даже вариантов нет
Думаю, зе будет рваться опять, но не хочу верить что его снова выберут
Сразу напишу, что и по не хотелось бы снова видеть
Про залужных, притул молчу вообще
Ну нет вариантов просто
Якщо ще й за притулу голосуватимуть, то цій країні вже нічого не допоможе)
Marinamariana• 18 декабря 2024
Ответ дляНочка_темная
Арестович ніби шукає собі фінансування. Оце буде кандидат. З одного тг каналу:
ВИБОРИ ПІД ’ОРЕШНІКОМ’. ЧАСТИНА ПЕРША.

Протягом останніх трьох тижнів Президент України отримав п´ять вимог провести у наступному році вибори Президента України та у ВРУ від ключових союзників. Місцеві вибори нам рекомендують розділити у часі з парламентськими і провести через 3 місяці після Президентських. Найбільш категорична вимога до нашої влади провести вибори від США та Німеччини, від перших нам висунутий фактичний ультиматум - ’Якщо у нступному році не будуть проведені вибори, то ми будемо вимушені поставити під сумнів легітимність української влади зі всіма важкими для неї та України наслідками’. Це я процитував Радника Трампа з Нацезпеки Уолтца до очільника ОПУ Ермака. Тобто вибори таки МАЙЖЕ напевно будуть. Якими їх бачать американці?

Аналітики Східно-Європейського відділу Держдепу США підготували Президенту Трампу ’широкий огляд’ наших внутрішньополітичних процесів. Я спробую дати ключові з нього тези та до них трохи додам від себе.
Загалом вибори, на думку американців, будуть ’найбільш брудними за всю історію проведення’ та будуть ’засновані не на конструктивній конкуренції думок щодо майбутнього розвитку України, а на принципі знищення конкурента чорним піаром’. Вони очікують вал негативу від провідних політичних таборів і застерігають, що він ’зможе остаточно деморалізувати українське суспільство у випадку, якщо політики не запропонують українцям прийнятну для них та потенційно діючу модель майбутнього розвитку’. Далі йде огляд наших наявних та гіпотетичних політичних лідерів та їх партійних проектів.

Проросійський електорат, а це 18 - 20 відсотків населення, будуть намагатися поділити між собою Бойко зі своєю ребрендінговою ОПЗЖ та Арестовіч, який скоріш за все таки здобуде фінансування свого політичного проекту або у США, або зі сторони кремля. Цікаво те, Бойко вперше не отримає фінансування від українських олігархів, в першу чергу Ахметова, і тому шанси Арестовіча підібрати під себе проросійський електорат вважаються більшими за нього.

Від себе. Арестовіч посиленно шукає ангажемент у США, я знаю, що він переконував керівника нашого відділу взяти його проект під свою опіку з тим, щоби ’не дати шансів відвертим проросійським проектам типу ОПЗЖ перемогти в Україні’. Тобто пропонує США ’купити’ себе та стати троянським конем у проросійському таборі. Подивимся - чим все скінчиться.

Велика частина матеріалу присвячена нашому волонтерському руху та шанси створити на його базі конкурентоспроможні політичні проекти. Американці вважають, що буде створено як мінімум два подібних проекти, проте не очікують від їх створення позитивних результатів по наступним причинам.

1. Волонтерське середовище вкрай корумповане і співвідношення волонтерів, які працюють на людей та військо до тих, хто зробив волонтерство базою для особистого збагачення, на думку аналітиків, становить один до семи - восьми. І саме останні мають гроші та покровителів, які допоможуть ним як у створенні проектів, так і у їх промоушені.
2. Станом на зараз ОПУ створює власний ’волонтерський’ проект з залученням ’знакових постатей’ якому забезпечить належне фінансування.
3. Американці вважають ’абсолютніу більшість’ подібних проектів априорі не професійними та популістськими, такими, які у своєму кадровому наповненні не здатні будуть здійснювати належну професійну діяльність у ВРУ та працювати у викнавчих органах усіх рівнів.

Також американці очікують ’наповнення партійних списків існуючих політичних проектів в Україні персоналіями з волонтерського середовища’ та вважають подібну практику переважно хибною з точки зору професійної придатності.

Трохи менша частина у матеріалі присвячена шансам створити в Україні так звану ’Партію військових’. На думку американців подібна спроба все ж таки буде мати місце, проте вони ставляться до неї ’вкрай негативно’. Причини.
1. Військове середовище не менш корумповане ніж волонтерське.
2. Військові повинні займатися розбудовою війська, а не політикою
3. Військові самі потребують ’максимально можливого громадянського контроролю саме по причині своєї корумпованості та кастовості’.
4. Військове
Нафуй Арестовича
Anastasiia-9046• 18 декабря 2024
Бойко.Партія ригів і Яник 2.0
Marinamariana• 18 декабря 2024
Залужного в президенты . Или другого военного . Нам нужна военная хунта 🤭
вре_Динка• 18 декабря 2024
Ответ дляAstraja_
Хто його знає. Оголосить що мобілізація лише добровольців, осудить бусифікацію, пообіцяє узький язик підтримати і частина електорату потече.
Ну а шо ж. зелі можна триндіти, чого інші не можуть
прецедент уже є
kuskus• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
При чем довольно неудачный)
Капець неудачний. Навіть не знаю хто б в здоровому глузді на таке пішов
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляfrumoasa17
Це вже політичні технології. Я в Румунії. Ледь президента по тіктоку не вибрали, а зіграв на тупих маніпуляціях та ’’традиційних цінностях’’. Майже нікому не відомий м@дак за місяць до першого туру з кількох відсотків виріс до переможця першого туру.
Так що таке можливо в будь-якій країні🤪
Бо люди скрізь однакові, різна лише пропаганда.
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Ну якась же фільтрація кандидатів має бути? Чи всі можуть?
Президентом України може бути обраний громадянин України, який досяг тридцяти п´яти років, має право голосу, проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та володіє державною мовою.
Плюс застава два миллиона грн
Kristal2013• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
Плюс застава два миллиона грн
Оооо, так я подхожу по всем параметрам. Попробовать что ли....
frumoasa17• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Все так. Повністю згодна.
вре_Динка• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
И при этом мы считаем русских тупыми, что ведутся на пропаганду. А посмотреть сериал и выбрать президента, это совсем другое))
Зе-експеримент, не знаю як правильно назвати це явище. Почалося ще в нульових, задовго де серіалу.
Мені всі у віска крутили, коли я ще малою пиздючкоб казала, що не просто так зе скаче аки кінь у роли президента ще з часів Ющенка( доречі самий адекватний наш президент, на моїй памʼяті)
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
Два миллиона есть?🤣
вре_Динка• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
Два миллиона есть?🤣
Швидко відібʼється, якщо виграє)
Ночка_темная• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
Два миллиона есть?🤣
А їх повертають якщо не виграв?
олена олена• 18 декабря 2024
От цікаво. Всі хочуть виборів тут і зараз. А за кого будуть голосувати - ніхто не знає.
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Ви праві. Теж саме можу сказати про весь треш, який відбувається сьогодні. Більше 20 років тому біля місяця спілкувалась з росіянами, саме тими, що сутками сидять і дивляться новини по телевізору. Боже якої дурні я тоді наслухалась і про мову, і про путіна, який він хороший і як його не люблять українці, і про яку страну розвалили, і про погану америку, яка ставить у нас свої військові бази. Довести, що це не так було неможливо, та я не старалась дуже, не бачила в тому сенсу. Але хіба ж я тоді могла подумати у що все це може вилитись. Бабуся тоді на все це сміялась і говорила, що це все фігня, аби тільки війни не було, бо то саме страшне. А воно он як вийшло((
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
А в нас завжди так, хай гірше аби інше))
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Ок, інше. Але яке саме?
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
Ок, інше. Але яке саме?
Це питання я задавала всім, ще коли стояв майдан, відповіді не було.
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Не перегинайте. На майдані знали, кого хочуть президентом бачити, або кого точно не хочуть.
А зараз? За кого б голосували, от наприклад через місяць вибори?
Color never seen before• 18 декабря 2024
Залужного будут пытаться пропихнуть как самого чистого и непорочного. Будет у нас перманентный военный лагерь
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
Ответ дляНочка_темная
А їх повертають якщо не виграв?
Якшо виграв, то повертають, програв - ні
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляColor never seen before
А ви особисто за кого проголосуєте ?
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
Цікаво кого хотіли на майдані бачити президентом, бо я цього не знаю.
Ответ дляолена олена
А ви особисто за кого проголосуєте ?
Думаю что ни за кого, так как не разобралась пока кто хуже
Kristal2013• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
Два миллиона есть?🤣
Конечно. Я б тогда не подходила под требования. Ну и если продать движимое и недвижимое ... То можем вообще всей семье баллотироваться. Кроме мужа.
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляColor never seen before
От про це я і пишу. Хочемо бігом виборів, а за кого голосувати - самі не знаємо…
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
Ні за кого, я навіть не уявляю, хто може розрулити цей трешак.
Ответ дляолена олена
Хотеть выборов это про смену сегодняшней власти, но выбор будет из вариантов один другого страшнее. У меня больше нет никаких желаний по этому поводу, готовлюсь к худшему
вре_Динка• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Ооо, про путіна на початку нульових. Пропаганда була. Якщо передивитися старого «доброго» Задорнова і його жарти -то зараз все здається набагато «цікавіше»