Тішуся неперетішуся• 19 декабря 2024
Хто хотів собі свічку Burberry?
Брокард сьогодні майже повторив той "легендарний" на порадниці бокс )
Тішуся неперетішуся
• 19 декабря 2024
КОШМАР, ГАЛІМІ БЕЗПЛАТНІ ПРОБНІКИ ПО ЗАХМАРНІЙ ЦІНІ
це щоб деякі не тратили свій час )
Новорічна пальма• 19 декабря 2024
Ну купите уже себе его, вы словно благословения ищете в покупке пробников))))
Тішуся неперетішуся
• 19 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Дякую, я вже
просто минулого разу багато хто плакався, що не встиг. От принесла радісну новину
Новорічна пальма• 19 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дякую, я вже
Все смеялись, никто не плакался🤣
Соня-сонятко• 19 декабря 2024
Все наче теж саме, тільки немає торбинки для телефону? Замість неї додали два продукти korff та один продукт Есті Лаудер.
Але, в цілому, в порівнянні з двома попередніми, цей бокс все ще дуже ОК.
ЗновЗдоров• 19 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Сумочка для телефона зачетна. В мене мала тягає її і в хвості і в гриву
ЗновЗдоров• 19 декабря 2024
Ответ дляСплюшка
та молекула вонючка редкая
Ну ви ж розумієте що сприйняття парфумів дуже індивідуально, а надто нішевих парфумів
Доречі дивлюсь що малюка барбері не поклали
Соня-сонятко• 19 декабря 2024
А ні, ще два продукти Веледа і один Скінкод додали, але виключили три ампули Филорга. І два міні крема Кларанс теж прибрали. Та мініатюру Барбері теж забрали, замість неї тепер колба Каваллі.
Відверто кажучи, бокс подешевів десь процентів на 20-25. Але вартість залишилась, як у номера 13.
Але головне, що залишилась олія для губ, мініатюра Молекули та свічка.
Шикаю і викаю• 19 декабря 2024
Только цена в 2 раза дороже легендарного предвоенного бокса Payot
Тундиринда• 19 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Так то 21 год был. Доллар как бы вырос
Задолбулька• 19 декабря 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Блин , я думала свечка в гузно от геморроя ,а тут косметика (((((
Странно, что человек который так выражается вообще знает слово косметика..