Тішуся неперетішуся• 19 декабря 2024

Хто хотів собі свічку Burberry?

Брокард сьогодні майже повторив той "легендарний" на порадниці бокс )
автор Тішуся неперетішуся • 19 декабря 2024
https://www.brocard.ua/ru/product/byuti-boks-beaut...
КОШМАР, ГАЛІМІ БЕЗПЛАТНІ ПРОБНІКИ ПО ЗАХМАРНІЙ ЦІНІ

це щоб деякі не тратили свій час )
Сплюшка• 19 декабря 2024
та молекула вонючка редкая
Новорічна пальма• 19 декабря 2024
Ну купите уже себе его, вы словно благословения ищете в покупке пробников))))
Ответ дляНоворічна пальма
Дякую, я вже
просто минулого разу багато хто плакався, що не встиг. От принесла радісну новину
Новорічна пальма• 19 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дякую, я вже
Все смеялись, никто не плакался🤣
Соня-сонятко• 19 декабря 2024
Все наче теж саме, тільки немає торбинки для телефону? Замість неї додали два продукти korff та один продукт Есті Лаудер.
Але, в цілому, в порівнянні з двома попередніми, цей бокс все ще дуже ОК.
ЗновЗдоров• 19 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Сумочка для телефона зачетна. В мене мала тягає її і в хвості і в гриву
ЗновЗдоров• 19 декабря 2024
Ответ дляСплюшка
та молекула вонючка редкая
Ну ви ж розумієте що сприйняття парфумів дуже індивідуально, а надто нішевих парфумів
Доречі дивлюсь що малюка барбері не поклали
Соня-сонятко• 19 декабря 2024
А ні, ще два продукти Веледа і один Скінкод додали, але виключили три ампули Филорга. І два міні крема Кларанс теж прибрали. Та мініатюру Барбері теж забрали, замість неї тепер колба Каваллі.
Відверто кажучи, бокс подешевів десь процентів на 20-25. Але вартість залишилась, як у номера 13.

Але головне, що залишилась олія для губ, мініатюра Молекули та свічка.
ОливьЕЖечка• 19 декабря 2024
Блин , я думала свечка в гузно от геморроя ,а тут косметика (((((
Шикаю і викаю• 19 декабря 2024
Только цена в 2 раза дороже легендарного предвоенного бокса Payot https://www.brocard.ua/ru/product/beauty-box-beaut...
Мастер Пис• 19 декабря 2024
Вчера зажигала, она даже не пахнет, когда горит. ТакоЭ
Тундиринда• 19 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Так то 21 год был. Доллар как бы вырос
Murzeelka• 19 декабря 2024
Спасибо, заказала. Отличный знак внимания для подружек
Задолбулька• 19 декабря 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Странно, что человек который так выражается вообще знает слово косметика..