Антон Кочергин• 20 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Так
Коли спектр підсвічено і вектор змін, то кращий метод - жабогадюкінг в системі, тоді зовнішньому ворогу легше, бо тут в гонитві за рейтингами і владу перегризуть горло одне одному.
Нужно было ещё в текст вставить «зокрема», «крім того», а то кажется, будто у Зеленского речь взяли. Ахха, вектор змін. Чего млятъ?🤣
Ответ дляMariya Prokhorova
А ракети віддала (((((( за дешевий газ
Ось і було у нас тоді чудове життя , як деякі згадують (((((
А зараз життями платимо
Ця ж зграя, що зараз про перемовини виє, тоді вила про газ, котрий террораша відключила. Доречі, разом з Європою. Я пам´ятаю, як нашу владу тоді за .опу тримали і вимагали домовитися
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Зато комуналка дешева і стабільність, одне покоління так думало, інше хоронить дітей
І якщо зараз не вистоїмо , то будемо федеральним округом рашкі , ніякої України тут не буде , навіть співати українською заборонять , все буде раша смердюча (((((( кегебісти мріють про світове володарювання
Клементина• 20 декабря 2024
Ответ дляYuliya82
З цим згодна! Але і себе президенту виставляти дебілом, опускаючись до рівня базарної баби з матюками - то якось занадто
А я підтримую!
Молодець Зе!
Речі треба називати своїм іменами.
Хуйло - довбойб. Як його ще назвати?
Молодець Зе!
Речі треба називати своїм іменами.
Хуйло - довбойб. Як його ще назвати?
Ответ дляMariya Prokhorova
Є вирогідність така(
Але самі ми не тягнемо, це все більше ніж наша війна
але далі текст вже про світ і керовану ескалацію
Антон Кочергин• 20 декабря 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
А что вы предлагаете?
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Больше сказать нечего?
Є , чий Крим ?
Хто напав на Україну ?
Хто агресор , а хто жертва в російсько-українськой війні ?
Хто напав на Україну ?
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляYuliya82
Це така нова форма дипломатії і стиль спілкування для 1-і персони
Це правда , бо зло треба називати своїми іменами , тому що зло збільшується , якщо грати з ним в толерантність
lenalenok30• 20 декабря 2024
Ответ дляDiankaVur
При чем тут это. У меня наверное атрофировалось чувство страха. Вот вообще сегодня не страшно почему то...
А раньше в паркинге сидела бы , даже раскладушку купили специально для паркинга и подушки и плед и стоит эта сумка и рюкзак с документами, но ходили последний раз летом...не знаю что со мной. Пропал страх и всё....
Ну я вообще никуда не ходила. Только в первые пару недель войны в коридор и все. А то сплю в кровати
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляWendy Rhoades
це точно( на одні й ті ж самі граблі наступаємо, бо по суті одні й ті ж самі гризуться.
Так наші люди обирають , 5 млн за бойко проголосувало
Немає відповідальности за свій голос на виборах , бо внушили , що від вас нічоно не залежить
Ответ дляMariya Prokhorova
Співати дозволять. У них і зараз фестивалі з українськими піснями проходять. Але виключно щось ідеологічно нейтральне
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляmari_klim
Так нашим і тре тоді було не прогибатися , а приймати непополярні рішення , але всі ж про виборців думають , хочуть вічно в Раді сидити , а про країну тре думати !
Антон Кочергин• 20 декабря 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Є , чий Крим ?
Хто напав на Україну ?
1. Украины
2. РФ
3. РФ на Украина
Вопросы вам:
1. Кто сдал Юго-Восток
2. Кто свернул ракетную программу Нептуна, производство Богдан?
3. Кто ответственный за коррупцию и провал контрнаступления 2023 на Запорожском направлении
2. РФ
3. РФ на Украина
Вопросы вам:
1. Кто сдал Юго-Восток
Антон Кочергин• 20 декабря 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
И ещё один вопрос: почему депутаты от Партии Zeблазня то предатели, то коррупционеры?
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Є вирогідність така(
Без допомоги Заходу не вистоїмо , але і ми маємо розуміти на майбутне
Бо можна виграти війну , а програти мир (
Маємо розуміти , що з цієї війни України вийде бідною країною , але вільною !
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 20 декабря 2024
Ответ дляАтланта
Я не просто думаю, а уверенна, что если бы ему не нанесли личное оскорбление, то этого хаотичного обстрела куда попало бы не было. Вы можете быть со мной не согласны. Мы не обязаны думать одинаково.
Ой, а шо ж тепер робить?
Може скласти петицію президенту, щоби хуйлу за ´лічниє оскорблєнія´ приніс вибачення і більше не називав хуйла довбойобом?
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
А что вы предлагаете?
Лупанути далекобійною по новому заводу з виробництва дронів у Татарстані !