ЯНаПэПэ• 20 декабря 2024
Чоловік влаштувався на нову роботу. Секс щодня
Нам по 40+, чоловік завжди працював в чоловічому колективі або онлайн . Було 1-2 рази на тиждень + - .
Місяці 2 як влаштувався на нову роботу , і помітила що він постійно заряджений .
знаю що в колективі 50% жінок , і чомусь звʼязую це з цим .
Чи якась інша причина ? У кого було щось схоже , що думаєте ? Варто переживати ?
Бадабум• 20 декабря 2024
Радуйтесь .
Отличная работа.
Он там вообще не устает и есть силы на вас и секс. Только после работы ещё придумывайте ему дела по дому.
Отличная работа.
Бадабум• 20 декабря 2024
У моего сейчас в конце года вообще работы нет, нудится , поэтому от безделия тоже секс каждый день.
Заявил мне что у нас новогодний марафон и он хочет меня за...ть за весь год..
Чтоб вы понимали - реально уже за..л
Ответ дляБадабум
Чтоб вы понимали - реально уже за..л
Ну накормите его бромом и дело в то...
Пасхальний тролік• 20 декабря 2024
Не хочу вас накручувати, але у мого колишнього це було пов´язано з тим, що його об´єкт ще не хотів з ним, а пар випустити було потрібно. Дізналася згодом.
Единая страна!• 20 декабря 2024
Чоловік почав хоч трохи рухатися, людей побачив, адреналін вплинув на тестостерон. Багато факторів. Та не в жінках справа, це точно, він набагато вродливіших жінок весь час бачив на екрані комп´ютера.
Ответ дляЕдиная страна!
У него был выбор секс с женой или секс с компьютером?
Единая страна!• 20 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Можна подумати у нього відразу з´явився вибір. Не смішіть. Ніхто його там без трусів не чекав.
Україна понад усе!• 20 декабря 2024
Я не поняла вы рады этому факту или не очень?
Отправляйте воевать. Там упадет все.
ЯНаПэПэ
• 20 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
У мене теж така перша думка .
Обращеница• 20 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ого, не знала, що так буває
Лукава Кішка• 20 декабря 2024
Значит на работе ему хорошо, он почувствовал свою значимость нужность, чувствует прилив сил.
Привіт з ботойбіччя• 20 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Ого, не знала, що так буває
Тут не раз писали про такі історії
Україна понад усе!• 20 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Или наоборот встанет!
На долго ли? Стресс еще положительно ни на кого не влиял.
Привіт з ботойбіччя• 20 декабря 2024
Ответ дляЛукава Кішка
У всіх, в кого на роботі добре йдуть справи, строїть не падаючи?
Чувака хтось збуджує, але поки не дає
Привіт з ботойбіччя• 20 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Существует женское мнение что у богатых мужиков стоит гораздо лучше, чем у нищебродов!
Щось Ви погарячкували на рахунок багатого. Чоловік всього навсьго на роботу пішов. І в жінок ще дуже багато хибних думок, в які вони вірять
Фима Собак• 20 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Що тут радісного?
Если у вас секс раз в полгода, то вам не понять
Україна понад усе!• 20 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Человек не может жить постоянно в стрессе, даже если стресс вокруг него имеет постоянный характер!
Интересно. И что происходит?
Україна понад усе!• 20 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Ничего особого, привыкание, адаптация, конечно с погрешностями в психике...
Но не без последствий для физического здоровья.