язззззь!!!• 20 декабря 2024
Лф в надключичний ділянці
Добрий вечір. Прошу відповісти лікарів, або тих хто таке проходив.
Я тривожна, це й так відомо, але що стосується здоров´я дітей, я дуже переживаю.
Ендокринолог на огляді знайшов в доньки надключичний лв. Сказав обов´язково дообстежити її бо це не норма. Його не видно, лише можна нащупати.
Зробила одне УЗД 13*4 мм, неоднорідна структура, але сказав УЗДист що нічого там не бачить поганого.
Зробила інше УЗД - 7,5*3 мм (однорідна структура).
Лімфовузли підпахами, пахові і УЗД внутрішніх органів - все в нормі, без змін.
ЗАК ідеальний.
УЗД щитовидки та гормони ( дещо збільшене АТПО) і сама ЩЗ.
Гематолог - сказала що поки проблеми не бачить, так як немає ніяких симптомів.
Радила зробити рентген легень - все там добре, вже зробила.
Ще радила переробити аналіз крові за місяць і УЗД в тих двох спеціалістів, щоб подивитись динаміку.
І поки спостереження .
Але де не читала то надключичні лв то майже завжди погано. Дуже хвилююсь, не можу не думати про це, і просто так очікувати місяць до наступного прийому.
Що я маю як мама зробити вже, щоб виключити страшний діагноз, бо я не можу просто сидіти і чекати чи вилізе щось чи ні?
Прошу пораду в лікарів а чому ще крім цього може бути причина що той лв пальпується, надключичний
ЗАК ідеальний.
І поки спостереження .
Бочка порохУ• 20 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Вы прекрасно поняли, в чем ваша агрессия, не притворяйтесь.
А по поводу сценария, с чего вы взяли, что это не первая тема у автора?
Я недавно спросила про отеки на кистях, выставила фото, так вот такие вот дурочки на меня тоже налетели и другие посты вспоминали, якобы я задолбала строчить посты про свои болячки, и доказывали мне что я из постоянно пишу, хотя я писала первый раз! Так что, успокойтесь пожалуйста, не берите грех на душу, тут не три человека сидят на форуме, а тысячи, и пишут многие, спрашивают про проблемы. А из-за таких как вы, боятся написать, чтоб настроение себе не портить.
Я надеюсь, вы напишите подобную тираду каждому, кто прокомментировал в этой теме?
И кто ежедневно читает одни и те же маниакальные темы автора и знает, что она больна и повернута на ЛУ и уже задовбала всех тут)))
Как по вашему, чего она добивается?)
И да, рак лечится. Диагностика начинается с вырезания ЛУ и гистологии. Почему по-вашему, автор этого не делает, а только колупает и себя, и свою семью, и нас?)
Как по вашему, чего она добивается?)
жижифреймут• 20 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Как по вашему, чего она добивается?)
Рак это системное заболевание. Рак не излечим. Рак можно только ввести в ремиссию. Если повезет, то в пожизненную.
Вы не допускаете, что автор консультируется у некомпетентных специалистов где-то в глубинке? У меня лично врач онколог пропустил рак груди на начальной стадии, гуляла год и пила гормональные, пока не потекла черная жидкость из соска. Еще раз говорю, ситуации есть разные, не факт, что пишет один и тот же человек. Не все люди посвящены в тайны медицины, у многих есть вопросы по болезням и они часто примитивные и кажутся стебом, а на самом деле просто человек очень далек от медицины.
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Вибачте, ні я була в хороших лікарів, яких мені радили. Гематолог працює в онкогематологічному відділенні, де є стаціонар, і безпосередньо там лікуючим лікарем є . Не просто з поліклініки . І це обласний центр, не район чи село.
жижифреймут• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
А який розмір у вас був надключичного вузла і чи пропав ? Чи так і є? Його було помітно чи то випадково знайшли?
У меня его удалили во время открытой биопсии. Визуально была припухлость, на кт с контрастом было видно что это увеличенный лимфоузел с нехорошими размерами и нехорошей формой.
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Ясно. Бляха, не знаю на видалення не посилаюсь, подивлюсь що скаже лікар за місяць. Його не видно, лише відчутно при пальпації. Маленький. Форма овальна, по одному УЗД структура однорідна, по іншому ні, але два лікарі сказали що не виглядає поганим ( два лікарі працюють в онкоцентрі).
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
І по гістології все було ок? Так ?
Бочка порохУ• 20 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Человек психически болен. Уже давно можно было удалить и сделать гистологию. Глубинка с интернетом блин.
Точка. Всего доброго.
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Точка. Всего доброго.
Цей лв в доньки, як я можу сама піти й видалити? Лікарі не кажуть цього робити, я що сама приведу доньку і скажу виріжте їй лв?
Бочка порохУ• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
А чому ви лікарів не ЧУЄТЕ ?
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
А чому ви лікарів не ЧУЄТЕ ?
А що чути? Сказали чекати місяць , перездати і прийти знов на консультацію. Ви як мама б так просто і легко той місяць чекали ?
Я певно якась не така, я дуже хвилююсь і не можу заспокоїтись
Бочка порохУ• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ви тільки в цій темі почали розуміти, що ВИ НЕ ТАКА? Чому ви не лікуєтесь?
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Я не можу чекати місяць і думати чи буде все ок чи ні. Я просто з глузду з´їду. Я кожен раз приходячи додому з роботи дивлюсь на доньку і наче все ок, вона ходить гуляти, в супермаркет а я боюсь би щось не сталось. Боюсь би він не почав збільшуватись і не сталось страшної хвороби. Хочу впевнитись що все ок, але це неможливо. Бо ніхто не дасть гарантії.
В неї великі плани в спорті, вона ним живе, а я плачу коли мене ніхто не бачить, бо поділитись з ким немаю . Важко тримати це в собі.
Бочка порохУ• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Я питаю за доньку? ВИ особисто чому не лікуєтесь у психіатра?
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Я п´ю ад. Але з собою нічого зробити не можу
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Мене зараз лише донька цікавить і її здоров´я
Бочка порохУ• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ваша донька здорова. А ви нажаль ні.
Йдіть до психіатра і змінюйте АД.
А як не візьметесь за розум, то у бідах дитини, якщо такі колись будуть, будете винні тільки ви.
Йдіть до психіатра і змінюйте АД.
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Ваша донька здорова. А ви нажаль ні.
Йдіть до психіатра і змінюйте АД.
Так чому той надключичний лв є? Його не повинно бути відчутно, а він є. Розумієте ? Де не читаю, всюди пишуть що то рак , а мені сказали просто чекати. І спостерігати. А я з розуму сходжу
Бочка порохУ• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Надіюсь, дочка як тільки закінчить школу, втіче від вас. Дуже дуже хочеться на це сподіватись.
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Почекайте, а син з лв теж ваш?
Ні, в мене лише донька
Ane4ka-9cee• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ні, в мене лише донька
Тоді тут є ваша колега, можете з нею по душам спілкуватися
Гага Газу• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ну вам написали про кт с контрастом, насколько это безопасно делать ребёнку не в курсе, но узнайте. Это вас успокоит?
язззззь!!!
• 20 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
На прийом до гематолога за місяць, все буду питати , дякую.