Чумачечая Весна• 20 декабря 2024
Що б ви обрали?
Просто, щоб зрозуміти, може я чогось не розумію.
Що є? Досить важка хвороба, яка не виліковується, але її можна сильно уповільнити, або зупинити.
Тепер:
- у вас є можливість лікуватись безкоштовно за кордоном, можете працювати дистанційно, чоловік виїздний, жити є де, харчування безкоштовне і в разі потреби може бути надана пенсія;
- лишитись в Україні, збирати кожного місяця трошки більше 100 тис. грн. на медикаменти, але жити вдома. З/п приблизно 80 т.грн
Ваші варіанти
Тепер:
Ваші варіанти
Результат:
вже голосів:
42 (91.3%)
1. Поїхала
4 (8.7%)
2. Не поїхала
КликОЛЬКА• 20 декабря 2024
Моя фобия - остаться с болезнью в Украине
Автор, у всех в Украине с онкологией заканчиваются средства на лечение через 2 года, не важно, бедный или богатый. Это говорил онколог
Куда_бежать• 20 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
У бедного они заканчиваются ещё на этапе обследований.
Чумачечая Весна
• 20 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Если человек выбрал второй вариант, то не все обстоятельства указаны
Мені не відомі інші обставини, бо їх не висловлювали
Чумачечая Весна
• 20 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Но это не значит, что их нет.
а які ваші варіанти проти їхати?
ДелиВерка• 20 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
А почему вы решили, что у автора онкология?
Чумачечая Весна
• 20 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
не в мене і не онкологія, але нічого гарного
Диви яка я пава!• 20 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
А ви впевнені,що вас там гарно будуть лікувати, безкоштовно,я так розумію у вас хроніка
Путающаяся• 20 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
а які ваші варіанти проти їхати?
Якщо чоловік виїзний то чому не виїхали?
Мабуть він не хоче.
Навіть при наявності всіх плюсів першого варіанту.
Мабуть він не хоче.
Чумачечая Весна
• 20 декабря 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
ну якби всесвітньо визнана медицина
Ответ дляЧумачечая Весна
а які ваші варіанти проти їхати?
Ну, у моей подруги рассеянный склероз, подходит под ’Досить важка хвороба, яка не виліковується´, у неё инвалидность давно, у мужа отсрочка, они могли выехать и лечение получать бесплатно.
Я думала, что они уедут, но она не захотела.
Сказала, что нормальной жизни у неё осталось не так много (пока она ещё может передвигаться) и она хочет провести её дома, среди всех любимых и знакомых людей, говорящих на понятном языке, среди всего привычного.
Лечение всё оплачивают сами.
Диви яка я пава!• 20 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
ну якби всесвітньо визнана медицина
А яка країна, якщо не секрет
ДелиВерка• 20 декабря 2024
У каждого человека свои причины могут быть для того, чтобы остаться. У вас, наверное, тоже есть свои ’за’ и ’против’
Чумачечая Весна
• 20 декабря 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
А яка країна, якщо не секрет
Італія
Чумачечая Весна
• 20 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Лечение всё оплачивают сами.
от тому і питаю, які варіанти за і проти
Диви яка я пава!• 20 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Італія
Ой автор,я б сильно не надіялася на гарне лікування.Якщо тут в Україні,є гарна терапія,я б подумала
Кружите меня,кружите• 20 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Лечение всё оплачивают сами.
Ніхто з хворих на РС не знає, скільки їм залишилося. В мене теж РС, живу, майже, нормальним життям, стараюся не думати про хворобу. Маю інвалідність. Нікуди б не їхала, бо знаю таких як я, які поїхали і повернулися. Лежала в лікарні , там теж жінки лежали ( правда, з онкологією на реабілітаціі), які повернулися в Україну.
Бабо-лебідка• 20 декабря 2024
За период войны от знакомых, которые выехали наслушалась о западной медицине.Вчера знакомая писала из Техаса (город не помню), и сказала что от медицины в шоке.Я бы только из за этого не выехала
Чумачечая Весна
• 20 декабря 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
а що не так з італійською медициною, який у вас особистий досвід?
Ответ дляКружите меня,кружите
У неё уже давно жизнь не очень нормальная, ходит с палочкой и другие моменты есть, болезнь очень прогрессирует((
я не знаю, что у вас, но, как пример, у моей подруги рассеянные склероз, увы не лечится, так вот в Украине собирали с каждого по копейки, чтоб купить лекарство которое может замедлить или отсрочить прогрессирование инвалидности, тут у нее было все и квартира, и семья Уехала в Израиль, там живет на съемной, но лечат бесплатно и она счастлива Каждый выбирает сам
Чумачечая Весна
• 20 декабря 2024
Ответ дляvecya
так отож
Чумачечая Весна
• 20 декабря 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
У вас розсіяний склероз
не в мене, але так
Кружите меня,кружите• 20 декабря 2024
Ответ дляvecya
РС взагалі не лікується. Можна тільки сповільнити процес.
Диви яка я пава!• 20 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
не в мене, але так
Так,це ви не для себе питаєте ?
Кружите меня,кружите• 20 декабря 2024
Ответ дляvecya
А где я написала про лечение?
Так в нас теж є ліки, які сповільнюють процес. Я 2 роки була на клінічних дослідженнях, уколи безкоштовно, мабуть дали якийсь результат, поки що почуваюся біль-менш нормально. В лікарні теж дали безкоштовно уколи, які коштують 5 тис.на місяць.