Мастер Пис• 20 декабря 2024
Хто розуміється на УЗД
Подиввться УЗД, яка тут структура ? Однорідна чи ні?
Мастер Пис
• 20 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Ну так Узел же, не?
Так , цікавить структура його
Додекаэдр• 20 декабря 2024
Ответ дляМастер Пис
Так , цікавить структура його
У него чёткие границы. Или что? Не пойму ваш вопрос. Там в заключении все должны указать
Мастер Пис
• 20 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Цікавить структура, цей вузол два лікарі описують по різному, один з нормальною структурою, інший пише , що з неоднорідною структурою
Додекаэдр• 20 декабря 2024
Ответ дляМастер Пис
И как описывает неоднородность второй врач? Микрокальцинаты, полости? Или что он там видит?
Мастер Пис
• 20 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Просто неоднорідної структури пише
Мастер Пис
• 20 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Узел какой? Гипоэхогенный?
Решта все в нормі, лише неоднорідна структура. А інший УЗД лікар дивився і каже я не бачу неоднорідної, тут все добре , однорідна структура
Додекаэдр• 20 декабря 2024
Ответ дляМастер Пис
Ну ок, увидел он так неоднородность, дальше что сказал? Биопсию?
Мастер Пис
• 20 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Спостереження
Ane4ka-9cee• 20 декабря 2024
Ви серйозно? Думаєте тут сидять лікарі-спеціалісти? Вам же гематолог дав відповідь. Чому лікарям не довіряєте? Я вже писала Вам, точно накаркаєте онко дитині, тоді може попусте
Додекаэдр• 20 декабря 2024
Ответ дляМастер Пис
Спостереження
Ок, почему тогда паникуете, не пойму?